Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: onoffon; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Hard disk Seagate 15 Euro

  SUPER CMIME PER HDD ➡️ HDD 500 GB 12€➡️ HDD 1 TB 30€ ➡️ HDD 2 TB 45 € Hdd (DESKTOP)

  606987606986

  Cel. : 0696112372
 2. Tirane, shes pajisje Network Huawei 1.500 Leke

  HUAWEI HG630 ADSL VDSL Modem Router Wireless Parameters Wireless protocol support 802.11n, compatible with 802.11b / g 300Mbps wireless speed 2.4GHz wireless band Antenna built two antennas to...
 3. Tirane, shes PC+Monitor SERVERA -PC-SWITCHE -ROUTERA-LAPTOP-MONITOR

  DISPONOJME SMARTPHONE , DESKTOP, LAPTOP , WORKSTATION , SERVER , SWITCH,ROUTER, MIKROTIK,DVR,KAMERA SIGURIE , PRINTERA ETJ.:
  641776641777641775

  Cel. : 0696112372
 4. VIDEOCITOFONOI HIKVISION , WiFi,Video Intercom 150 Euro

  Monitorimin e stacioneve tė derės dhe kamerave tė jashtme Ēaktivizimi nė distancė nėpėrmjet klientit ose aplikacionit Procesor me performancė tė lartė TF kartelė tė mbėshtetur HD video survejimi me...
 5. WiFi Repeaters WiFi Extenders Pėrforcues i rrjetit Wireless RB952Ui-5ac2nD-TC 30 Euro

  WiFiBoosters, Repeaters and Extenders

  MikroTik hAP ac Lite TC
  Modeli: RB952Ui-5ac2nD-TC
  Versioni: internacional
  Gjendja: i perdorur lehtshem - gjendje 9.5/10
  Konfigurimi: factory default...
 6. Tirane,WiFi Extenders pajisje Network D-LINK 25 Euro

  Pajisja ideale pėr zgjerimin e Wi-Fi ne shtepi kate te dyta, te treta apo podrume, zyra etj.
  Funksionon me ēdo router standard.
  Shpejtėsi tė dyfishtė shpejtėsi deri nė 750Mbps.
  Vendosja e lehtė...
 7. Mikrotik ruter,modem,wireless WiFi Boosters, Repeaters and Extenders 2000 leke

  WiFi Boosters, Repeaters and Extenders

  Shitet ruter mikrotik wireless RB951Ui
  The RB951Ui-2HnD is a wireless SOHO AP with a new generation Atheros CPU and more processing power. It has five...
 8. Perforcues interneti , Wi-Fi Repeater Access Point ,20 Euro

  Perforcues wireless i markes BL-WA730RE
  Vendoset ne prize dhe ju mund te merni internetin dhe ne distanca me te largeta.
  Shpejtesia e transmetimit te wifi-se 300MBPS
  Me dy antena te brendshme...
 9. Tirane, shes karikues Iphone 5-5c-5s-6-6s-7-7+8-8-x 10 Euro

  Karikues OEM per Apple iPod iPhone - A1400

  I prodhuar nga materiale origjinale dhe cilesore
  Vendoseni ne prize dhe lidhni kabellin USB
  Specifikat:

  Karikues Apple
  Modeli: A1400
  Hyrje: AC...
 10. Tirane, shes pajisje Network Pėrforcues i rrjetit Wireless NETGEAR Repeater 20 Euro

  Pėrmirėsoni shtrirjen e rrjetit tuaj Wireless me pėrforcuesin NETGEAR N300 Wi-Fi Range Extender - Desktop Version with 4-Ports (WN2000RPT) Falė teknologjisė FastLane pajisja arrinė shpejtėsi tė...
 11. Tirane, shes pajisje Network Ruter CISCO ADSL LAN WLAN Wi-Fi Access Point 15 Euro

  Ruter CISCO ADSL LAN WLAN Wi-Fi Access Point
  Ruterat jane marka me e mire (CISCO).Access Point modeli WAG160N dhe sherbejne per lidhje me ADSL ose per zgjerim te mbulimit me WIFI per ambjente...
 12. Tirane, shes Hard disk Seagate - Barracuda 2TB 45€

  SHITET Seagate Barracuda 2TB Internal 7200RPM 3.5" (ST2000DM001) HDD
  Hard Disku esht ri
  .606985606984

  Cel. : 0696112372
 13. Ofrojmė instalimin dhe mirėmbajtjen e kamerave, CCTV dhe IP, alarmave tė zjarrit, rrjetave: LAN,WAN,VPN,- Telefonisė: VolP, analogE TE TJERA....!

  OFROJME INSTALIME TE SPECIALIUARA TE KAMERAVE CCTV DHE AKSESOREVE.NE OFROJME NJE GAME TE GJERE AKSESORESH KAMERA TE JASHTME DHE BRENDESHME ME RESOLUCION TE LARTE MONITOR, PER TE SIGURUAR AMBJENTET E...
 14. LG Electronics Monitor FLATRON E2210PM-SN HD 45 Euro

  618645Specifications
  Product Description LG E2210PM-BN 22" DVI LED Monitor
  Device Type LED-backlit LCD monitor - 22"
  Built-in Devices Stereo speakers
  Panel Type TN
  Aspect Ratio ...
 15. Tirane, shes Smartphone Ekran Original Iphone 6s 40 Euro

  Ekran Original Iphone 6s606992

  Cel. : 0696112372
Trego rezultatin 1 deri 15 nga 15