Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: universy; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Bar Kafe 110 m2 120.000 Leke te reja (Rr. Hoxha Tahsim, Perballe Farmacis 5, pallatet aulona)

  Super Okazion
  Shitet Bar Kafe e mobiluar me te gjitha paisjet.
  Siperfaqa e ambjetit 110 m2 , dy kate 51 metra kati i pare dhe 59 metra kati i dyte.
  Mund te shfrytezohet per aktivitete te...
 2. Tirane, - Shes bar Kafe/ Objekt 2 Kate

  Shitet Bar Kafe e mobiluar me te gjitha paisjet.
  Siperfaqa e ambjetit 110 m2 ( 51 metra Kati pare dhe 59 metra Kati I dyte) , dy kate me dy dyer dhe me oborr tek hyrja.
  Cdo investim Brenda I bere...
 3. Tirane, kerkohet Freelancer Perkthyes Gjermanisht - Anglisht,

  Kerkohet perkthyes dhe njohes shume i mire i gjuhes gjermane dhe angleze
  personat qe kane eksperience ne perkthimin e meparshme te videove perbejne avantazh
  Perkthimet do te kryhen nga gjuha...
 4. Tirane, kerkohet part time Mesues/e e Gjuhes Norvegjeze

  Kerkojme nje mesues/e part- time per gjuhen norvegjeze
  Kerkesat:
  -te kete deshmi si njohese e gjuhes...
  - eksperience ne mesimdhenie perben avantazh
  -te jete disponibel dhe korrekte me oraret...
 5. Tirane, ofroj vend pune Mesuese e Gjuhes Frenge

  Kerkohet mesuese e Gjuhes Franceze .
  Eksperienca perben avantazh.
  Kushtet e domosdoshme:
  - Te kete mbaruar per Degen Mesuesi ( Dega Frengjisht )
  - Njohese e programeve baze kompjuterike +...
 6. Super oferte Kurse Gjuhesh te huaja Anglisht, Italisht, Frengjisht

  My Language Center - Qender kursesh

  Ofrohen kurse ne gjuhet e huaja - * Vetem per pak kohe


  Anglisht
  Italisht
  Frengjisht
  Pergatitje per provime
  Mesime indviduale etj
 7. Update Tirane, ofroj vend pune Freelancer Perkthyes Gjuhesh Anglisht / Italisht / Gjermanisht / Frengjisht

  Stafi jone i perkthimeve eshte duke kerkuar perkthyes me dhe pa license per gjuhet e huaja : Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Italisht.
  Personat e interesuar ju lutem specifikoni :

  gjuhen...
 8. Tirane, ofroj vend pune part time mbasdite Mesues / e e gjuhes angleze

  Kerkohet Mesues /e e Gjuhe Angleze per te punuar part time per oraret e mbasdites edhe ne fundjave.

  Oraret e punes gjate javes fillojne ne 2: 30 deri ne 19:00 ndersa ne fundjave ne 8: 30 deri ne...
 9. Shqiperi, ofroj vend pune mesues/e anglishtje dhe perkthye/e

  Kerkohet mesues/e anglishtje

  Te iteresuarit duhet te keni mbaruar fakultetin e gjuheve te huaja dega anglisht

  Dokumentat e kerkuara :

  1. Cv
  2. Diploma ( e skanuar )
  3. Lista e notave (...
 10. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese e Gjuhes Gjermane

  Qendra e Kursit " My Language Center" kerkon Mesues /e te Gjuhes Gjermane .
  Kandidati /ja duhet te permbushe keto kritere :

  1. Te kete mbaruar gjuhe te huaj dega gjermanisht
  2. Preferohet me...
 11. Njoftimi: Tirane, - Lokal

  nga universy

  Tirane, - Lokal

  Shitet Lokal ( bar-kafe) ambjenti bashke me biznesin me nje siperfaqe prej 110 meter katror dy katesh

  Klientele e ngritur dhe e rregullt
  Ambjenti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme ....
Trego rezultatin 1 deri 11 nga 11