kėrko:

Type: Posts; User: SHRSF NAZERI 2000; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Teknik i Pergjithshem

  Subjekti Hotel tek Siri Kodra kerkon te punesoje "Teknik te pergjithshem mirembajtje" .
  Kandidati duhet te:


  1. Te kete perfunduar studimet profesionale per Teknik mirembajtje Hoteleri-Turizem...
 2. Tirane, ofrohet pune Juriste

  Kompania Nazeri 2000 shpk lider ne tregun e sherbimit privat te sigurise ne shqiperi ,
  Kerkon te punesoje ne organiken e saj nje Juriste

  Kriteret e preferuara
  •Te kete perfunduar studimet e...
 3. Tirane, ofroj vend pune Ekonomist/e

  Kompania Nazeri 2000, ne kuader te zgjerimit te stafit te saj, kerkon te punesoje nje ekonomist/e.

  Kandidatet duhet te kene mbaruar studimet e larta ne Fakultetin Ekonomik ,
  Te njohin mire...
 4. Tirane, ofroj vend pune Specialist per Sherbimet e Sigurise

  Kompania NAZERI 2000 SECURITY, kerkon te punsoj nje Specilist per sherbimet e siguris. Kandidatet duhet te ken minimumi 3 vjet experienc dhe te ken mbaruar akademin ushtarake ose akademin e rendit....
 5. Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitje ne Terren

  Shoqeria e Ruajtjes dhe Sigurise Fizike e specializuar ne sherbimin e Ruajtjes dhe Sigurise vjen ne treg edhe me sherbimin e ri per Instalim dhe Montim te Sistemeve te Alarmit dhe Kamerave. Ne...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5