Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Ana A; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Batanije Batuffolini (vajzash) 3.200 Leke

  Batanije italiane e markes Batuffolini per vajza, me permasa 110 me 140 cm.
  Batanija eshte e re, me arush ne sfond (nga te dyja anet), vjen me kutine perkatese.
  E paperdorur.
 2. Tirane, shes Loder me muzike per krevatin e bebes 1.200 Leke

  Loder me muzike per krevatin e bebes (e re).
  Rrotullohet dhe ben melodi :)
 3. Tirane, shes Sterilizator biberonash me avull Chicco 2.200 Leke

  Sterilizator biberonash me avull i markes Chicco ne gjendje shume te mire.
  Shitet per arsye mos-perdorimi.
Trego rezultatin 1 deri 3 nga 3