Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Olsjana Hasani; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Kamariere/Banakiere/Pastruse(femer)

  Basel Bar (Kompleksi Delijorgji)kerkon punesoje kamariere,banakiere(femra )dhe pastruse.Paga kenaqshme+siguracion.

  Cel. : 0696944343
 2. Tirane, ofroj vend pune Kamariere/Banakiere/Pastruse(femer)

  Bar Basel ( Kompleksi Delijorgji )ne kuader te zgjerimit te stafit kerkone punesoje,Banakiere ,Kamariere, (femra) dhe Pastruse.Paga kenaqshme+siguracion.

  Cel. : 0696944343
 3. Tirane, ofroj vend pune Kamarier /Banakiere

  Bar Baseli (Kompleksi Delijorgji)ne kuader te zgjerimit te stafit kerkojme banakiere ,kamariere (femer) dhe pastruse.Paga kenaqshme

  Cel. : 0696944343
 4. Tirane, ofroj vend pune Banakiere (femer) dhe Pastruse

  Bar Basel ne kuader te zgjerimit te stafit kerkone punesoj Banakiere (femer) dhe pastruse.
  Paga kenaqshme+siguracion.

  Nr cel 0696944343
 5. Tirane, Bar Basel ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon Banakiere

  Bar Basel ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon punesoj Banakiere (femer)me eksperience pune ,paga kenaqshme.

  Cel. : 0696944343
 6. Tirane, ofroj vend pune Kamarier /Banakiere

  Kerkohet kamarier/e banakier/e

  Cel. : 0696944343
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6