Albacall

krko:

Type: Posts; User: IDEAL Agjensi; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 3, 30.000 Leke (Kopshti Botanik)

  Ne hyrje te kopshtit botanik

  Jepet me qera 2+1
  kati 3-te
  Me ashensor
  Apartamenti ka mobilim te pjesshem - vetem kontrabufe + mobilimi dhomes gjumi.

  Cmimi : 30.000 lek/muaj

  615757
 2. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 7, 700 Euro (Rruga Pjeter Bogdani)

  Zona/Rruga : Rruga Pjeter Bogdani

  Jap me qera
  Apartament 3+1

  Apartamenti esht i organizuar ne: 3 dhoma gjumi + kuzhine + sallon + 2 banjo + 2 ballkone + korridor
  Kati 7
  Orientimi Lindje
  ...
 3. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 1, 30.000 Lek, tek Kompleksi Dinamo

  Zona: Kompleksi Dinamo

  Jepet apartament me qera

  1+1 + blk
  Sip: 150m2
  kati 1-re, e mobiluar.

  Cmimi : 30.000 Leke/ muaj
 4. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 120 m 240.000 Euro (Bllok)

  Zona/Rruga : Bllok

  Shitet Apartament
  2 + 1 + blk

  Siperfaqje 120 m2
  Organizuar: 2 dhoma gjumi + kuzhine e vecuar + dhome ndenje + 2 tualete + korridor + ballkon
  Kati i 5-te
  Apartament i ri...
 5. ! Zyra/ambjent biznesi me qira, kati 9, 100 m 800 Euro (Zona Bllokut, Prane Librit Universitar)

  Zona/Rruga : (Zona Bllokut, Prane Librit Universitar)

  Jepet me qera Zyra / Ambjent Biznesi fantastik ne zemer te Tiranes, me fushepamje panoramike!

  Siperfaqje: 100 m2
  Kati 9-te, me ashensor,...
 6. ! Durres, shitet Vile 2 kateshe ne plazh sip 160 m + oborr 272 m + pishine, 205.000 Euro (Mali Robit, Golem, prane Mak Albania)

  https://youtu.be/8W66XDivirE

  Shitet Vile private 2 kateshe me Pishine

  Vila ndodhet e zhvilluar brenda fshatit Princcess International Qerret, tek Mali i Robit
  ne krah te ish Mak Albania
  dhe...
 7. Shitet apartament 2+1 Kati 8, 94 m 82.000 Euro (Rruga e Kavajes, prane Globe Center)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=327340&d=1456495285

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes, Globe Center

  SHITET

  2+1

  I pershtatshem per banim ose zyra.
 8. Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 7, 147 m 1.300 Euro (Rruga Sami Frasheri, Kompleksi Nobis)

  Zona/Rruga : Kompleksi Nobis

  Apartament cilesor dhe komod per banim

  Siperfaqja :147 m2,
  kati i 7-te,
  e mobiluar totalisht,
  ambjent ndenje + ambjent gatimi me vete + 2 dhoma gjumi + 2...
 9. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 3, 150 m 900 Euro/m2 (Komuna Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna Parisit

  Shitet Apartament
  3+1+ 2 banjo

  Siperfaqje 150 m2
  Kati 3-te
  Zone e mire dhe e qete per familjare

  Cmimi 900 Euro/m2
 10. Tirane, jap me qera ambient biznesi Kati 1, 147 m 2.200 Euro (Te ish ekspozita, Ngjitur me E88)

  Zona/Rruga : Te ish ekspozita, Ngjitur me E88

  Jepet me qera Ambient Biznesi

  Siperfaqje: 147 m2
  Me Tualet
  Ka qene ambient per lojera fati
  I pershtatshem per zyra, mini show room, dyqan et.
  ...
 11. ! Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK 72 m 350 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet me qera
  Apartament 2+1+BLK

  Siperfaqje: 72 m2
  E organizuar: 1 dhome gjumi + 1 dhome ndenje me ambient gatimi + korridor + ballkon + tualet

  Mobilim modern me...
 12. ! Rinas, Qafa e Kasharit, shitet toke 11.000 m2, 55 Euro/m2, perballe Univerisitetit EPOKA, Tirane

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=486302&d=1521206393

  Zona/Rruga : Buze rruges se re Qafa e Kasharit Rinas, perballe Univerisitetit EPOKA.


  Shitet 11.000 m2 toke
  (55m x...
 13. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 3, 78 m 82.000 Euro (Rruga e Durresit prane Shkolles "Qemal Stafa")

  Zona/Rruga: Rruga e Durresit prane Shkolles "Qemal Stafa"

  Shitet Apartament
  2+1

  Siperfaqja: 78 m2
  Kati i 3-te
  Pallati ndertim ekzistues (i rikonstruktuar)

  Cmimi 82.000 Euro
 14. Tirane, shes apartament 2+1+BLK 104 m 94.050 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Shes Apartament
  2+1+BLK
  Siperfaqje 104.5 m2
  Planimetria 94.2+10.3

  Cmimi 900 Euro/m2
  Vlera 94.050 Euro
  Dokumentacioni Pronesise : Kontrate Porosie
 15. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 7, 600 Euro (Rruga Brigada VIII-te perballe Juvenilies, mbi NBG Bank)

  Zona/Rruga : Rruga Brigada VIII-te perballe Juvenilies, mbi NBG Bank

  Jepet me qira
  Apartament 2 + 1 + 2 banjo + balkone

  E mobiluar
  Orientimi Veri-Perendim
  kati 7-te (i 5-te i banimit)
  2...
 16. Tirane, shitet ambjent biznesi me sip: 262 m, 1700 /m2 (Ne krah te kopshtit zoologjik, tek liqeni)

