kėrko:

Type: Posts; User: VIZA Marketing; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, me qera Zyre, Kati 3, 35 m², 250 Euro (Condor Center, Rr. e Kavajes)

  Zona/Rruga: Rr. e Kavajes, Condor Center (Ish Parku i Autobuzave, prane ish Policise Bashkiake)

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e Paluajtshme, paraqet njoftimin si...
 2. OKAZION - Tirane, shitet Apt. 3+1, 132 m², 115.000 Euro (Rr. Gjik Kuqali, Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga: Rr. Gjik Kuqali (Tirane e Re, Stadiumi Dinamo/Selman Stermasi, 100 metra mbi ish-Shushica, perbri Kompleksit Dinamo)

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e...
 3. OKAZION - Tirane, shitet Apt. Duplex 4+1, 160 m², 140.000 Euro (Rr. Komuna e Parisit, St. Dinamo)

  Zona/Rruga: Rr. Komuna e Parisit, Kryqezimi i Komunes, Tirane e Re, Stadiumi Dinamo/Selman Stermasi

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e Paluajtshme, paraqet njoftimin...
 4. Tirane, jepet me qera zyre Kati 7, 60 m², 450 Euro (Rr. Kavajes, ABI Bank)

  Zona/Rruga: Rr. e Kavajes (Godina e ABI Bank, prane Ministrise se Mireqenies Sociale dhe Rinise)

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e Paluajtshme, paraqet njoftimin si...
 5. Tirane, jepet me qera zyre Kati 7, 130 m², 1.100 Euro (Rr. Kavajes, ABI Bank)

  Zona/Rruga: Rr. e Kavajes (Godina e ABI Bank, prane Ministrise se Mireqenies Sociale dhe Rinise)

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e Paluajtshme, paraqet njoftimin si...
 6. Tirane, shitet Apt./Zyre 2+1, 80 m², 125.000 Euro (Rr. Komuna e Parisit, St. Dinamo)

  Zona/Rruga: Rr. Komuna e Parisit, prane Lulishtes 1 Maji, Tirane e Re, Stadiumi Dinamo/Selman Stermasi

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e Paluajtshme, paraqet...
 7. Tirane e Re, jepet me qera Apt. 2+1, 98 m², 400 Euro (Ish Shushica, Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga: Rr. Margarita Tutulani / Rr. Gjik Kuqali (Tirane e Re, Stadiumi Dinamo/Selman Stermasi, 100 metra mbi ish-Shushica)

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e...
 8. Tirane, shitet Apt. 2+1, 98 m², 155.000 Euro (Ish Shushica, Stadiumi Dinamo)

  Zona/Rruga: Rr. Margarita Tutulani / Rr. Gjik Kuqali (Tirane e Re, Stadiumi Dinamo/Selman Stermasi, 100 metra mbi ish-Shushica)

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e...
 9. Tirane, jepet me qera Apt. 3+1, 150 m², 600 Euro (Blv. Gjergj Fishta, Ish Ekspozita)

  Zona/Rruga: Bulevardi Gjergj Fishta, tek ish Ekspozita "Shqiperia Sot", mbi E88.

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e Paluajtshme, paraqet njoftimin si ne vijim:
  ...
 10. Tirane, shitet Apt. 2+1, 118 m², 118.000 Euro (Rr. e Kavajes, Pall. Globe)

  Zona/Rruga: Rr. e Kavajes, pallati Globe (mbi Qendren Tregtare)

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e Paluajtshme, paraqet njoftimin si ne vijim:

  Apartament ne...
 11. Tirane, shitet Apt./Zyre 2+1, 80 m², 125.000 Euro (Rr. Komuna e Parisit, St. Dinamo)

  Zona/Rruga: Rr. Komuna e Parisit, prane Lulishtes 1 Maji, Tirane e Re, Stadiumi Dinamo/Selman Stermasi

  VIZA Marketing Sh.p.k., departamenti i Sherbimeve per Pasurite e Paluajtshme, paraqet...
 12. Tiranė, ofroj 3 vende pune "Real Estate Agent"

  Sot, mė datė 14/07/2015, VIZA Marketing Sh.p.k. shpall 3 vende tė lira pune nė pozicionin "Real Estate Agent" nė departamentin "Real Estate Services".
  Pozicioni ėshtė i hapur pėr individė Meshkuj...
Trego rezultatin 1 deri 12 nga 12