Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Zyre Kontabiliteti AKH; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. ! Praktike Pune/Intership ne Kontabilitet DY PROGRAME (FINANCA 5 se bashku me ALPHA WEB ),DY CERTIFIKATAne Zyre Eksperti Kontabel

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AKH_Internship_cover_1250.jpg

  Praktike Kontabiliteti + Programi ALPHA WEB + Programi FINANCA 5 + Deklarimet Online ne DPT . (15 seanca me dy ore secila)...
 2. Praktike ne Zyre Kontabiliteti qe njihet nga cdo FAKULTET,DY programe (ALPHA WEB dhe FINANCA 5),DY CERTIFIKATA

  PRAKTIKE KONTABILITETI DHE DY PROGRAME FINANCIARE ALPHA WEB DHE FINANCA 5 NE ZYRE KONTABULITETI AKH .

  PER TRAJNIMIN E MUAJIT 1-15 GUSHT CMIMI DO TE JETE ME 20% ULJE 12000 LEKE NE TOTAL PER 15...
 3. ! Praktike Kontabiliteti + Alpha Web + Financa 5 + Deklarimet Online (prane 21 Dhjetorit)

  ​http://www.njoftime.com/images/biznesi/AKH_Internship_cover_1250.jpg

  Praktike Kontabiliteti + Programi Alpha Web + Programi Financa 5 + Deklarimet Online ne DPT . (15 seanca me dy ore secila)...
 4. Trajnim praktike ne Zyre Kontabiliteti dhe Auditimi - FINANCA 5 se bashku me ALPHA WEB DHE PRAKTIKE PUNE (prane 21 Dhjetorit)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AKH_Trajnime_cover.jpg

  Praktikė Kontabiliteti + Ҫertifikatė Alpha Web nga IMB (Instituti Modelimeve nė Biznes).
  MESOJME DY PROGRAME NE NJE KURS (FINANCA 5...
 5. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje

  Kerkohet Agjent Shitje (M) per nje kompani italiane distribucioni qe te dije shume mire gjuhen italiane.
  -Eksperience pune minimumi dy vjet si agjent shitje .
  -Preferohet mosha 25-45 vjec
  -Patente...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 9