Ngjyra.....: e verdhe
Fuqia KW..: 220

Shitet Kombajnė pėr korrje tė disa lloj drithėrash (oriz, grurė dhe misėr me pak pėrshtatje)

Paletat metalike qė ka, bėjnė tė mundur qė tė pėrdoret edhe...