Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 6 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, kerkoj vend pune Punonjes i Kujdesit per te Rinj

  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per...
 2. Tirane, ofroj vend pune Punonjes i Kujdesit per te Rinj

  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per...
 3. Tirane, ftese per oferte Blerje makine 6+1 vende

  Tirane me, 14.05.2019

  FTESE PER OFERTE

  BLERJE MAKINE 6+1 VENDE
  Pėr Shoqatėn SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri
  Projekti i Fuqizimit tė Familjes nė Shkodėr

  Oferta juaj, nė njė zarf tė...
 4. Tirane, shpallje Thirrje per Projekt Propozime/ Second Call for Proposal 15.000 Euro

  SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri nė Bashkėpunim me Shėrbimin Ligjor Falas Tiranė (TLAS) po implementojnė projektin “Zhvillimi i OSHC-ve pėr Familjet Kujdestare nė Shqipėri” tė financuar nga Bashkimi...
 5. Tirane, Ftese per Oferte - Zhvillimi dhe Dizajnimi i Faqes se Internetit

  Tirane me, 16.04.2019

  FTESE PER OFERTE

  ZHVILLIMI DHE DIZAJNIMI I FAQES SE INTERNETIT
  TE SHOQATES SOS FSHATRAT E FEMIJEVE SHQIPERI

  Oferta juaj, nė njė zarf tė mbyllur dhe tė vulosur, nė...
 6. Tirane, ftese per oferte Blerje Pajisje “Meraki” Cisco

  Ftesė pėr Ofertė

  Tirane me, 05.04.2019


  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Pajisje “Meraki” Cisco

  Afati i fundit...
 7. Tirane, ftese per oferte Blerje Pajisje IT

  Ftesė pėr Ofertė

  Tirane me, 05.04.2019

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Pajisje IT

  Afati i fundit pėr dorėzimin e...
 8. Tirane, ftese per oferte INVITATION TO TENDER FOR MEETING ROOM LUNCH AND COFFEE BREAK 3.460 Euro

  INVITATION TO TENDER FOR MEETING ROOM, LUNCH AND COFFEE BREAK/ TIRANE

  Reference: EuropeAid/155863/DD/ACT/AL
  Title of the Project: “Development of CSO’s for Foster care in Albania”

  We are...
 9. Tirane, ftese per oferte Materiale Vizibiliteti

  FTESĖ PĖR OFERTĖ
  Nė kuadėr tė projektit “Mbėshtetja e kapaciteteve tė OSHC-ve mbi mirėqeverisjen dhe llogaridhėnien nė zbatimin e tė drejtave dhe lirive themelore tė njeriut” i cili financohet nga...
 10. Tirane, ftese per oferte Sherbim Taxi

  FTESĖ PĖR OFERTĖ
  Nė kuadėr tė projektit “Mbėshtetja e kapaciteteve tė OSHC-ve mbi mirėqeverisjen dhe llogaridhėnien nė zbatimin e tė drejtave dhe lirive themelore tė njeriut” i cili financohet nga...
 11. Tirane, ftese per oferte Salle konference, dreke, pushim kafe dhe akomodim/ Korce

  FTESĖ PĖR OFERTĖ
  Nė kuadėr tė projektit “Mbėshtetja e kapaciteteve tė OSHC-ve mbi mirėqeverisjen dhe llogaridhėnien nė zbatimin e tė drejtave dhe lirive themelore tė njeriut” i cili financohet nga...
 12. Tirane, ofroj vend pune Financier

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė pėr fėmijėt dhe tė rinjtė, tė cilėt kanė...
 13. Tirane, kerkohet Compensation Market Research

  Compensation Market Research on behalf of SOS Children’s Villages, Albania
  (External Consultant)  Introduction


  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and...
 14. Tirane, ftese per oferte Compensation Market Research

  Compensation Market Research on behalf of SOS Children’s Villages, Albania
  (External Consultant)  Introduction


  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and...
 15. Tirane, EXTENDED THE DEADLINE UNTIL 05 DECEMBER FOR TV ADVERTISEMENT PRESENTING 3.500 Euro

  INVITATION TO TENDER FOR TV ADVERTISEMENT PRESENTING,

  Reference: EuropeAid/155863/DD/ACT/AL
  Title of the Project: “Development of CSO’s for Foster care in Albania”

  We are looking for a TV...
 16. Tirane, ofroj vend pune Logopedist Shkoder

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 17. Tirane, ftese per oferte Blerje fotokopje me ngjyra

  Ftesė pėr Ofertė

  Tirane me, 19.10.2018

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me Objekt:

  Blerje Fotokopje me ngjyra

  I. Oferta juaj duhet...
 18. Tirane, ofroj vend pune part time Logopedist Tirane

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 19. Shqiperi, shpallje Thirrje per Projekt Propozime/ Call for Proposal 15.000 Euro

  SOS Children’s Village Albania in partnership with Tirana Legal Aid Society (TLAS) are jointly implementing the project: “Development of CSO’s for Foster Care in Albania”, financed by the European...
 20. Tirane, ofroj vend pune Lider Rinor

  Shoqata SOS Fshatrat e Femijeve Shqiperi eshte nje organizate sociale, jo-politike dhe jo fetare, qe ofron kujdes afatgjate me baze familjare per femijet, te cilet kane humbur prinderit, apo qe per...
 21. Shkoder, ofroj vend pune part time JURIST NĖ PROJEKTIN E FUQIZIMIT TĖ FAMILJES

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 22. Tirane, ofroj vend pune part time Jurist

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 23. Shkoder, ofroj vend pune part time LOGOPEDIST NĖ PROJEKTIN E FUQIZIMIT TĖ FAMILJES

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 24. Tirane, ftese per oferte Materiale Vizibiliteti

  FTESĖ PĖR OFERTĖ

  Nė kuadėr tė projektit “Mbėshtetja e kapaciteteve tė OSHC-ve mbi mirėqeverisjen dhe llogaridhėnien nė zbatimin e tė drejtave dhe lirive themelore tė njeriut” i cili financohet nga...
 25. Tirane, ofroj vend pune part time Project Officer

  VACANCY ANNOUNCEMENT

  SOS Children’s Villages Albania is a private, nongovernmental and nonprofit organization, which makes every attempt to offer a permanent home to the children who have lost...
 26. oferte External consultant

  TERMS OF REFERENCE
  External consultant to develop a methodology of training curricula for Foster Care (FC)  SOS Children’s Villages Albania (SOS CV AL), was established in 1995, it has been...
 27. Tirane, ofroj vend pune Financier i Programit SOS Fshatrat e Femijeve, Tirane

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė pėr fėmijėt dhe tė rinjtė, tė cilėt kanė...
 28. Tirane, ofroj vend pune part time Asistent Edukativ

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 29. Tirane, ofroj vend pune part time Logopedist

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė sociale, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė me bazė familjare pėr fėmijėt, tė cilėt kanė humbur prindėrit, apo qė pėr...
 30. Tirane, ofroj vend pune Drejtues i Stafit Administrativ & Financiar

  Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri ėshtė njė organizatė private, pa qėllime fitimi, humanitare, jo-politike dhe jo fetare, qė ofron kujdes afatgjatė pėr fėmijėt dhe tė rinjtė, tė cilėt kanė...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 162
Faqja 1 nga 6 1 2 3 4