Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: zhaklina11; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ndarje qeraje dhome 3+1+A Kati 5, 13.000 Leke

  Kerkohet nje Grua per nje dhome me vete. Te tjerat Te petbashketa. Dhe banja e perbashket.
  Me qe aty banon nje Grua e vetme
  Qiraja
  13.000 leke+50%te kostos se energjise dhe ujit.
  Cel. :...
 2. Tirane, jap me qera dhome 3+1 Kati 5, 20 m² 140 Euro

  Kerkohet nur grua mundesisht mbi 30 vjec.
  Aty banon vetem 1 Personen 1 grua.
  Ju keni dhomen tuaj. Tjetra e perbashket.
  Kati i 5 pa ashensor.
  Mund te telefononi ne Nr
  0692980265
 3. Gjermani, ofroj vend pune Infermiere/kujdestare per ne Zone ne München

  Kerkohet nje infermiere /kujdestare per nje zonje ne qyretin e München. Me kontrate te rregullt pune.
  Mosha rreth 30 vjec.
  Me eksperience si infermiere.
  Duhet te komunikoje disi ne gjermanisht...
 4. Tirane " te 21 "apartament 3+1+A Kati 5, 90 m² 80.000 Euro (naim Frasheri)

  Zona/Rruga : naim Frasheri

  pallati i ndertuar ne vitin 1984, ne gjendje te mire.
  Para 12 vjeteve eshte bere nje shtese.
  Nuk ka ashensor.
  Apartamenti esht ideal per nje familje. jane dy dhoma...
 5. Tirane, kerkohet part time mbasdite kujdestare

  Kerkoj per mamane (ne forme te mire shendetesore )
  nje grua qe te kujdeset 2 her ne jave.
  Pune shtepie, pazar gatim shoqerim te doktorri.
  Kete mund ta beje kundjet pageses ose ne kembim te...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5