Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: "Vila 12"; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  "Vila 12" Kerkon:
  Kamarier Bari
  Te kete eksperience pune
  Paga e kenaqshme
  Te interesuarit te kontaktojne ne nr:
  0696070651
  Ose te paraqiten ne:
  Adresa: Rr. "Mustafa Matohiti", perballe...
 2. Tirane, ofroj vend pune part time PR - Public relation

  "VILA 12" CLUB & RESTORANT

  KERKON

  Djem dhe vajza per pozicionin PR. Te krijojne relata mes klienteve dhe te bejne lidhjet mes klientit dhe Club-it. Te interesuarit te kontaktojne.

  Adresa:...
 3. Tirane, ofroj vend pune part time SHPERNDARES

  CILOTAJ Designe & Publicity
  KERKON
  Djem per shperndarje (promocion). Shperndarje masive dhe intensive.
  Te interesuarit me nje dokument baze te tyre te paraqiten prane zyrave ne:
  Rr. "Mustafa...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3