Albacall
kliko

krko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Okazion--Durres, shes apartament 1+1+A+BLK 54 m 35.500 Euro (Lura 3,Gjiri i Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri i Lalzit

  Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 54 m2 tek Kompleksi Rezidencial Lura, Gjiri i Lalzit.

  E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon...
 2. Durres, shes apartament panoramik, 1+1+A+BLK, Kati 3 ,62 m 52.000 Euro (VALA MAR REZIDENCE)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Vala Mar Residence, ofron apartamente t ndryshme, me nj shtrirje prej 1 km n bregdetin e Adriatikut ne kto objekte rezidenciale 3-kateshe.

  Shitet apartament 1+1...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 91 m 95.000 Euro (Kompleksi Kontakt)

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-lindje.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 91 m2, Kati 8 banimit.

  Perbehet nga...
 4. ! Tirane, shes Vile Luksoze 3+1+A+BLK 150 m 120.000 Euro (Vishaj,prane TEG)

  Zona/Rruga : Vishaj,Vaqarr

  Shitet super Vil n kompleksin Argenta i cili sht nj bashksi vilash, t organizuara nn nj rrethim modern dhe elegant.

  Ky kompleks i vogl i prbr prej 8...
 5. Tirane, shes apartament luksi 3+1, Kati 3, 160 m, 166.000 Euro (Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Apartamenti eshte ndodhet ne katin e 3 te nje pallatit te ri me nje pamje te Tiranes me nje siperfaqe totale prej 160 m2.

  Eshte i mire organizuar me nje ambjent...
 6. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 9, 81 m 81.000 Euro (Kompleksi Kontakt)

  Zona/Rruga : Ish klubi Partizani

  Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime super cilesore, me ashensor,orientim jug-lindje.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 81 m2, Kati 9 I banimit.
  ...
 7. Tirane, shes magazine me hipoteke ,Sip 1.100 m 620.000 Eur (Mbikalimi i Rinasit)

  Zona/Rruga : Mbikalimi i Rinasit

  Shitet Magazine me siperfaqe 1100 m ne nje zone strategjike.

  Magazina eshte e perbere nga 400 m Zyra & Showroom dhe 700 m ( 35 x 20 ) magazine 8 mt te...
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 120 m 250.000 LEK (Tirana Golden Park)

  Zona/Rruga :E Kavajes

  Jepet me qera apartament tek kompleksi Tirana Golden Park,perballe me Amerikan 3.

  Siperfaqe 120 m2, Kati 5, 2 dhoma+ soxhorno, 2 banjo, 2 ballkone.

  Eshte pozicionuar...
 9. Tirane,shes apartament i ri cilesor,2+1, Kati 4,108 m 93.000 Euro (Materniteti i Ri,BRRYLI)

  Zona/Rruga : Rruga Sitki Cico

  Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore.

  Ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2...
 10. Klering-Tirane,shes super apartament 2+1+A+BLK,Kati 3,121 m, 121.000 Eur(Rruga e Kavajs, SQUARE 21)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajs

  Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21"

  prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me...
 11. Tirane, shes apartament cilesor 2+1+A+BLK Kati 4, 122 m 139.000 Euro (PAMI,Kopshti Zoologjik)

  Zona/Rruga : Rruga Shyqyri Brari, Kopshti Zoologjik

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, siperfaqe totale 122.6 m2. Kati 4.

  Apartamenti ka 1 organizim shume te mire te brendshem me nje...
 12. Tirane, shes apartament duplex 2+1 ,106 m,94.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2 )

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Shitet apartament 2+1, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes "Kodra e Diellit 2

  Dupleksi eshte me siperfaqe totale 106 m2.

  Organizimi: kati i 1 nje...
 13. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 75 m 250 Euro (CONDOR CENTER)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet me qera apartament I ri , Siperfaqe 75 m2, Kati 5, salloni+gatim , 2 dhoma gjumi, 1 banjo.

  Eshte pozicionuar ne zone te mire, per banim dhe akses te shpejte...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 111 m 78.000 Euro (Unaza e Re)

  Zona/Rruga : Unaza e Re

  Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 +2 banjo me siperfaqe totale 111 m2.

  Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt.

  Cmimi : 78.000...
 15. Tirane, shes apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m 85.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar.
  ...
 16. Tirane,shes apartament cilesor 1+1+blk, Kati 2, Sip 80 m2, 58.000 Euro (Laprake)

  Shitet apartament ne zonen e Laprakes,Fusha e sportit

  Kati 2 banimit, perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualete me dritare, ballkon spacioz.

