Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Erion29; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Motociklete Piaggio Si 37.000 Leke

  Shitet motorr piaggio si ne gjendje te shkelqyer, me pakete elektronike dhe automatike.

  Cmimi 37000 leke.

  Cel : 0676354877
 2. Tirane, shes mjete invalidi mbeshtetse ortopedike 2.500 Leke

  Shitet mbeshtetse ortopedike. Sapo eshte blere 50000 leke te vjetra. Shitet per arsye mosperdorimi. Duket si e re fare. Shitet 25000 leke te vjetra.

  Cel. : 0676354877
 3. Tirane, shes karrige 30 Euro

  Shitet karrige moderne, e blere te mobileria Roal qe eshte te autostrada Tirane-Durres. Eshte blere 100 euro, shitet vetem 30 euro. Eshte fringo e re. Ekzistojne 6 cope. Ose shiten vec e vec 30 euro...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3