Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: F&M Reklama; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Njoftimi: Teknik Saldimi

  nga F&M Reklama

  Teknik Saldimi

  F&M Reklama ėshtė njė nga kompanitė kryesore nė tregun e reklamave nė Shqipėri,
  e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit,
  ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 2. Punonjes Prodhimi & Montimi

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 3. Specialist/e - Shėrbim Klienti

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 4. Inxhinier Prodhimi

  https://ibb.co/mhff35thttps://i.ibb.co/6Djjk0b/sakte1.jpg

  Pėrshkrimi i Kompanisė:
  F&M Reklama ėshtė njė nga kompanitė kryesore nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet...
 5. Specialist Instalimesh LED

  F&M Reklama ėshtė njė nga kompanitė kryesore nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 6. Montues Tabelash / Reklamash

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 7. Asistente Finance

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 8. Asistente Finance

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 9. Graphic Designer

  577485

  Jeni tė apasionuar pas dizajnit dhe risive tė fundit?

  Jeni tė kujdesshėm ndaj detajeve nė pėrmbylljen e njė projekti?

  Ne jemi kompania e duhur pėr ju!

  Ju ftojmė tė bėheni pjesė e...
 10. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier DREJTUES PRODHIMI

  F&M Reklama Sh.p.k eshte nje nga kompanite lider ne fushen e printimeve dhe reklamave, e cila po zhvillohet shume shpejte, per shkak te nje ekipi te ri dhe energjik ne perberje te saj.

  Se shpejti...
 11. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 12. Operator per Makinerite e Printimit dhe Stampimit

  F&M Reklama sh.p.k kompani e specializuar ne fushen e printimeve dixhitale kerkon te punesoje Operator per Makinerite e Printimit.

  Aplikanti duhet :

  -Te njohe gjuhen angleze
  -Te njohe...
 13. Tirane, ofroj vend pune Specialist Ngjitje Adezivi/Leter Muri

  F&M Reklama ėshtė njė nga kompanitė kryesore nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 14. Tirane, ofroj vend pune Punonjes Montimi

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 15. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier DREJTUES PRODHIMI

  F&M Reklama Sh.p.k eshte nje nga kompanite lider ne fushen e printimeve dhe reklamave, e cila po zhvillohet shume shpejte, per shkak te nje ekipi te ri dhe energjik ne perberje te saj.

  Se shpejti...
 16. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier DREJTUES PRODHIMI

  F&M Reklama Sh.p.k eshte nje nga kompanite lider ne fushen e printimeve dhe reklamave, e cila po zhvillohet shume shpejte, per shkak te nje ekipi te ri dhe energjik ne perberje te saj.

  Se shpejti...
 17. Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

  Kompania F&M Reklama e specializuar ne ideimin dhe prodhimin e reklamave dhe printimeve dixhitale, kerkon te punesoje Graphic Designer.

  Aftėsitė:

  1.Aftėsi tė mira teknike dhe profesionale nga...
 18. Tirane, ofroj vend pune Production Manager

  We are re-opening the vacant position for Production Manager

  F&M Reklama is a company, which is growing very fast, because of young and energized people.
  As we are building our new Plant in...
 19. Tirane, ofroj vend pune HR Manager

  https://scontent.fskp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20292832_1628641210493465_861799785768344935_n.jpg?oh=cddd9c4375eecdf533a43a8c6d9dfe8d&oe=59F6999DYou might know from your experience, that is not easy...
 20. Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

  Kompania F&M Reklama e specializuar ne ideimin dhe prodhimin e reklamave dhe printimeve dixhitale, kerkon te punesoje Graphic Designer.

  Aftėsitė:

  1.Aftėsi tė mira teknike dhe profesionale nga...
 21. Tirane, ofroj vend pune Production Manager

  We are re-opening the vacant position for Production Manager

  F&M Reklama is a company, which is growing very fast, because of young and energized people.
  As we are building our new Plant in...
 22. Tirane, ofroj vend pune HR Manager

  https://scontent.fskp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20292832_1628641210493465_861799785768344935_n.jpg?oh=cddd9c4375eecdf533a43a8c6d9dfe8d&oe=59F6999DYou might know from your experience, that is not easy...
 23. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Finance

  https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20727851_1643467105677542_6613686979904599855_n.jpg?oh=ece61329a1410ce8accbd30d0357c1db&oe=5A26B250
 24. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Finance

  https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20727851_1643467105677542_6613686979904599855_n.jpg?oh=ece61329a1410ce8accbd30d0357c1db&oe=5A26B250
 25. Tirane, ofroj vend pune Manaxher/e Shitje

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 26. Tirane, ofroj vend pune HR Manager

  https://scontent.fskp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20292832_1628641210493465_861799785768344935_n.jpg?oh=cddd9c4375eecdf533a43a8c6d9dfe8d&oe=59F6999D

  HR Manager

  We are a group of two companies F&M...
 27. Tirane, ofroj vend pune Costumer Service

  Detyrat:
  - Mirėpret klientėt dhe dėgjon me vėmendje kėrkesat e tyre
  - Pėrgjigjet nė kohė dhe nė mėnyrė profesionale tė gjitha telefonatave dhe e-maileve tė ardhura;
  - Prezanton nė mėnyrė...
 28. Tirane, ofroj vend pune Menaxher i pergjithshem prodhimi dhe montimi

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 29. Tirane, ofroj vend pune Manaxher/e Shitje dhe Marketingu

  F&M Reklama ėshtė njė nga operatorėt kryesorė nė tregun e reklamave nė Shqipėri, e cila ofron tė gjitha produktet dhe shėrbimet nė fushėn e reklamimit, ku pėrfshihen: tabela ndriēuese, printime...
 30. Tirane, ofroj vend pune Costumer Service

  Detyrat:

  1. Pret klientėt dhe dėgjon me vėmendje kėrkesat e tyre, pėrgjigjet nė kohė dhe nė mėnyrė profesionale tė gjitha telefonatave dhe e-maileve tė ardhura;

  2. Prezanton nė mėnyrė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 37
Faqja 1 nga 2 1 2