Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Bar Restaurant PIAZZA; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Bar Restaurant Piazza kerkon te punesoje nje kamarier per restorant.

  Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe italiane!

  Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mailit...
 2. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Bar Restaurant Piazza kerkon te punesoje nje sanitare,
  mosha nga 25-40 vjec.

  Per cdo infomacion mund te kontaktoni dhe dergoni CV-ne ne adresen e e-mailit piazzatirana@yahoo.com
 3. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Bar Reastaurant Piazza kerkon te punesoje Kamarier per Bar Kafen

  Gjuha e huaj Anglisht dhe Italisht perben avantazh

  Te interesuarit te cojne CV ne adresen e e-mailit piazzatirana@yahoo.com
  ...
 4. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Restoranti

  Bar Restaurant PIAZZA
  Ofron vend pune per menaxher te pergjithshem.

  Aplikantet duhet te plotesjne kriteret e meposhtme:

  1. Te kete mbaruar arsimin e larte(prioritet menaxhim biznesi)
  2. Te...
 5. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Bar Restaurant Piazza kerkon te punesoje nje sanitare, mosha nga 25-40 vjec.
  Per cdo infomacion mund te kontaktoni dhe dergoni CV-ne ne adresen e e-mailit piazzatirana@yahoo.com

  Cel. : +355 66 40...
 6. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  "Bar Restaurant Piazza" kerkon te punesoje nje operatore finance

  Kandidatja duhe te plotesoj keto kritere:
  1. Te kete mbaruar fakultetin Ekonomik.
  2. Te kete te pakten nje vit eksperienc pune ne...
 7. Tirane, ofroj vend pune nd/kuzhinier

  Bar Restaurant PIAZZA
  Ofron vend pune per nd/kuzhinier

  Aplikantet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:


  1. Te kete eksperience pune me shume se 2 vjet
  2. Te jete i afte te perballoje...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7