Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: 2BI; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shitet VIOLINE CREMONA 14.000 Leke

  Shes Violine ne gjendje shume te mire,FIRMA CREMONA. Eshte blere ne Amerike dhe shitet per aesye mosperdorimi..Cmimi 14.000 leke tel 0673069886
 2. Tirane, shes ATLETE sport LEVIS ORIGJINALE. 2.500 Leke Nr 44---45

  SHES ATLETE SPORTIVE TE REJA , LEVIS" ORIGJINALE. CMIMI 2500 LEKE Numri 44--45.

  Cel : 0673069886
 3. Gramsh, SHITEN DY AMBJENTE NE KATIN E DYTE, 55 M2 DHE 65 M2 + GARAZH 165 M2 (LAGJA SPORTI. PRAN XHAMISE)

  Zona/Rruga :Llagja Sporti, Prane Xhamise

  Okazion!!SHITEN DY AMBJENTE NE KATIN E DYTE, 55 METER KATROR DHE 65 METER KATROR,
  aktualisht jan dhėnė me qera, PALLATI PRAN XHAMISE RRUGA KRYESORE,
  ...
 4. Tirane, shes makine Mercedes-Benz 220 CDI ELEGANCE Viti 1999, 2.700 Euro I DISKUTUSHEM

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 92

  SHES MERCEDES BENZ 220 CDI 1999. 2700 EURO I DISKUTUSHEM. TEL. 0673069886.
  Me targa...
 5. Shqiperi, ofroj Sherbime per punime ne lartesi me vinca kosh

  2BI
  Ofron sherbime per punime ne lartesi me vinca kosh per pastrime ose lyerje fasadash,izolime me silikon,sherbime kullimi,sherbime ndricimi dhe dekorimi etj

  Cel. : 0673069886
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5