Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: bledi ip; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Tester per kamera per profesioniste 320 Euro

  Tester CCTV per kamera : HDTVI, HDCVI, AHD, CVBS dhe IP deri ne 2mpx.
  Display touch screen 4.3" me rizolucion 800x480
  Wifi i integruar , LAN test, dalje HDMI, kontroll i kamerave PTZ me RS485 plus...
 2. Tirane, shes pajisje Multimedia HRTOOLIBR 300 Euro

  Tester CCTV per kamera : HDTVI, HDCVI, AHD, CVBS dhe IP deri ne 2mpx.
  Display touch screen 4.3" me rizolucion 800x480
  Wifi i integruar , LAN test, dalje HDMI, kontroll i kamerave PTZ me RS485 plus...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2