Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Zyre Perfaqesimi; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre

    http://www.njoftime.com/images/biznesi/cover_legrand_800.jpg

    Legrand Albania, kompani e sektorit elektrik me dege ne Shqiperi dhe Kosove , ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje nje...
  2. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Zyre

    Legrand Albania, kompani e sektorit elektrik me dege ne Shqiperi dhe Kosove , ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje nje Menaxhere Zyre (Femer).

    Kandidatja duhet te plotesoje keto...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2