Albacall

krko:

Type: Posts; User: eral migo; Fjala/-t kye:

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera shtepi 2+1+A+BLK 90 m 22.000 Leke (Sheshi "Shqiponja", prane AMC, Laprake)

  Zona/Rruga : Sheshi "Shqiponja", prane AMC, Laprake

  Jap me qira shtepi private 90 m2, 2+1, +dy tualete, + oborr per parkim, te mobiluara, e rrethuar , e sigurt, me gjelberim, me peme etj.......
 2. Tirane, jap me qera Shtepi private, 22000 leke Sheshi Shqiponja, Laprake tek AMC

  Zona/Rruga : Sheshi "Shqiponja", pran AMC,Laprake .

  Jap me qira, kati perdhe, ne shtepi private, 1-1, + banjo,(E paisur komplet) +koridor, + oborr. . E mobiluar.( Krevat, Frigorifer, Lavatrice,...
 3. Tirane, shes Makineri per blloqe betoni

  Shes makineri per blloqe betoni, te perdorur, ( tre makineri me funksione te ndryshme), bllok muri 20 cm dhe 15 cm dhe bllok solete.
  Punojne me elektromotor me 2800 xhiro/min.Prodhojne 4 dhe 5...
 4. Tirane, jap me qera shtepi private (2+1) + oborr 50 m2 22000 leke

  Jap me qera shtepi private (k.1) 85 m2, (2+1) + oborr 50 m2, me gjelberim, e rrethuar me mur, e sigurt, vend i qete , uje pa nderprerje, I kompletuar. per shoqata etj....
  Vendodhja ne Laprake,...
 5. Tirane, jap me qera Vile 3 Kateshe 4+1+A+BLK 250 m 600 Euro (Sheshi "Shqiponja", pran AMC)

  Zona/Rruga : Sheshi "Shqiponja", pran AMC


  Jap me qera Vile 2 kat per banim (Ose edhe per bisnes, zyra), e mobiluar, frigorifer. lavatrice, panel diellor. televizor etj......
  Instalim ngrohje...
 6. Tirane, shes shtepi 1 kateshe 120 m 110.000 Euro (Rruga e qelqit, Kombinat)

  Zona/Rruga : Rruga e qelqit, Kombinat

  Shes shtepi private 1 katshe, + truall 700 m2.
  Ndodhet ne Rrugen e Qelqit, ne Kombinat, vendosur ne nje kodrine te vogel me orientim nga jugu, ne nje bllok...
 7. Lushnje, shes Vile + toke 1520 m2 80.000 Euro (Krutje, Zhym)

  Zona/Rruga : krutje,Zhym

  Shese vile 3 katshe me truall 1520 m2.
  Ndodhet prane rruges kryesore ne zhyme. E pershtateshme edhe per bisnes. ka instalim tre fazor, uje pa nderprerje, garazh brenda,...
 8. Tirane, shes Vibrator thellesie tre fazor,i perdorur

  Shes vibrator thellesie tre fazor, i kompletuar. Perdoret ne fushen e ndertimit per vibrim.
  Cmimi 400 euro...

  Cel. : 066 60 90 002
  cel: 067 22 24 158
 9. Tirane, jap me qera magazine Kati 0, 90 m 30.000 Leke (Sheshi "Shqiponja", prane AMC, Laprake)

  Zona/Rruga : Sheshi "Shqiponja", prane AMC, Laprake

  Jap me qira ambjent per bisnes (magazine etj....) ne nje shtepi private me oborr, i rrethuar, i sigurt. Mund te perdoret edhe per zyra, shoqata,...
 10. Tirane, jap me qera magazine Kati 0, 25 m 13.000 Leke (Sheshi "Shqiponja", laprake, Tirane)

  Zona/Rruga : Sheshi "Shqiponja", laprake, Tirane

  Jap me qira magazine 25 m2.ne nje shtepi private me oborr. Parkim per 1 veture. Mund te perdoret edhe per zyre.
  Cel: 067 22 24 158

  Cel. : 067...
 11. Tirane, jap me qera magazine Kati 1, 30 m 100 Euro (Prane Sheshi Shqiponja, Laprake)

  Zona/Rruga : Laprake, Sheshi "Shqiponja"

  Jap me qera magazine 30 m2 + oborr 50 m2, e rrethuar, e sigurt.

