Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1,Kati 2, 110 m², 149.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Ne rezidencen Kodra e Diellit 2, shitet apartament 2 + 1 (hyrje e pabanuar me pare), siperfaqe 110 m2, kati 2,

  ambjent ndenie+salle ngrenie, 2 dhoma, 2 banjo, 1...
 2. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 75 m², 1.000 Euro (Sheshi Willson)

  Zona/Rruga : Sheshi Willson

  Jepet me qera ambient biznesi Open space me siperfaqe totale 75 m2, me tualet.

  Pallat i ri, hapesire e bollshme me planimetri te rregullt, fasade dopio xham.

  I...
 3. Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 99 m² 35.000 Euro (Kamez)

  Zona/Rruga : Kamez


  Shitet apartament cilesor, siperfaqja totale 99 m2, ndodhet ne katin 8.

  Perbehet nga salloni, 2 dhoma, 1 banjo dhe tualet.

  Orientim veri-perendim.
 4. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 111 m² 64.500 Euro (Tirana Golden Park)

  Zona/Rruga : Tirana Golden Park

  Shitet dyqan te kompleksi TIRANA GOLDEN PARK

  Siperfaqa e dyqanit ne shitje eshte 111 m2.

  Ndodhet ne katin 1 te kompleksit Rezidencial.

  Dyqani ndodhet...
 5. Tirane, shes apartament cilesor 2+1+A+BLK Kati 4, 122 m² 139.000 Euro (PAMI,Kopshti Zoologjik)

  Zona/Rruga : Rruga Shyqyri Brari, Kopshti Zoologjik

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, siperfaqe totale 122.6 m2. Kati 4.

  Apartamenti ka 1 organizim shume te mire te brendshem me nje...
 6. Tirane, shes apartament me hipoteke 2+1,kati 2, 117 m², 99.000 Euro (Xhamlliku)

  Zona/Rruga : Xhamlliku

  Shitet super apartament ne palllat te ri,zona e Xhamllikut.

  Perbehet nga salloni + 2 dhoma +banjo dhe verande.

  Siperfaqe totale eshte 117 m2, me ashensor.

  Punime...
 7. Durres,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2,140 m² 139.500 Euro (Currila)

  Zona/Rruga : Currila

  Shitet apartament luksi ne zonen e Currilave.

  Perbehet nga salloni + gatim, 2 dhoma, 2 banjo dhe ballkon i madh .

  Kati 2 i godines.

  Eshte ne 1 Kompeks Rezidencial...
 8. KLERING---Tirane, shes Apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 71 m² 60.000 Euro ( Rezidenca FIORI DI BOSCO)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shitet apartament kleringu ne nje nga Komplekset me te mira ne Tirane, Kompleksi FIORI DI BOSCO.

  Apartamenti ka siperfaqe 71 m2 te organizuara ne 1 dhome gjumi, 1 dhome...
 9. Tirane, shes Apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 80 m² 32.000 Euro (Yrshek)

  Zona/Rruga : Yrshek

  Apartamenti eshte i tipit 1+1, kati 2 banimit, perbehet sallon+gatim, 1 dhome, 1 banjo, 1 ballkon. Siperfaqe totale 80 m2, me punime teper cilesore ne objekt. I shtruar me...
 10. ! Tirane,shes apartament me hipoteke 2+1, Kati 2,105 m²,127.000 Euro (SECRET GARDEN RESIDENCE,prane TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

  Perbehet nga 2...
 11. Okazion--Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 54 m² 35.500 Euro (Lura 3,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i Lalzit.

  E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon...
 12. Tirane, shes apartament i sapoperfunduar 2+1, Kati 8, 125 m², 87.000 Euro (Fusha e Aviacionit,Turdiu)

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Super Okazion!!

  Shitet Apartament i sapoperfunduar 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 125 m2, kati i 8 pamje fantastike.
  ...
 13. Tirane, shes apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 85.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar.
  ...
 14. Klering-Tirane,shes super apartament 2+1+A+BLK,Kati 3,121 m², 121.000 Eur(Rruga e Kavajės, SQUARE 21)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21"

  prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me...
 15. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 109 m² 76.000 Euro (Kompleks rezidencial Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit.

