Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Gama Reklam; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Specialist Reklamash, Saldator, Montator, Puntor Adezivi

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm :

  1. Specialist Reklamash " pėr prodhimin e gėrmave 3D "

  2. Saldator

  3. Montator

  4. Puntor Adezivi
 2. Tirane, ofroj vend pune Specialist Adezivi

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm:


  1. Specialist Adezivi


  Fabrika "Gama Reklam" ofron shėrbimet e mėposhtme:


  Gėrma 3D,
 3. Tirane, ofroj vend pune Agjente Marketingu & Shitje

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm:


  1. Agjente Marketingu & Shitje


  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:
  •Prezantimi dhe orientimi i saktė per produktet qe kompania...
 4. Tirane, ofroj vend pune Menaxher/e Marketingu & Shitje

  "Gama Reklam" kerkon te punesoje punonjes ne profesionin e meposhtem;


  "Menaxher/e Marketingu & Shitje"


  Detyrat:
  -Zbatimi i planit te marketingut me periudha te caktuara kohore, me qellim...
 5. Tirane, ofroj vend pune Staf - Saldator, Montator Adezivi, Specialist Germash 3D

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm :

  1. Specialist Reklamash " pėr prodhimin e gėrmave 3D "

  2. Saldator Alumini dhe Hekuri

  3. Montator

  4. Puntor Adezivi
 6. Tirane, ofroj vend pune Specialist Reklamash dhe Saldator Alumini

  Kompania "GAMA REKLAM" si rrjedhoje e zgjerimit te stafit kerkon te punesoje punonjes ne profesionet e meposhtme:


  1. Specialist Reklamash "per prodhimin e germave 3D"
  2. Saldator Alumini
  3....
 7. Tirane, ofroj vend pune Montator Adezivi dhe Specialist per pėrpunimin e Plexiglasit

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm :

  1. Montator Adezivi
  2. Specialist per pėrpunimin e Plexiglasit dhe germave 3D
  3. Specialist Freze cnc router & Graphic...
 8. Tirane, Specialist Freze “CNC Router” dhe Graphic Designer/e

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm :

  1. Graphic Designer/e
  2. Specialist per perdorimin e Frezes “cnc router”

  Fabrika "Gama Reklam" ofron shėrbimet e...
 9. Tirane, ofroj vend pune Specialist per perdorimin e Frezes “cnc router”

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm :

  1. Specialist per perdorimin e Frezes “cnc router”

  Fabrika "Gama Reklam" ofron shėrbimet e mėposhtme:

  Gėrma 3D,...
 10. Tirane, ofroj vend pune Menaxhere Marketingu & Shitje

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm:

  1. Menaxhere Marketingu & Shitje

  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:

  •Prezantimi dhe orientimi i saktė per produktet qe kompania...
 11. Tirane, ofroj vend pune Graphic designer dhe Specialist Freze CNC Router

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm;

  1. Graphic designer dhe Specialist Freze CNC Router


  Fabrika "Gama Reklam" ofron shėrbimet e mėposhtme:

  Gėrma 3D,...
 12. Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Marketingu

  "GAMA REKLAM" Kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm :

  1. Agjente Marketingu

  Fabrika "Gama Reklam" ofron shėrbimet e mėposhtme:
  Gėrma 3D,
  Printime nė Adeziv Baner dhe Letėr,...
 13. Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste

  Gama Reklam Ofron VEND PUNE PĖR;
  ....................................................

  1. Ekonomiste

  Shėnim;
  Duhet tė jet me Eksperiencė

  Tė interesuarit mund tė dėrgojnė CV e tyre nė...
 14. Tirane, ofroj vend pune Bojaxhi Alumini dhe Specialist Reklamash

  Gama Reklam ofron VEND PUNE PĖR;
  ....................................................

  1. Bojaxhi Alumini, Llamarine etj.

  2. Specialist Reklamash "Pėr prodhimin e gėrmave 3D"


  Fabrika "Gama...
 15. Tirane, ofroj vend pune BOJAXHI

  Kompania "GAMA REKLAM" kėrkon tė punėsojė punonjės nė profesionin e mėposhtėm:

  1. Bojaxhi per lyerje alumini, llamarine

  Eksperienca pėrbėn avantazh

  Te interesuarit mund te dergojne CV e tyre...
 16. Tirane, ofroj vende pune ne pozicionet Ekonomiste, Grafik Designer, Promotore, Elektriēist

  Kompania Gama Reklam si pasoje e zgjerimit te stafit kerkon te punesoje punonjes ne profesionet e meposhtme:

  1. Ekonomiste (Te zoteroje programin Financa 5 )
  2. Grafik Designer
  3. Promotore
  4....
 17. Tirane, ofroj vend pune

  Kompania Gama Reklam ofron vende pune si meposhte:

  1. Usta per perdorimin e kalandres
  2. Usta per perdorimin e CNC Router
  3. Usta per perdorimin e Giotines
  4. Usta per perdorimin e Pikatrice...
Trego rezultatin 1 deri 17 nga 17