Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: DURRES.COM; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Durres, ofroj vend pune Instruktore Aerobie

  Kerkohet Instruktore per aerobi dhe te kete njohuri per kercim zumba
  Rroga eshte e kenaqeshme
  Per me shume info -Cel:0694315888

  Cel. : 0694315888
 2. Durres, Plepa , shes/jap me qera ose nrroj me makina biznes mobilerie 100.000 Euro.I diskutueshem

  Shitet , jepet me qera ose nderrohet me makina biznes mobilerie ne gjendje pune bashke me 2000 metra katror toke ne te cilen ndodhet objekti me sip 300metra katror.
  Adresa: Durres, Plepa
  Cmimi i...
 3. Durres, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 80 m 40.000 Euro (L 4 Rruga Egnatia)

  Zona/Rruga : L 4 Rruga Egnatia

  SHITET NE DURRES APARTAMENT 2+1, 43000 EURO, NDERTIM I VJETER, LAGJIA 4, RRUGA EGNATIA. NDODHET NE NJE ZONE QE MUNDESON CDO FACILITET.

  Cel. : 0682219636
 4. Durres, kerkoj kujdestare femijesh

  KERKOJ KUJDESTARE FEMIJESH PER MOSHEN 1-3 VJEC.
  Eksperienca eshte perparesi.Kontrata e punes dhe sigurimet do jene qe diten e pare te punes.
  Kopshi ndodhet ne lagjen 18 durres
  Mirepresim kontaktet...
 5. Durres, shes Vile 3 Katshe, 200.000 Euro (Rruga mbreti Piro)

  Zona/Rruga : l 16 rr mbreti piro

  shitet vile tre kate ne unazen e Durresit. E pershtateshme per aktivitet dhe banim.
  Shitet per arsye emigrimi 200 mije euro
  I diskutueshem.

  Cel : 0682219636...
 6. Durres, shes Vile ne plazh 4 Katshe, 650 m 250.000 Euro (Mali i Robit)

  Zona/Rruga : Mali i Robit

  SHITET VILE 4 KATESHE NE MALI I ROBIT
  SIP E NDERTIMIT 650M2
  SIP MBI TE CILEN ESHTE NDERTUAR VILA 500M2

  CMIMI I SHITJES 250.000 Euro

  Cel : 0682219636
 7. Durres, Nderroj Toke (Mali i Robit)

  Zona/Rruga : Mali i Robit

  Shitet 500 metra katror toke te mali i Robit me certefikate pronesie .Cmimi 60 000 euro.Egziston mundesia per nderrim me nje hyrje 2+1 ne dures.
  Trualli ka kufij...
 8. Durres, shes Apartament 125 m, 450 euro/m (Tek Ujesjellesi)

  Zona/Rruga : Tek ujesjellesi

  Shitet apartament te ujesjellesi ne Durres me sip 125m katror.
  Cmimi 450 euro/m2
  Ndertim i ri me certefikate pronesie

  Cel : 0682219636
 9. Durres, shes GJENERATOR 2.000 Euro (plepa)

  Zona/Rruga : plepa

  Shitet gjenerator 20kv italian i markes lombardini

  Cel. : 0682219636
 10. Durres, shes garsonier Kati 5, 43 m 16.000 Euro (SHKEMBI I KAVAJES)

  Zona/Rruga : SHKEMBI I KAVAJES

  SHES GARSONIERE 43M2 NE MALI I ROBIT RRUGA SKENDERBEJ .KATI I 5 PA ASHENSOR,
  CMIMI 16000EURO I DISKUTUESHEM.SHKEMBEHET DHE ME MAKINE

  Cel. : 0682219636
 11. Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 5, 55 m 30.000 Euro (SHKEMBI I KAVAJES)

  Zona/Rruga : SHKEMBI I KAVAJES

  shitet 1+1=30000 EURO NE MAJASTIKU SHKEMBI I KAVAJES KATI 5 ME ASHENSOR E MOBILUAR 55M2 VIJA E DYTE

  Cel. : 0682219636
 12. Durres, ofroj vend pune part time Mesuese Gjermanishte

  Kerkohet mesuese part time e Gjuhes Gjermane

  Cel. : 0694315888
 13. Durres, shes truall 129 m 30.000 Euro (A.GOGA)

  Zona/Rruga : A.GOGA

  SHES TRUALL NE KOPSHI SOROS NE DURRES NE LAGJEN 18.
  CMIMI 30000EUR I DISKUTUESHEM

  Cel. : 0682219636
 14. Durres, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 143 m 74.000 Euro (A.GOGA)

