Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: elior&s; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Recepsioniste (Femer)

  Hotel i vogel me 10-dhoma qe hapet se shpejti (ne qender) kerkon recepsioniste femer.
  Te komunikoj Anglishten shume mire mundesisht dhe ndonje gjuhe tjeter pervec anglishtes.
  Orari i punes 12 ore...
 2. Tirane, - Sherbim Avokatie/ Konsulenca Juridike

  Studio Avokatie "Elior&S" ofron konsulenca juridike dhe sherbime avokatie.
  Studio ka eksperience disa vjecare ne te gjitha fushat, si prsh: Civile, Penale, Administrative, Familjare.
  Ceshtjen...
 3. Tirane, shes Pajisje Restoranti 15.000 Euro

  Shiten pajisjet e nje restoranti te gjitha.

  Karige- 84 cope
  Tavolina- 13 cope
  Aspiraror
  Ekspres
  Mulli
  Lavastovilje Zanusi
  Frigorifer banaku Zanusi
  Produktor Akulli
 4. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Hotel i Vogel ne Qender te Tiranes me 8 dhoma kerkon Sarnitare me eksperience.
  Orari i punes eshte 08:30-17:00 me (30 min pushim ne dreke) nga e hena-shtune (djela pushim).
  Paga 35,000 leke...
 5. Hostel Elior, fjetje me 8 euro/nata, Adresa sipas google maps: Rruga Bedri Cullhaj 2, Tirane

  Zona/Rruga : Bedri Cullhaj, Kombinat

  Hostel Elior ofron fjetje duke filluar nga 8 euro/nata perfshire dhe mengjesi ne cmim.

  -Dhome me 4-krevat 8 euro krevati/nate
  -Dhome me 2-krevat 9 euro...
 6. Tirane, Blejme Apartamente me cmim okazion

  Shoqeria "Elior&S" sh.p.k, blen apartamente me cmim okazion.Te gjithe ata te interesuar per te shitur pronat e tyre ne kohe te shpejt sepse ju duhen leke cash ne ofrojme blerje te menjehereshme po me...
Trego rezultatin 1 deri 6 nga 6