Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Qyl; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofrohet Sherbim Fotograf - Kameraman DASEM

  Albanian Photography
  Ju ofron paketat e saj te sherbimeve Foto-Filmike per Dasma ose gezime familjare 2019.

  Paketa Bazike: (250 Euro)
  Nje Profesionist Kameraman i cili Filmon ne format...
 2. Tirane, jap me qera dyqan Kati 2, 87 m² 300 Euro (Parku i Autobuzeve/ Teodor Keko)

  Zona/Rruga : Parku i Autobuzeve/ Teodor Keko

  Ambjenti i dyqanit eshte i mobiluar ne menyre moderne
  Ka nje Tualet te paisur mire si dhe nje ambjent nga pas dyqanit qe mund te perdoret per...
 3. Tirane, shes Kamra Profesionale Full HD 900 Euro

  Kamera Profesionale.FULL HD.
  PANASONIC AVCHD.
  Filmon nė format Full HD me orė tė gjata.
  Me dy vende Kartash Memorje SD Card.
  Ku mund tė filmojė njėkohėsisht. Pra njėra mund tė pėrdoret pėr...
 4. ofroj Sherbim Fotograf - Kameraman DARSEM 250 Euro

  Albanian Photography
  Ju ofron paketat e saj te sherbimeve Foto-Filmike per Dasma ose gezime familjare 2019.

  Paketa Bazike: (250 Euro)
  Nje Profesionist Kameraman i cili Filmon ne format...
 5. Tirane, shes xhip Renault ESPACE Viti 2005, 2.200 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri e erret
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 360000

  Shitet makina ne gjendje shum te mire pune.
  6+1 vende , shum e rehatshme per...
 6. Njoftimi: Tirane, kerkoj Agjent

  nga Qyl

  Tirane, kerkoj Agjent

  Kėrkoj tė punėsoj 3 persona me eksperiencė nė Forex ose tė ngjashme.

  Paga min 400€

  Cel. : 0692112240
 7. Tirane, shes makine Renault ESPACE Viti 2005, 2900 Euro

  Perfekte

  Karburanti: Diezel

  Ngjyra: Gri e erret

  Kambjo: Manual

  Ftohja: Klima
 8. Tirane, oferte Fotograf, Kameraman per Dasem 70.000 Leke

  Studio: Albanian Photography

  Ofron per dasmat e 2018-es :

  * Foto ne natyre te ciftit:
  1 Fotograf Profesionist

  *Klipi me kamer dhe dron.

  * Filmimin e banketit me:
 9. Tirane, shes Laptop Dell XPS 9550 2.000 Euro

  I sapo ardhur nga Amerika,
  I pa perdorur,
  Me parametrat me te larte per profesionistet (Maxed Out Pro)
  Si me poshte:

  CPU: Intel Core i7-6700HQ Processor (6M Cache, up to 3.50GHz)
  RAM: 16GB...
 10. Shqiperi, ofroj Foto dhe Video 500 Euro

  Albanian Photography

  Oferte :

  * Foto ne natyre te ciftit:
  1 Fotograf Profesionist

  * Filmimin e banketit me:
  1 Kameraman
  1 Fotograf
 11. Tirane, ofroj Sherbim Filmik & Fotografik Dasme 850 Euro

  Albanian Photography

  Oferte :

  * Foto ne natyre te ciftit:
  1 Fotograf Profesionist

  * Filmimin e banketit me:
  1 Kameraman
  1 Fotograf
 12. Tirane, shes truall 30.000 m² 59 Euro/m² (Palma Nova)

  Zona/Rruga : Palma Nova

  Prona eshte ne zone te gjelberuar dhe pershkohet nga nje perrua natyror.
  Eshte e lidhur me Superstraden Tirane-Elbasan si dhe ka dy rruge te tjera permes fshatrave perbri....
 13. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 250 m² 580 Euro (Stacioni i fabrikes se Miellit ,Mbikalimi i ri.)

  Zona/Rruga : Stacioni i fabrikes se Miellit ,Mbikalimi i ri.

  Kati i dyte i lidhur direkt me superstraden e Unazes se Re, me pamje nga Mbikalimi i ri.
  Eshte optimale per te vendosur Reklame...
 14. Tirane, ofroj Mobilje me Porosi

  I nderuar klient,
  nese je duke kerkuar mobilje cilesore me porosi brenda nje cmimi shume te arsyeshem, ky eshte rasti yt i persosur.

  Bejme dhoma gjumi (cifte dhe femije)
  Guzhina (klasike dhe...
Trego rezultatin 1 deri 14 nga 14