Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Sole Travel & Tours; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 57 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt 🍉✈✈👌Coral Hills 4*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė

  🍉✈✈👌Coral Hills 4*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė €429.
  Ēmime tė Rishikuara pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Qershor.
  Ēmimi €429 pėr person pėr 6 netė Qėndrim pėr Nisje mė 2 Korrik....
 2. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt Panorama Naama Heights Aqua Park 4*, All Inclusive, Sharm El 429 Euro

  Panorama Naama Heights Aqua Park 4*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė €429.
  Ēmime tė Rishikuara pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Qershor.
  Ēmimi €429 pėr person pėr 6 netė Qėndrim pėr...
 3. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt Amwaj Ouyon 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė €499. 499 Euro

  Amwaj Ouyon 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė €499.
  2 Fėmijė Falas nė Hotel deri 14 vjeē pėr Nisje mė 2 Korrik dhe Ēmime tė Rishikuara pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Qershor.
  Ēmimi...
 4. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Egjypt Sultan Garden 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė €67

  Sultan Garden 5*, All Inclusive, Sharm El Sheikh, 7 Ditė €676.
  Ēmime tė Rishikuara pėr Rezervime tė Hershme deri mė 30 Qershor.
  Ēmimi €676 pėr person pėr 6 netė Qėndrim pėr Nisje mė 2, 9, 16, 23...
 5. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi All Inclusive, Surprizė, 4 Ditė €99 dhe 5 Ditė €109, Nisje m

  All Inclusive, Surprizė, 4 Ditė €99 dhe 5 Ditė €109, Nisje mė 21, 25 Qershor.

  Transporti i pėrfshirė.

  Me €99 Surprizė 2* klientėt pėr datėn 18 Qershor mund tė marrin pėr 4 Ditė:

  - Calypso...
 6. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Plazh ne #BUDVA ⛱⛱// Programe 3 ditore 89 Euro

  Plazh ne #BUDVA ⛱⛱// Programe 3 ditore
  Vere Plot Surpriza 🌞 Shetitje me #motoskaf dhe plazh ne ishullin Hawai 🌊& Lundrim me #kroicere ne Gjirin e Kotorit dhe Hercegnovit 🛥
  📍📍Nisjet e sezonit...
 7. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi PLAVE dhe GUCI 7.500 Leke

  PRANVERE NE “TROJET E HARRUARA SHQIPTARE”, NE SKAJET E ALPEVE TE SHQIPERISE
  Vizite ne PLAVE dhe GUCI, VUTHAJ, LEPUSHE dhe VERMOSH

  AKOMODIM NE HOTEL EKO KATUN ROSI – OLD TOWER NE VILA DRURI...
 8. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Shqiperi LUGINA E VALBONES (Me Traget) ➡Dt. 22-23 QERSHOR — 2 Dite — 7.900 Leke

  LUGINA E VALBONES (Me Traget) ➡Dt. 22-23 QERSHOR — 2 Dite — Cmimi 7900 lek!

  MUAJI QERSHOR
  ►Dt. 22-23 QERSHOR (2 Dite Udhetim) – Cmmi 7900 lek
  ►Dt. 29-30 QERSHOR (2 Dite Udhetim) – Cmmi 7900 lek...
 9. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Siam Elegance 5*, All Inclusiive, Belek 672 Euro

  Siam Elegance 5*, All Inclusive,, Belek, 7 Ditė €672.
  Zbritje 20% pėr Nisje deri 14 Qershor dhe 10% pėr Nisje pas 15 Qershor pėr Rezervime tė Hershme deri mė 15 Qershor, 2 Fėmijė Falas, Zbritje €20...
 10. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi Xoria De Luxe 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €515.

  ☀Xoria De Luxe 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, 7 Ditė €515.
  Zbritje 40% pėr Nisje 11 - 30 Qershor dhe 30% pėr Nisje pas 30 Qershor pėr Rezervime tė Hershme deri 15 Qershor, Zbritje €20 pėr person...
 11. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi #Club Nena 5*, Ultra All Inclusive,, Side, 7 Ditė €565.

  🍉☀#Club Nena 5*, Ultra All Inclusive,, Side, 7 Ditė €565.
  Zbritje 25% pėr Nisje 11 Qershor dhe 20% pėr Nisje 14 Qershor deri 28 Gusht dhe 25% pėr Nisje pas 28 Gusht pėr Rezervime tė Hershme deri 15...
 12. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉BOSPHORUS SORGUN HOTEL 5* 1080 Euro/cifti. 1.080 Euro

  Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja , oferta momentale nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi !  ✔#soletravel#oferta#udhetime#soletravel#trip
  🎉KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti....
 13. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi CRYSTAL ADMIRAL RESORT & SPA 5* ,1035 Euro/cifti.

  Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja , oferta momentale nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi !  ✔#soletravel#oferta#udhetime#soletravel#trip
  🎉KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti....
 14. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉DOSINIA LUXURY 5* , 990 Euro/cifti.

  Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja , oferta momentale nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi !  ✔#soletravel#oferta#udhetime#soletravel#trip
  🎉KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti....
 15. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉KEMAL BAY HOTEL 5* , 965 Euro/cifti.

  Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja , oferta momentale nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi !  ✔#soletravel#oferta#udhetime#soletravel#trip
  🎉KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti....
 16. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi TRANSATLANTIK HOTEL AND SPA 5* ,945 Euro/cifti.

  Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja , oferta momentale nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi !  ✔#soletravel#oferta#udhetime#soletravel#trip
  🎉KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti....
 17. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉SEA PLANET RESORT & SPA 5* , 1149 Euro/cifti.

  🌸Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja , oferta momentale nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi ! ✔#soletravel#oferta#udhetime#soletravel#trip
  🎉KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti....
 18. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti.

  🌸Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja , oferta momentale nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi ! ✔#soletravel#oferta#udhetime#soletravel#trip  KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti....
 19. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Turqi 🎉MIRADA DEL MAR , 5* 1189 Euro/cifti.

  🌸Rezervoni ne #Antalya pushimet tuaja , oferta momentale nisje ne 14 dhe 15 qershor, 7 dite te plota qendrimi ! ✔#soletravel#oferta#udhetime#soletravel#trip  KEMER DREAM 4* ,819 Euro/cifti....
 20. Tirane, ofroj BILETE AUTOBUZI BUDAPEST, BRUKSEL, VIENE, PRAGE 150 Euro vajtje

  PROGRAMI I UDHETIMEVE
  * TIRANE-KOSOVE-SHKUP-SERBI-HUNGARI-AUSTRI-CEKI-GJERMANI-BELGJIKE

  UDHETIMI NGA TIRANA BEHET CDO TE MARTE , TE MERKURE, TE ENJTE TE SHTUNE & TE DIELE NE OREN 07:00 TE...
 21. Tirane, ofroj bilete avioni 1-D Hollande hkup - Hamburg 43€ 🍓Shkup - Hanover 36€ 🍍Shkup - Memmingen

  ✈️Super ēmime me nisje nga #Shkupi
  🍓Shkup - Berlin Schoenefeld 45€
  🍍Shkup - Frankfurt Hahn 45€
  🍓Shkup - 31€
  🍍Shkup - Hamburg 43€
  🍓Shkup - Hanover 36€
  🍍Shkup - Memmingen 36€
  🍓Shkup - Brussels...
 22. Tirane, ofroj City-tour Greqi Porto Carras Sinthonia 5* 220 Euro

  Porto Carras Sinthonia 5*
  Halkidiki Greqi • Ēmimi 220€/p
  Sherbimi All Inclusive 3 nete e 4 dite
  Nisje date 7 Qershor
  Resort Buze detit


  Transporti ekstra 60€ personi vajtje ardhje
 23. Tirane, ofroj City-tour Bullgari Selanik - Stamboll - Sofje 139 Euro

  Selanik - Stamboll - Sofje
  🌸5 dite vetem 139 €/p
  Nisje date 26-30 Qershor
  Nje nate ne Selanik
  Dy nete ne Stamboll
  Nje nate ne Sofje
  Nė ēmim pėrfshihet:
  -Udhėtim autobus komod
  -Akomodimi nė...
 24. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Spanje Udhetim 8 ditor ne BARCELONE 399 Euro

  Udhetim 8 ditor ne BARCELONEVizitohet : #Barcelona #Milano #Nice #Monte_Carlo #Venecia
  Nisje date 22 - 29 Qershor 399 €
  Nė ēmim pėrfshihet:
  - Udhėtim me autobus komod
  - Akomodimi nė...
 25. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Itali Verė nė Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditė €259, Nisja 259 Euro

  Verė nė Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditė €259, Nisja mė 7, 21, 28 Qershor.
  Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano.
  Fjetje 2 netė nė Traget, 1 natė nė Napoli dhe 1 natė...
 26. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Udhėtim 5 ditor nė Malin e Zi 129 Euro

  Udhėtim 5 ditor nė Malin e Zi
  Duke filluar nga 129 Euro
  Datat e udhėtimit :


  Maj
  Qershor
  Korrik
  Gusht
 27. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Udhetim 3 ditor ne Malin e Zi 65 Euro

  Udhetim 3 ditor ne Malin e Zi
  Vizit ne #Budva #Kotor #Shen_Stefan #Ulqin #Tivat #Ada_Bojana #Perast
  🦋Hotel Llolla 3* ose Scandinavia 3* vetem 65€
  💙Hotel Montefilia 4* vetem 79€
  🚌Nisje date 7-9,...
 28. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi 5 dite 5 plazhe ne Malin e Zi 139 Euro

  5 dite 5 plazhe ne Malin e Zi

  #Budva #Ulqin #Ploce #Havana_Beach #Jaz #Hawai _Beach #Shen_Stefan

  Muaji Qershor Ēmimi 139€/p

  Muaji Korrik & Gusht 159€/p

  Transport Guide Mengjesi & Darka ne...
 29. Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi Struge-Oher 2 dite €35 35 Euro

  Struge-Oher 2 dite €35
  Vizitohen: Struge - Oher - Shen Naum
  Nisjet e Rradhes: 2 , 8 , 15 , 22 Qershor
  (Tashme nisjet nga Tirana & Durresi)
  Hotel Diplomat - €35
  Hotel Mirage - €45
  Ne cmim...
 30. Tirane, ofroj City-tour Turqi Stamboll (me avion), ēdo fundjavė nė Maj dhe Qershor

  Stamboll (me avion), ēdo fundjavė QERSHOR Korrik 4 ditė, €249  Datat e nisjes:

  INFORMACION I RENDESISHEM: Tė nderuar klientė, nėse jeni tė pajisur dhe shfrytėzoni Pasaportėn e Republikės sė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 1682
Faqja 1 nga 57 1 2 3 4