Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: SALON SAMO..; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, kurse Formimi profesional per berber

  Barberschool samo: Zhvillon kurse profesionale per berber me nje eksperience 20 vjecare ne fushen e kurseve per berber.
  Ne bejme te mundur brenda pak muajsh ju mesojme teknikat bashkekohore te...
 2. Ofrojme kurse per berber.

  ME NJE EKSPERIENCE 20 VJECARE SALON SAMO: ZHVILLON KURSE BERBERI KETU DO TE MESONI TEKNIKAT MODERNE TE PRERJES SE FLOKUT TE STILIMIT TE RRUAJTJES TE MASAZHIT TE KOKES TEKNIKAT ETRAJTIMIT TE...
 3. Tirane KERKOHET BERBER

  KERKOHET BERBER ME EKSPERIENCE PUNE
  ME KLIENTELE. PAGESA TEPER E KENAQSHME 70%me 30%
  70% PER BERBERIN 30% PER PRONARIN

  Cel : 0692522944
 4. Tirane, - OFROJME SHERBIM BERBERI NE SHTEPI

  SALON SAMO "BARBER SHOP .OFRON SHERBIM BERBERI NE SHTEPI SIDOMOS PER ATA QE E KANE TE PAMUNDUR TE SHKOJNE TEK BERBERI.SI PENSIONISTA .INVALID. FEMIJE ETEJ& NE OFROJME QETHJE. RREGULLIM...
 5. Tirane, ofroj vend pune Berber

  KERKOHET BERBER ME EKSPERIENCE OSE DHE PA EKSPERIENCE PUNE.
  Adresa:Kryqezimi komunes parisit

  Cel. : 0692522944
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5