Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Ornela Topuzi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Karroce Cam, me tre pjese 13,500 Leke

  Shes karroce model Cam, 3 ne 1 plus canta.
  Pjesa per moshen 0-1 vjec pak e perdorur,
  dhe dy te tjerat pa perdorura (te reja).

  Gjithashtu falas perfshihet dhe mbajtesja e bebave ne makine per...
 2. Tirane, kerkoj vend pune part time Financiere

  Ofroj mbajtje te llogarive financiare dhe mbyllje bilanci me cmime te arsyeshme.

  Part time.
  Eksperience shume vjecare ne finance/kontabilitet.
  Garantoj cilesi dhe bashkepunim.
  Ne Tirane dhe ne...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2