  Zona/Rruga : A.GOGA

  SHITET APARTAMENT TE KOPSHI SOROS NE DURRES.KATI I DYTE E MOBILUAR.CMIMI 520 EURM2 I DISKUTUESHEM

  Cel. : 0682219636
 15. Durres, shes dyqan Kati 1, 103 m 100.000 Euro (A.GOGA)

  Zona/Rruga : A.GOGA

  SHITET DYQAN NE DURRES TE KOPSHI SOROS NE LAGJEN 18.ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI.JEPET DHE ME QERA.CMIMI I SHITJES DHE QERASE I NEGOCIUSHEM

  Cel. : 0682219636
 16. Durres, shes apartament 2+1 dhe2 BLK Kati 4, 92 m 45.000 Euro (L 13 Te Iliria)

  Zona/Rruga : L 13 Te Iliria

  Shitet apertament ne lagjen 13 Durres Te iliria Emobiluar
  Apartamenti ka 2 ballkone
  Cmimi 45000 Euro i dikutueshem
  524734

  Cel. : 0682219636
 17. Durres, shes shtepi 3+1+BLK Kati 1, 65.000 Euro (L 10 TE V ZOGO)

  Zona/Rruga : L 10 TE V ZOGO

  SHITET SHTEPI PRIVATE TE VILA E ZOGUT NE PROCES LEGALIZIMI.
  SIP E NDERTIMIT 130 M2 SIP TOTALE 600M2
  CMIMI 65000EURO

  Cel. : 0682219636
 18. Durres, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 65 m 55.000 Euro (SHKOLLA QEMAL MICI)

  Zona/Rruga : SHKOLLA QEMAL MICI

  SHITET APARTAMENT TE SHKOLLA QEMAL MICI NE KATIN E PARE . APARTAMENTI KA NE PROCES LEGALIZIMI DHE NJE SIPERFAQE PLUS 50M2 OBORR PARA .
  APARTAMENTI ESHTE ME...
 19. Durres, shes toke 7.000 m 700.000 Euro (zona industriale)

  Zona/Rruga : zona industriale

  Shitet 7000 m2 toke tek zona industriale prane universitet Aleksander Mojsiu
  E pershtashme per ndertimin e magazinave/fabrikave.
  Cmimi 700 000 Euro
  516230516229
  ...
 20. Durres, shes toke 14.000 m 180.000 Euro (Shkallnur)

  Zona/Rruga : Shkallnur

  Shitet toke industriale ne Shkallnur e pershtatshme per vreshtari.
  Cmimi 180 000 Euro

  Cel. : 0682219636
 21. Durres, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 48 m 28.000 Euro (L 13)

  Zona/Rruga : L 13

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE VIJEN E DYTE KATI I 3
  NDODHET AFER ADRIATIKUT JO ME PAMJE NGA DETI
  CMIMI I SHITJES 28 000 EURO

  Cel. : 0682219636
 22. Durres, shes truall 591 m 50.000 Euro

  shitet 591m2 toke truall 700m larg detit ne pishat e buta te Golemit.
  Cmimi 50000euro
  Nderrohet dhe me hyrje 2+1 ne durres

  Cel. : 0682219636
 23. Durres, shes toke 1.200 m 40.000 Euro (Plepa Durres)

  Zona/Rruga : Plepa Durres

  SHITET 1200M2 TOKE NE SHKALLNUR NE DURRES ME CERTEFIKATE PRONESIE
  CMIMI 40 000 EURO I DISKUTUESHEM

  Cel. : 0682219636
 24. Durres, shes truall ne bregdet 500 m 55.000 Euro (Mali i Robit)

  Zona/Rruga : Mali i Robit

  SHITETN 500M2 TRUALL TE MALI I ROBIT NE DURRES
  ME CERTEFIKATE PRONESIE.
  MUND TE NDERROHET ME NJE HYRJE 2+1 NE DURRES
  CMIMI 55 000 EURO I DISKUTUESHEM

  Cel. :...
 25. Durres, shes shtepi 3+1+BLK Kati 0, 130 m 55.000 Euro (L 10 TE V ZOGU)

  Zona/Rruga : L 10 TE V ZOGU

  SHITET SHTEPI PRIVATE NE PROCES LEGALIZIMI ME SIP 130M2.
  SIP TOTALE E TRUALLIT 600M2 .SHTEPIA NDODHET NE L 10 TE V E ZOGUT
  CMIMI 55 000 EURO I DISKUTUESHEM

  Cel. :...
Trego rezultatin 1 deri 25 nga 25