krko:

Type: Posts; User: EuroEstate Albania; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 9 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Okazion-Durres,Shes apartament 1+1+Oborr, Kati 1, 112 m 61.000 Euro (Vala Mar ,Gjiri Lalzit)

  Zona/Rruga : Gjiri Lalzit

  Shitet super Apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr , kati i 1 banimit tek Valamar, Gjiri i Lalzit.

  E pozicionuar midis pishave te...
 2. Tirane,shes Apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 70 m 56.000 Euro (Selite)

  Zona/Rruga : Selite

  Apartamenti 1+1, ndodhet ne Selite prane Universitetit Barleti, ne nje kompleks , me punime teper cilesore.

  Siperfaqe totale apartamentit eshte 70 m2, ne katin e 2 banimit....
 3. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 290 m 180.000 Euro (Kopshti Botanik)

  Zona/Rruga : Kopshti Botanik

  Ambjenti ndodhet kati i pare,tek zona e Kopshti Botanik ,eshte I rregulluar dhe I kompletuar .

  Siprfaqa e brendshme 290 m2, biznes i Kompletuar SPA , I investuar...
 4. Tirane,shes apartament Luksi 3+1&verande, Kati 5,218 m, 248.000 Euro (PAMI,Kopshti Zoologjik)

  Zona/Rruga : Kopshti Zoologjik

  Shitet Apartament Luksi 3+1 tek "Kopshti Zoologjik" pran bar "Pavarotti".

  Apartamenti ndodhet n katin e 5 banim t nj pallati t ri .

  Apartamenti ka...
 5. ! Klering-Tirane,shes super apartament 2+1+A+BLK,Kati 3,121 m, 127.000 Eur(Rruga e Kavajs, SQUARE 21)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajs

  Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21"

  prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me...
 6. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 93 m 107.000 Euro (Rezidenca Quite Lake,Liqeni Farke)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=497131&d=1524574798
  Zona/Rruga : Farke

  Shitet apartament 2+1 n nj ndr zonat m t sigurta n Tiran, tek kompleksi Quiet Lake, Farke.
  ...
 7. Tirane, shes apartament+verande 2+1,Kati 7, 220 m 221.000 Eur (Pazari I ri)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=660429&d=1572950621

  Zona/Rruga : Pazari I ri

  Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1& verande ,i cili ju ofron standartet me te...
 8. ! Tirane,shes apartament i sapoperfunduar 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m 88.000 Euro (Rruga e Durresit,Procredit bank)

  Zona/Rruga : LAPRAKE


  Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Ndodhet ne katin e 5-te te pallatit, I sapoperfunduar.

  Termoizolim,...
 9. Tirane, Shes apartament luks 2+1+A+BLK ,Kati 4, 91 m,127.000 Euro (Kompleksi Dinamo)

  Zona/Rruga : kompleksi Dinamo

  Shitet apartament Luksi, 2+1 te kompleksi Dinamo.

  Siperfaqe totale 92 m2. Kati i 4 banimit, punime cilesore.

  Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2...
 10. Tirane, shes apartament i ri, 2+1+A+BLK ,Kati 6,106 m 79.000 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Apartamenti eshte ne katin 6-te, me siperfaqe totale 106 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno+gatim , 2 tualete dhe 1 ballkon.

  Ka orjentim nga dielli dhe ka...
 11. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 91 m 76.000 Euro (Kompleksi Fiore di Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset me cilesore ne zone.

  Ndodhet n katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2,...
 12. Tirane,Shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 91 m 110.000 Euro (KOMPLEKSI KONTAKT )

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda

  Shes Apartament (2+1) 91m2 + Parkim 29m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane.

  Apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit,Sistem...
 13. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 94 m 500 Euro (Ndre Mjeda)

  Zona/Rruga : Ndre Mjeda

  Lokal me qira ,zona ish Parku me siperfaqe 54m2+40 m2 verande. Lokali i kompletuar me cdo gje,ne gjendje pune me klientele te rregullt. Cmimi: 500 Euro/ Muaj.
  ...
 14. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 71 m 43.000 Euro (Yzberisht)

  Zona/Rruga : Yzberisht

  Shitet apartament i ri,1+1 tek Yzberisht,prane KMY. Apartamenti ka siperfaqe 71 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 banimit. Perbehet : salloni i ndenjes + gatim, 1 dhome gjumi,1...
 15. Vlore,Shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 106 m 105.000 Euro (UJi i Ftohte)

  Zona/Rruga : Vlore

  Shitet apartament ne qytetin e Vlores ne zonen e quajtur, Uje i Ftohte.

  Apartamenti eshte i tipit 1+1 me siperfaqe totale 106 m2. Mund te behet ne 2+1.

