Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: E2 Partners; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 6 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Deputy HR Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Deputy HR...
 2. Tirane, ofroj vend pune Deputy HR Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Deputy HR...
 3. Tirane, ofroj vend pune Operator nė Gjuhėn Shqipe

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Operator nė Gjuhėn Shqipe.

  Detyra dhe...
 4. Tirane, ofroj vend pune Risk Assessment Supervisor

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpgE2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Risk Assessment...
 5. Vlore, ofroj vend pune Asistent Menaxher Dyqani

  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, njė kompani ndėrkombėtare, qė vepron nė industrinė e shitjeve, aktualisht ėshtė duke rekrutuar njė Asistent Menaxher Dyqani nė qytetin e Vlorės.

  ...
 6. Tirane, ofroj vend pune Risk Assessment Supervisor

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpgE2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Risk Assessment...
 7. Elbasan, ofroj vend pune Partner Ralationship Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpgE2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Regional Partner...
 8. Durres, ofroj vend pune Partner Ralationship Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Regional...
 9. Durres, ofroj vend pune Partner Ralationship Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Regional...
 10. Elbasan, ofroj vend pune Partner Ralationship Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpgE2 Partners Group, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Regional Partner...
 11. Vlore, ofroj vend pune Asistent Menaxher Dyqani

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, njė kompani ndėrkombėtare, qė vepron nė industrinė e shitjeve, aktualisht ėshtė duke...
 12. Tirane, ofroj vend pune IT Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of IT Manager.
  ...
 13. Tirane, ofroj vend pune IT Manager

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of IT Manager.
  ...
 14. Durres, ofroj vend pune Oficer Kredie

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj qė vepron nė fushėn e financimit tė automjeteve, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr...
 15. Durres, ofroj vend pune Oficer Kredie

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj qė vepron nė fushėn e financimit tė automjeteve, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr...
 16. Tirane, ofroj vend pune Database Supervisor

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Database...
 17. Tirane, ofroj vend pune Database Supervisor

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, on behalf of its client is looking for motivated candidates to join an amazing team in the position of Database...
 18. Fier, ofroj vend pune Oficer Kredie

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj qė vepron nė fushėn e financimit tė automjeteve, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr...
 19. Lushnje, ofroj vend pune Menaxher Dyqani

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, ėshtė nė kėrkim tė kandidatėve pėr pozicionin e Menaxher/e Dyqani nė qytetin e Lushnjės....
 20. Lushnje, ofroj vend pune Menaxher Dyqani

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, ėshtė nė kėrkim tė kandidatėve pėr pozicionin e Menaxher/e Dyqani nė qytetin e Lushnjės....
 21. Fier, ofroj vend pune Oficer Kredie

  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj qė vepron nė fushėn e financimit tė automjeteve, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Oficer Kredie nė qytetin e Fierit.

  Pėrgjegjėsitė kryesore:

  ...
 22. Tirane, ofroj vend pune Agjent Turistik ne Gjuhen Gjermane

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Group nė emėr tė klientit tė saj qė operon nė fushėn e turizmit
  ėshtė duke rekrutuar kandidatė nė pozicionin Agjent...
 23. Durres, ofroj vend pune Sherbim ndaj klientit

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj qė vepron nė fushėn e financimit tė automjeteve,
  aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr...
 24. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, ėshtė nė kėrkim tė kandidatėve pėr pozicionin e Recepsioniste.


  Detyra dhe Pėrgjegjėsi...
 25. Tirane, ofroj vend pune Kamariere

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Kamariere.


  PĖRGJEGJĖSITĖ KRYESORE:  Mirėpret...
 26. Tirane, ofroj vend pune Oracle DataBase

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Oracle DataBase.

  Procesi i punės:

  Migrim nga...
 27. Tirane, ofroj vend pune Oracle DataBase

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr Oracle DataBase.

  Procesi i punės:

  Migrim nga...
 28. Tirane, ofroj vend pune Recepsionist

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Group, nė emėr tė klientit tė saj, ėshtė nė kėrkim tė kandidatėve pėr pozicionin e Recepsionist.

  Detyrat dhe pėrgjegjėsitė:...
 29. Fier, ofroj vend pune Shėrbim ndaj klientit

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg
  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj qė vepron nė fushėn e financimit tė automjeteve, aktualisht ėshtė duke rekrutuar pėr...
 30. Tirane, ofroj vend pune Graphic Designer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/E2Partners_cover.jpg

  E2 Partners Albania, nė emėr tė klientit tė saj, aktualisht ėshtė duke rekrutuar Graphic Designer.

  Detyra dhe Pėrgjegjėsi:


  ...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 154
Faqja 1 nga 6 1 2 3 4