  Zona/Rruga : Ne krah te kopshtit zoologjik, tek Liqeni

  Shitet ambjent biznesi

  Siperfaqe e brendshme: 262 m2,
  kati 2-te
  Ambjenti eshte i rrethuar me hapesira *veranda me 20m + 130m sejcila...
 17. Tirane, shitet apartament/ambjent biznesi, sip 251m2, Kati 3-te, 1.700 euro/m2, Rruga Andon Zako Cajupi, prane stadiumit Dinamo

  Zona/Rruga : Rruga Andon Zako Cajupi, prane stadiumit Dinamo

  Shitet apartament/ambjent biznesi
  Sip 251m2
  2 ballkone
  3 tualete
  Kati 3-te i banimit

  E pershtatshme per zyra, klinika, per...
 18. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 3, 108 m 125.000 Euro (Te Kopshti Zoologjik)

  Zona/Rruga : Te Kopshti Zoologjik

  Shitet Apartament
  3 + 1 + 2 tualete

  Siperfaqe 108 m2
  Kati 3
  Me ashensor
  E mobiluar
  Tualet me dritare
 19. Tirane, jepet me qera ambjent biznesi - magazine, sip 3.600m2, Prane Ardeno-s, rruga dytesore nga Autostrada Tirane Durres.

  Zona/Rruga :Prane Ardeno-s, rruga dytesore nga Autostrada Tirane Durres

  Jepet ambjent biznesi me qira (magazine)
  Ndertese 3 kateshe

  Cdo kat me sip: 1.200m2
  Total sip per 3 kate :...
 20. Tirane, jepet me qira apartament 2+1+BLK Kati 7, 108 m 600 Euro (Prane stadiumit Dinamo Rruga Sulejman Delvina)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=356936&d=1470217233

  Zona/Rruga : (Prane stadiumit Dinamo Rruga Sulejman Delvina)

  Jepet me qira Apartament

  2+1+2banjo+ballkon+koridor
  ...
 21. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 3, 128 m 400 Euro (Perball Sfinksit, Durres)

  Zona/Rruga : Perball Sfinksit, Durres

  Jap me qera Apartament
  3+ 1+ 2 banjo+ 2 ballkone (1 i madh, 1 i vogel)+ garazhd

  Siperfaqja 128 m2
  Kati 3
  E mobiluar
  Me kondiioner
  Vend shume i bukur
 22. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 145 m 1.500 Euro/m2 (A.Z Cajupi)

  https://youtu.be/ZB7Ysud95mY
  Zona/Rruga : A.Z Cajupi

  Shitet Apartament
  3 + 1 + ballkon + 2 banjo

  145 m2
  Kati 6-te (i parafundit)
  Orientimi Jug-Lindje-Perendim
 23. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 108 m 150.000 Euro (Prane stadiumit Dinamo)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=356935&d=1470217269

  Zona/Rruga : (Prane stadiumit Dinamo Rruga Sulejman Delvina)

  Shitet Apartament

  2+1+2banjo+ballkon+koridor
  E gjithe...
 24. Tirane, zyra ne shitje, Kati 2, 180 m 500.000 Euro (Sami Frasheri, Perball Liqenit)

  https://youtu.be/ZnvSmZtZCTY

  Zona/Rruga : Sami Frasheri, Perball Liqenit

  Zyra ne shitje

  Sip: 180m2
  Kati 2-te
  Pamje Jug lindje (Fushepamje nga Liqeni, pylli dhe Farka)
  Cmimi: 500.000 euro
 25. Tirane, shitet apartament me sip 280 m, 320.000 Euro (Rr. Haxhi Kika, Ne Hyrje Komunes Parisit)

  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=378678&d=1479919847

  Zona/Rruga : Haxhi Kika, Ne hyrje te Komunes Parisit

  Shitet apartament ne katin e trete te nje pallati 3katesh

  4...
 26. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 130 m 55.000 Euro (Zona/Rruga : Kastriotet, prane ktheses Kamzes)

  Zona/Rruga : Zona/Rruga : Kastriotet, prane ktheses Kamzes

  Shitet apartament cilesor dhe i mireorganizuar
  Me fushepamje panorame Mali Dajtit, Tiranen

  2+1 + 2 banjo + 40 m2Verande + Balkon
  ...
 27. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 108 m 98.000 Euro (Ekspozita)

  Zona/Rruga : prapa ish Ekspozita Shqiperia Sot

  Shitet Apartament
  3+ 1+ ballkon + 1banjo

  Sip: 108 m2
  Kati 5-ste
  Orientimi lindje-perendim
  Pallat ekzistues
  E aksesueshme edhe nga Myslym...
 28. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 112 m 450 Euro (Myslym Shyri, Rruga Islam Alla)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri, Rruga Islam Alla

  Jepet mr qera
  Apartament 2+1

  Siperfaqje: 112 m2
  Kati i 6-te (me ashensor)
  Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi te bollshme, hapesire gatimi dhe...
 29. Tirane, shes apartament i pershtatshem per zyra Kati 2, 80 m 110.000 Euro (Blv. Bajram Curri tek Pallatet Agimi)

  Blv "Bajram Curri", Pallatet Agimi, Tirane
  Zona/Rruga : Blv. Bajram Curri tek Pallatet Agimi

  Shitet apartament i pershtatshem per zyra

  Jane aktualisht 3 ambiente per zyra
  1 ambient i madh+ 2...
 30. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 2, 80 m 110.000 Euro (Blv. Bajram Curri tek Pallatet Agimi)

  Blv "Bajram Curri", Pallatet Agimi, Tirane
  Zona/Rruga : Blv. Bajram Curri tek Pallatet Agimi

  Shes Apartament
  1+1

  Siperfaqje 80 m2
  2 dhoma+ kuzhine+ tualet
  Kati 2
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 131
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4