Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Jona11; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tiranė, Freelancer pėr pėrkthim dhe interpretim nė shqip-rumanisht / rumanisht - shqip

  E ēertifikuar nga Ministria e Drejtėsisė, si pėrkthyese e autorizuar, qė prej vitit 2014, ofroj pėrkthime zyrtare nė gjuhėn rumune nė fusha tė ndryshme si ato sociale dhe shkencore, etj.
  Pėrkthimet...
 2. Tiranė, Freelancer pėr pėrkthim dhe interpretim nė shqip-rumanisht / rumanisht - shqip

  E ēertifikuar nga Ministria e Drejtėsisė, si pėrkthyese e autorizuar, qė prej vitit 2014, ofroj pėrkthime zyrtare nė gjuhėn rumune nė fusha tė ndryshme si ato sociale dhe shkencore, etj.
  Pėrkthimet...
 3. Tiranė, Freelancer pėr pėrkthim dhe interpretim nė shqip-rumanisht / rumanisht - shqip

  E ēertifikuar nga Ministria e Drejtėsisė, si pėrkthyese e autorizuar, qė prej vitit 2014, ofroj pėrkthime zyrtare nė gjuhėn rumune nė fusha tė ndryshme si ato sociale dhe shkencore, etj.
  Pėrkthimet...
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3