  Pjese e kesaj...
 16. Tirane,shes apartament me hipoteke 2+1, Kati 2,105 m,135.000 Euro (SECRET GARDEN RESIDENCE,prane TEG)

  Zona/Rruga : TEG

  Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

  Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me vila dhe bllok banimi.

  Perbehet nga 2...
 17. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 109 m 73.000 Euro (Fusha e Aviacionit)

  Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

  Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 3 banimit tek Kompleksit Garden Residence Turdiu, ka nje siperfaqe totale prej 109 m dhe eshte I orientuar drejt Lindjes....
 18. Tirane,shes apartament i ri cilesor,2+1, Kati 4,108 m 92.000 Euro (Materniteti i Ri,BRRYLI)

  Zona/Rruga : Rruga Sitki Cico

  Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore.

  Ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2...
 19. Tirane, shes apartament i sapoperfunduar, 2+1,Kati 8, 109 m 87.000 Euro (Rruga e Durresit)

  Zona/Rruga : Rruga e Durresit

  Apartamenti ndodhet ne 1 pallat te ri cilesor.

  Eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon.

  Ka nje siperfaqe...
 20. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 77 m 58.000 Euro (TIRANA GOLDEN PARK)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Tek Kompleksi Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan 3, shitet super Apartament 2+1 ne katin e 1 te banimit .

  Siperfaqe totale 77 m2, mobilim teper modern...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m 137.000 Euro (Kopshti Zoologjik)

  Zona/Rruga : Kopshti Zoologjik

  Shitet Apartament panoramik 2+1 tek Kopshti Zoologjik, me nje pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes.

  Apartamenti ka nje organizim dhe planimetri shume te mire.
  ...
 22. Tirane, shes ambjent biznesi,me hipoteke, Kati 1, 86 m 75.000 Euro (Ish Ambasada Jugosllave)

  Zona/Rruga : ish Ambasada Jugosllave

  Shitet ambient biznesi, siperfaqe 86 m2 I pershtshem per banim ose aktivitet biznesi.

  Ndodhet ne 1 pallat ekzistues , kati 1, prane ish Ambasades...
 23. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 130 m 650 Euro (PAZARI I RI)

  Zona/Rruga : Tefta Tashko Koco


  Tek Pazari i Ri, tek supermaket Xhangolli, jepet me qira Apartament I ri 3+1.

  Ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor, totalisht i mobiluar, me sistem qendror...
 24. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 1.050 m 790.000 Euro (Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake

  Njesia tregtare ndodhet n Laprake, me nj pozicion gjeografik qe t krijon shum lehtsira.

  Siprfaqe totale e ambientit eshte 1052 m2.

  Njesia tregtare sht e...
 25. Tirane, shes Apartament cilesor 3+1,me hipoteke, Kati 7,117 m 155.000 Euro(Sheshi Willson)

  Zona/Rruga : Sheshi Willson

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, prane Stadiumit Dinamo

  Siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : veri-jug-Perendim,Kati 7,...
 26. Tirane, shes lokal i kompletuar,Kati 1, 94 m 100.000 Euro (Frosina Plaku)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Shitet lokal me siperfaqe 54 m2 + verande 40 m2.

  Aktualisht ne gjendje te mire pune.

  Cmimi: 100.000 Euro.

  Me hipoteke te rregullt, mundesi kreditimi.
 27. Tirane, shes dyqan, Kati 1, 35 m 40.000 Euro (Rruga e Kavajs,Albacall)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajs

  Shitet dyqan ne pallat te ri, mbas Albacall .

  Siperfaqe totale eshte 35 m2, me sistem kondicionimi, 1 tualet.

  Ndodhet brenda kompleksit te banimit, kati 1.

  ...
 28. Super Apartament ne shitje me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m,100.000 Euro (Rezidenca Sona, Kopshti Zoologjik))

  Zona/Rruga : Rruga Peti

  Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2.

  Apartamenti eshte i...
 29. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 128 m 166.000 Euro (Pazari I ri)

  Zona/Rruga : Pazari I ri

  Ne hyrje te Pazarit te Ri , shitet apartament 2+1 ne,i cili ju ofron standartet me te larta te jeteses.

  Sip totale 128 m2,ndodhet ne katin e 5- te banim te nje...
 30. Tirane,Shes apartament rezidencial 2+1+A+BLK, Kati 5, 102 m 121.000 Euro (5 Maji)

  Zona/Rruga : 5 Maji

  Siperfaqe totale e apartamentit eshte 102 m2 dhe ndodhet ne katin e 5- te banimit te nje ndertimi te ri.

  Apartamenti ka organizim mjaft te mire, korridori ju shperndan ne...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 263
Faqja 1 nga 9 1 2 3 4