  Cilesia superore e ndertimit perfshin:

  - Termoizolim teresor. - Izolim...
 16. Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 43.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit.

  Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes.

  Aktualisht ne...
 17. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 111 m² 78.000 Euro (Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2.

  Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt.

  Cmimi : 78.000...
 18. Klering--Tirane,shes apartament cilesor 2+1+A+BLK Kati 5,115 m²,109.000 Euro (HIPOTEKA)

  Zona/Rruga : Rruga Panorama

  Apartamenti ndodhet ne zone teper te preferuar ne Tirane,Hipoteka.

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

  Ka...
 19. Tirane,shes apartament cilesor 1+1+blk, Kati 2, Sip 80 m2, 58.000 Euro (Laprake)

  Shitet apartament ne zonen e Laprakes,Fusha e sportit

  Kati 2 banimit, perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualete me dritare, ballkon spacioz.

  Pallat i ri i sapopėrfunduar, punime teper...
 20. ! Tirane, shes apartament duplex 2+1 ,106 m²,94.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2 )

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Shitet apartament 2+1, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes "Kodra e Diellit 2”

  Dupleksi eshte me siperfaqe totale 106 m2.

  Organizimi: kati i 1 nje...
 21. Klering--Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 92 m² 127.000 Euro (Kompleksi Dinamo)

  Zona/Rruga : Kompleksi Dinamo


  Klering --Tek Kompleksi Dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete.

  Siperfaqe 92 m2. Kati 4 i godines.

  Punime super cilesore,fasade me...
 22. Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1 ,Kati 1, 217 m² 650 Euro (Kodra e Diellit 1)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qira super duplex me hyrje te vecante dhe shoqeruar me nje privatesi qe ta jep Rezidenca.

  Duplexi fillon me dhomen e...
 23. Okazion -Tirane, shes apartament i ri, me hipoteke, 2+1,Kati 2,92 m² 87.000 Eur (Rruga e Kavajės,Xhamia)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, ne Rrugen e Kavajes perballe me xhamine.

  Ka nje siperfaqe 92 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te...
 24. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 200 m² 1.000 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Ambienti ndohet nė 1 nga zonat mė tė aksesueshme nė Tiranė, nė katin e 2-tė, organizohet nė 3 ndarje,

  por mund tė bėhet dhe open space sipas dėshirės tuaj.
  ...
 25. ! SUPER OFERTE:Tirane, shes super penthouse 2+1+A+BLK Kati 8, 200 m², 82.000 Euro (TIRANA GOLDEN PARK, pėrballe me Spitalin Amerikan 3)

  Zona/Rruga : Rruga E KAVAJES  Apartamenti ndodhet tek TIRANA GOLDEN PARK, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne Tirane.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome...
 26. Tirane, shes apartament 2+1, Kati 8, 117 m² 81.500 Euro (Kompleks rezidencial Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Sip totale 117 m2,perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,1 banjo,garderobe,2 ballkone.

  Apartament 2+1 nė katin e 8 tė banimit me orientim veri-perėndim-lindje.

  Ka...
 27. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 74 m² 48.000 Euro (GREEN CITY,Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaze e Re

  Apartamenti, ndodhet ne nje prej komplekseve, me punime me cilesoret ne qytet, Green City.

  E vecanta e ndertimit qe ofron ky kompleks residencial, qendron ne...
 28. Durres,shes apartament 2+1 Kati 2, Sip 81 m² 64.000 Euro (Gjiri Lalzit,VALAMAR REZIDENCE)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Vala Mar Residence, ofron apartamente tė ndryshme, me njė shtrirje prej 1 km nė bregdetin e Adriatikut ne kėto objekte rezidenciale 3-kateshe.

  Shitet apartament 2+1...
 29. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 1, 130 m² 300 Euro (Rruga e Kavajės,GLOBI)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Tirane, jap me qera Kati 1 i nje vile.

  Eshte i organizuar nga salloni, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni, dhe ka siperfaqe 130 m2.

  Ka 2...
 30. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 120 m² 300 Euro (Rruga e Kavajės,GLOBI)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Jepet me qira apartament 2+1, ne katin e trete te nje vile Rruga e kavajes, Globi.

  Ambienti ka siperfaqe totale 120 m2 dhe eshte pjeserisht i mobiluar.

  ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 234
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4