Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: ilir kodhima; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Mikrofon iTrack studio condeser microphone CM25S 150 Euro

  Mikrofoni eshte i ri i pa perdorur dhe shoqerohet bashke me mbajtesen. Ka cilesi dhe pasterti per regjistrimin e instrmenteve muzikore por edhe per vokal

  Cel. : 0695791149
 2. Tirane, jap me qera shtepi 1+1+A Kati 1, 60 m² 21.000 Leke (Lagjia Nr 1 Rr. Dhimiter Kamarda No 28)

  Zona/Rruga : Lagjia Nr 1 Rr. Dhimiter Kamarda No 28

  Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha kushtet e nevojshme. Kjo shtepi perbehet nga nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, koridor, banjo dhe...
 3. Tirane, shes Mikrofon Sure Wirles System SLX 500 Euro

  Mic Sure SLX Wirless System
  Ne gjendje te re ne kuti dhe me qese. cmimi i diskutueshem.

  Cel. : 00355 69 57 91 149
 4. Tirane, shes Mikrofon Sure Wirles System SLX 500 Euro

  Mic Sure Wilres System SLC ne gjendje te re ne kuti dhe me qeset perkatese. I diskutueshem

  Cel. : 00355 69 57 91 149
 5. Tirane, shes DJ Controller Hercules 110 Euro

  DJ Controller eshte ne gjendje te perfekte te re. Shitet per aryse mos perdorimi. Cmimi i diskutueshem

  Cel. : 00355 69 57 91 149
 6. Tirane, shes Dj Controller - Hercules 100 Euro

  Dj Controller - Hercules ne gjendje perfekte shume pak e perdorur. e ardhur nga USA dhe me cmim te diskutueshem.

  Cel. : 00355695791149
 7. Tirane, shes Sure - SLX - Mikrofon Wirles System 510 Euro

  Ne gjendje te re i sapo ardhur nga USA. I diskutueshem

  Cel. : 003556957891149
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7