Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: 2pgroup; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Shitese per dyqan Mobilesh

  Kompania 2pgroup shpk kerkon te punesoj:

  Shites per Dyqan Mobiljesh (showroom)

  - Te jete i/e komunikushem
  - Te jete korrekt/e
  - Te punoj ne group dhe ne orar fleksibel.

  Adrese kontakti...
 2. Tirane, ofroj vend pune Ekonomist

  Kompania 2PGROUP SHPK

  Kerkon te punesoje Ekonomist/e

  -Te kete eksperience pune
  -Te njohe programin Financa 5
  -Te njohe gjuhen Angleze
  -Te jete e /i komunikueshem
  -Te respektoje punen...
 3. Tirane, ofroj vend pune Montues mobiljesh

  Firma 2PGROUP SHPK kerkon te punesoj montues mobiljesh :
  -Te kete eksperience pune
  -Te punoje ne grup
  -Te kete patente
  -Te punoje ne grup  Te interesuarit te dergojne cv ne adresen...
 4. Tirane, ofroj vend pune Magazinier /logistik

  Detyrat :
  -Te kontrolloje sasine dhe cilesine e produkteve qe hyjne e dalin nga magazina
  -Te menaxhoje levizjen e mallrave ne baze te dokumentacionit perkates (flete hyrje-flete dalje)
  -Tė ruajė...
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4