kėrko:

Type: Posts; User: Altinreal; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, - Karrige 800 leke copa

  Pershendetje , shiten 10 cope karrige per ambjent te jashtem.
  Kane nevoje vetem per pastrim, pasi nuk jane perdorur prej disa kohe.
  Cmim 800 leke copa.

  Cel. : 0696556684
 2. Tirane, - Lavatest dhe kolltuk berberi 10,000 leke

  Shitet per arsye mosperdorimi , lavatest cmimi 10,000 lek
  Kolltuk berberi , cmimi 8,000 leke

  Cel. : 0696556684
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2