Albacall
Kliko

krko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 35 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.18 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi MESSONGHI BEACH 521 Euro

  Korfuz: All Inclusive - mimi 521 pr 7 net pr person pr Nisje m 26, 29 Qershor, 3 Korrik. Shtesa 55 pr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.
 2. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Kriopigi Beach 4* All Inclusive - mimi 479 p 479 Euro

  Kriopigi Beach 4* All Inclusive - mimi 479 pr 7 net pr person pr Nisje deri m 6 Korrik. Shtesa 45 pr transportin vajtje - ardhje nga Tirana.
 3. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi 😍Preveza, 4 dite..ALL INCLUSIVE, 109 Euro

  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f51/1/16/1f449.png?_nc_eui2=AeGfLNRb1plxf5mnhIjhoTw3SegsQSAUOlsRs_T849GDMJiYXu8MoQ0n-3CLofWniOP0laDWtD9eRD8_OXWCSQaKZVs1Lp2MQ9-9l14pSAGO0A👉https://stati...
 4. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Korfuz, Paxos dhe Antipaxos, 4 dite, 5 Korrik, 239

  Ne cmim perfshihen:
  Udhtimi vajtje ardhje me autobuz
  Bileta e tragetit Igumenice Korfuz Igumenice
  Akomodimi ne hotel me 3* me mengjes dhe me darke
  Udhetimi me anije ne Paxos dhe...
 5. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi ► Lefkada 3 dite 110 110 Euro

  Plazh ne Lefkada


  ► Lefkada 3 dite 110
  ► Lefkada 4 dite 159
  ► Lefkada 5 dite 199
  ► Lefkada 8 dite 369
 6. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turkmenistan Hedef Resort Alanya. 5* Ekonomik 375 Eur 7 dit All Inclusiv 375 Euro

  Erdhi kjo oferta. T...
 7. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi .,Lichnos 5* Cmimi per cift bashke me transport 750 Euro.. 750 Euro

  📷https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f5d/1/16/1f3d6.png🏖: Super Oferte, nje dhome e liruar..Nisemi 22 Qershor, nisja behet me 21 ne Darke.,.,Lichnos 5* Cmimi per cift bashke me transport...
 8. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet JAMAICA 👌💦😎 1.290 Euro

  Prenotoni tani per ne Shtator me super oferte..Ofertat jane momentale..
  https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f8b/1/16/1f3dd.png🏝️ JAMAICA...
 9. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi ‼️399 👉 Dhoma e Fundit! #Korfuz 399 Euro

  ‼️399 👉 Dhoma e Fundit! Korfuz
  👉 Pushime 5* All Inclusive 26 Qershor 7 Dite
  ⛱ Hotel 5* Labranda Sandy Beach
  🌴😍 T prfshira n cmim:🌴😍
  Akomodimi 7 Dite All inclusive
  Pishina Aquapark...
 10. Tirane, ofroj City-tour Turqi Udhtim n Stamboll, 4 Dit 229 Euro

  Udhtim n Stamboll, 4 Dit 229


  Stamboll: - Nisja m 22, 29 Qershor - mimi prfshin: Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetjen n Hotel, me mngjes, Transfertat dhe Shtitjet.Me Shume Detaje: N...
 11. Tirane, ofroj Cruises/Krocier France Udhtim n Paris, 7 dit 349 FRANCE / PARIS 349 Euro

  FranceDita e Par, 25 Qershor 2018: Nisja n orn 01:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes s veprimeve doganore kufitare n Muriqan, vazhdimi i udhtimit gjat rivieres s Malit t Zi. Do t bhet...
 12. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi ⛱ Pushime ne RIXOS SUNGATE 869

  ⛱ RIXOS LAND OF LEGEND (Falas per Ju)

  ⛱ Pushime ne RIXOS SUNGATE
  💦 2 Femije Falas ne hotel pushojne..
 13. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi O R A N G E 🧡 C O U N T Y | Kemer #oferta per nisjet me 21 529 Euro

  O R A N G E ​🧡 C O U N T Y | Kemer
  oferta per nisjet me 21 qershor 529 eur
  UltraAllInclusive #Antalia me çdo gjë përfshirë!
  ..........................................................
  ...
 14. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne Lefkada 8 dite, 369 369 Euro

  Plazh ne Lefkada 8 dite, 369


  Datat e nisjeve per programin 8 ditor:
  ► 17, 24 Qershor 369
  ► 1, 8, 15, 22, 29 Korrik 399
  ► 5, 12, 19, 26 Gusht 429
  ► 2, 9 Shtator 399
  Akomodimi...
 15. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne Lefkada, 4 dite, 159 159 Euro

  Datat e tjera te nisjeve per programin 4 ditor:
  ► 14, 21 Qershor 159
  ► 28 Qershor 179
  ► 5, 12, 19, 26 Korrik 189
  ► 2, 9, 16, 23, 30 Gusht 199
  ► 6, 13 Shtator 179
  Akomodimi ne...
 16. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Lefkada 3 dite 110 110 Euro

  ► 8, 15, 22 Qershor 110
  ► 29 Qershor 130
  ► 6, 13, 20, 27 Korrik 150
  ► 3, 10, 17, 24, 31 Gusht 150
  ► 7, 14 Shtator 110
  Akomodimi ne hotel Lefkas Blu 4* buze detit me plazh privat:...
 17. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Tur tre ditor Mal I Zi 69 Euro/personi 69 Euro

