Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: GRUPPO DENIM FACTORY; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune Magazinier, Nenpunese zyre, Shofer, Kimiste, Modeliste

  Gruppo Denim Factory sh.p.k me eksperience pune disa vjecare ne fushen e fasonerise,
  kerkon te punesoje persona ne keto pozicione:


  Nenpunese zyre
  Shofer patenta C
  Graphic designer...
 2. Durres, ofroj vend pune Nenpunese zyre

  Gruppo Denim Factory sh.p.k kompani me eksperience disa vjecare ne tregun shqiptar. Jemi ne kerkim te personave qe punojne ne grup dhe qe synojne te rriten profesionalisht.
  Kompania kerkon te...
 3. Durres, ofroj vend pune Ufficio produzione, Ufficio programazione della produzione

  GRUPPO DENIM FACTORY sh.p.k, njė kompani italiane qė operon nė fushėn e prodhimit tė veshjeve tė ndryshme kėrkon tė punėsojė persona nė pozicionet e mėposhtme:

  Ufficio produzione;
  Ufficio...
 4. Durres, ofrohen vende te ndryshme pune Elektricist, Prestar, Mekanik

  Gruppo Denim Factory sh.p.k me eksperience disa vjecare ne fushen e fasonerise,
  kerkon te punesoje persona ne keto pozicione:

  Elektricist
  Prestar
  Mekanik

  Njohja e gjuhes italiane dhe...
 5. Durres, ofroj vend pune Nenpunese zyre

  Kompania Gruppo Denim Factory sh.p.k me nje eksperience disa vjecare ne tregun shqiptar,e cila e bazon aktivitetin e saj ne prodhimin e veshjeve te ndryshme dhe me
  pas eksportimin e tyre jashte...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5