  Pallat i ri i sapoprfunduar, punime teper...
 17. Tirane, jap me qera penthouse ne kompleks rezidencial 2+1+A+BLK Kati 3, 160 m, 700 Euro (Liqeni I Farkes)

  Zona/Rruga : Liqeni I Farkes

  Apartamenti me qera Penthouse , 2+1 n nj ndr zonat m t sigurta n Tiran, tek kompleksi rezidencial Quiet Lake, Farke.

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte...
 18. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 120 m 62.000 Euro (Rruga Fuat Toptani, Vilat Gjermane)

  Zona/Rruga : Rruga Fuat Toptani, Vilat Gjermane

  Apartamenti ndodhet ne rrugen Fuat Toptani,Vilat Gjermane,n katin e 3 t nj pallati t ri me ashensor ,me siprfaqe prej 120 m2.

  Ka organizim...
 19. Vlore,Shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 106 m 105.000 Euro (UJi i Ftohte)

  Zona/Rruga : Vlore

  Shitet apartament ne qytetin e Vlores ne zonen e quajtur, Uje i Ftohte.

  Apartamenti eshte i tipit 1+1 me siperfaqe totale 106 m2. Mund te behet ne 2+1.

  Pjese e kesaj...
 20. ! SUPER OFERTE:Tirane, shes super penthouse 2+1+A+BLK Kati 8, 200 m, 82.000 Euro (TIRANA GOLDEN PARK, prballe me Spitalin Amerikan 3)

  Zona/Rruga : Rruga E KAVAJES  Apartamenti ndodhet tek TIRANA GOLDEN PARK, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne Tirane.

  Perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome...
 21. Tirane, shes apartament 2+1,Kati 2, 110 m, 149.000 Euro (Rezidenca Kodra e Diellit 2)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit 2

  Ne rezidencen Kodra e Diellit 2, shitet apartament 2 + 1 (hyrje e pabanuar me pare), siperfaqe 110 m2, kati 2,

  ambjent ndenie+salle ngrenie, 2 dhoma, 2 banjo, 1...
 22. Tirane, shes apartament me hipoteke 2+1,kati 2, 117 m, 99.000 Euro (Xhamlliku)

  Zona/Rruga : Xhamlliku

  Shitet super apartament ne palllat te ri,zona e Xhamllikut.

  Perbehet nga salloni + 2 dhoma +banjo dhe verande.

  Siperfaqe totale eshte 117 m2, me ashensor.

  Punime...
 23. Super Apartament ne shitje me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m,100.000 Eur(Rezidenca Sona, Kopshti Zoologjik))

  Zona/Rruga : Rruga Peti

  Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2.

  Apartamenti eshte i...
 24. Tirane,shes apartament me hipoteke 2+1, Kati 2,105 m,135.000 Euro (SECRET GARDEN RESIDENCE,prane TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

  Perbehet nga 2...
 25. Klering--Tirane,shes apartament cilesor 2+1+A+BLK Kati 5,115 m,109.000 Euro (HIPOTEKA)

  Zona/Rruga : Rruga Panorama

  Apartamenti ndodhet ne zone teper te preferuar ne Tirane,Hipoteka.

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

  Ka...
 26. Klering--Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 92 m 127.000 Euro (Kompleksi Dinamo)

  Zona/Rruga : Kompleksi Dinamo


  Klering --Tek Kompleksi Dinamo shitet apartament 2 dhoma+soxhorno+2 tualete.

  Siperfaqe 92 m2. Kati 4 i godines.

  Punime super cilesore,fasade me...
 27. Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m 43.000 Euro (Fresku)

  Zona/Rruga : Fresku

  Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit.

  Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes.

  Aktualisht ne...
 28. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 3, 70 m 75.000 Euro (Medreseja)

  Zona/Rruga : Medreseja

  Shtet Apartament 1+1 tek Rruga e Dibres (Medreseja). Me siperfaqe 70 m2, kati 3, pallat I ri I mobiluar.

  Perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  ...
 29. Durres,shes apartament 1+1+A+BLK, Kati 7, 71 m, 48.000 Euro (Porti)

  Zona/Rruga : Rruga Egnatia

  Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7.

  Perbehet nga salloni+ngrenie,1 dhome, 1 tualet dhe ballkoni.

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te...
 30. Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1 ,Kati 1, 217 m 650 Euro (Kodra e Diellit 1)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet me qira super duplex me hyrje te vecante dhe shoqeruar me nje privatesi qe ta jep Rezidenca.

  Duplexi fillon me dhomen e...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 229
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4