  Tur tre ditor Mal I Zi 69 Euro/personi


  [*=center]QERSHOR Date: 15 -17 ; 22 24 Qershor


  Cmimi : 69 Euro/personiVizitohet: Budva, Shen Stefan , Ulqin, Tivat, Perast, Kotor , Ada Bojana...
 18. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Guatemala Plazh ne Lefkada 6 Dite 17-22 Qershor 215 Euro/person 215 Euro

  [*=center]QERSHOR
  [*=center]17-22 Qershor ; 24-29 Qershor 215 Pegasos 3* / 279 Ionian Star 4*
  [*=center]KORRIK
  [*=center]1-6 Korrik; 22-27 Korrik 255 Pegasos 3* / 315 Ionian Star 4*...
 19. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Royal Dragon Hotel 5* 1487 Eur/cifti

  🌏SunConnect Eftalia Marin Hotel 5* 1167 Eur/cifti nisje ne 15 gusht.
  🌏Royal Seginus 5* 1419 Eur/cifti nisje ne 26, 27 dhe 29 qershor
  🌏Royal Dragon Hotel 5* 1487 Eur/cifti 🌊 nisje ne 26, 27 dhe 29...
 20. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🌏Royal Seginus 5* 574 Euro

  🌏SunConnect Eftalia Marin Hotel 5* 1167 Eur/cifti nisje ne 15 gusht.
  🌏Royal Seginus 5* 1419 Eur/cifti nisje ne 26, 27 dhe 29 qershor
  🌏Royal Dragon Hotel 5* 1487 Eur/cifti 🌊 nisje ne 26, 27 dhe 29...
 21. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🌏SunConnect Eftalia Marin Hotel 5* 1167 Eur/cifti 584 Euro

  🌏SunConnect Eftalia Marin Hotel 5* 1167 Eur/cifti 🌊 nisje ne 15 gusht.
  🌏Royal Seginus 5* 1419 Eur/cifti 🌊 nisje ne 26, 27 dhe 29 qershor
  🌏Royal Dragon Hotel 5* 1487 Eur/cifti 🌊 nisje ne 26, 27 dhe...
 22. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi 159 Euro GUSHT : 2-5 Gusht; 9-12Gusht ; 16-19 Gusht ; 23-26 159 Euro

  Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Florida Beach Hawai Beach Valdanos


  [*=center]109 Euro QERSHOR : 14-17Qershor ; 21-24 Qershor ; 28-1 Korrik
  [*=center]149 Euro KORRIK:...
 23. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Florid 149 Euro

  Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Florida Beach Hawai Beach Valdanos


  [*=center]109 Euro QERSHOR : 14-17Qershor ; 21-24 Qershor ; 28-1 Korrik
  [*=center]149 Euro KORRIK:...
 24. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi BUDVA 149 EURO 149 Euro

  Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Florida Beach Hawai Beach Valdanos


  [*=center]109 EURO./. 21-24 Qershor ; 28-1 Korrik
  [*=center]149 Euro KORRIK: 5-8 Korrik ; 12-15...
 25. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan 109 Euro

  Plazh 4 dite ne Budva Ulqin Ploce Shen Stefan Florida Beach Hawai Beach Valdanos


  [*=center]109 EURO./. 21-24 Qershor ; 28-1 Korrik
  [*=center]149 Euro KORRIK: 5-8 Korrik ; 12-15...
 26. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne Lefkada, 5 dite, 199 199 Euro

  10, 17 Qershor 199
  ► 24 Qershor -220
  ► 1, 8, 15, 22, 29 Korrik -240
  ► 5, 12, 19, 26 Gusht -260
  ► 2, 9 Shtator -240
  Akomodimi ne hotel Lefkas Blu 4* buze detit me plazh privat:
  ► DITA...
 27. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne Lefkada, 4 dite, 159

  Plazh ne Lefkada, 4 dite, 159


  Datat e tjera te nisjeve per programin 4 ditor:
  ► 14, 21 Qershor 159
  ► 28 Qershor 179
  ► 5, 12, 19, 26 Korrik 189
  ► 2, 9, 16, 23, 30 Gusht 199
  ►...
 28. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Plazh ne Lefkada, Parga, 3 dit 110 110 Euro

  Plazh ne Lefkada, Parga, 3 dit 110

  ► 8, 15, 22 Qershor 110
  ► 29 Qershor 130
  ► 6, 13, 20, 27 Korrik 150
  ► 3, 10, 17, 24, 31 Gusht 150
  ► 7, 14 Shtator 110
  Akomodimi ne hotel...
 29. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Oferta ekonomike per pushime Korrik 159 Euro

  Ver - 8 Dit I4
  nga 10/07/2018 n 17/07/2018

  Tarifa  Hotel Platon Beach 2*S Dhom Standart (Max: 3 Rritur + 1 Fmij)

  279.00
 30. Tirane, ofroj City-tour Shqiperi VALBONA iu Fton Ne Natyren e saj Mbreslenese🌼🧚*♀☘ 8.500 Leke

  VALBONA iu Fton Ne Natyren e saj Mbreslenese🌼🧚*♀☘
  🚍 Nisje Dt. 16 Qershor 😍 2 Dite! ​😍 Cmimi 8500 lek
  🏡 Akomodim ne hotel Fusha e Gjes
  💃 Mbremje festive me DJ
  🍹 Mengjes + Dreke + Darke te...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1034
Faqja 1 nga 35 1 2 3 4