Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Ervis-T; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

  1. Tirane, Ofroj sherbime perkthime te gjuhes kineze dhe marredhenie tregtare

    Ofroj sherbim,perkthime te gjuhes kineze (perfshire dhe shkrim),menaxhim malli cdo lloj produkti duke perfshire dhe linja prodhimi , siguroj transport te mallrave duke perfshire gjetjen e fabrikave...
  2. Tirane, Ofroj sherbime perkthime te gjuhes kineze dhe marredhenie tregtare

    Ofroj sherbim,perkthime te gjuhes kineze (perfshire dhe shkrim),menaxhim malli cdo lloj produkti duke perfshire dhe linja prodhimi , siguroj transport te mallrave duke perfshire gjetjen e fabrikave...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2