  Cel: 067 22 24 158
 12. Tirane, jap me qera garsonier Kati 0, 55 m 17.000 Leke (Sheshi "Shqiponja", pran AMC, Laprake)

  Zona/Rruga : Sheshi "Shqiponja", pran AMC, Laprake

  Jap me qira garsoniere, me siperfaqe 25 m2, e kompletuar, banjo 12 m2, e kompletuar, koridor 9 m2, oborr 50 m2.
  Kompletuar me krevat (2),...
 13. Tirane, jap me qera zyre Kati 0, 25 m 12.000 Leke (Sheshi "Shqiponja", prane AMC. Laprake)

  Zona/Rruga : Sheshi "Shqiponja", prane AMC. Laprake

  Jap me qira zyre 25 M2 , Kati perdhe (Ne shtepi private) me oborr per parkim veture, e rrethuar

  Cel. : 067 22 24 158
 14. Tirane, ofroj Projekte inxhinjerike ne ndertim

  Studio Projektimi ne fushen e ndertimit. ( E licensuar)
  Ofroj:
  -Hartim projekti inxhinjerik (Arkitekture+Konstruksion etj.....)
  -Raportimi online per Leje Ndertimi
  -Hartim Gen-Plani per cdo lloje...
 15. Tirane, ofroj Projekte inxhinjerike ne ndertim

  Studio Projektimi ne fushen e ndertimit. ( E licensuar)
  Ofroj:
  -Hartim projekti inxhinjerik (Arkitekture+Konstruksion etj.....)
  -Raportimi online per Leje Ndertimi
  -Hartim Gen-Plani per cdo lloje...
 16. Tirane, ofroj Projekte inxhinjerike ne ndertim

  Studio Projektimi ne fushen e ndertimit. ( E licensuar)
  Ofroj:
  -Hartim projekti inxhinjerik (Arkitekture+Konstruksion etj.....)
  -Raportimi online per Leje Ndertimi
  -Hartim Gen-Plani per cdo lloje...
 17. Tirane, - Projekte inxhinjerike ne ndertim

  Studio Projektimi ne fushen e ndertimit. ( E licensuar)
  Ofroj:
  -Hartim projekti inxhinjerik (Arkitekture+Konstruksion etj.....)
  -Raportimi online per Leje Ndertimi
  -Hartim Gen-Plani per cdo lloje...
 18. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1,(120 m2) + piste 700 m 500 Euro (Laprake,Vangjel Noti, Perball Doganes)

  Zona/Rruga : Laprake, Vangjel Noti, Perball Doganes

  Zona/Rruga : Prane Sheshit "Shqiponja" , Laprake

  Ambjent per bisnes. Perfshihet:
  1-Godine nje kat per zyra 120 m2
  2-Oborr me gjelberim...
 19. Tirane, ofroj Kurs per Programin konstruktiv CDSWIN

  Ofroje kurse per pervetesimin e programit Struktural "CDSWIN"
  Ky program permban llogaritjen konstruktive te strukturave Beton / Arme {skelet b/arme) ne fushen e ndertimt.
  Programi perfshin futjen...
 20. Tirane, shes shtepi private+ truall 400 m 80.000 Euro (Qelqi, Kombinat)

  Zona/Rruga : Qelqi, Kombinat

  Zona/Rruga : Kombinat

  Shes truall me siperfaqe 400 m2, me ndertese brenda 99 m2, me hipoteke. Ndodhet ne Kombinat, prapa ish fabrikes se qelqit. Pozicioni shume...
 21. Tirane, shes Makineri per blloqe betoni

  Shes makineri qe pret blloqe betoni (tre cope) , te perdorura, (blloqe per solete, per mur 15 dhe 20 cm).Punon me elektromotor tre fazor ,ose monofaze. Pret 4 ose 5 blloqe njeheresh. Cmimi 30 000...
 22. Tirane, shes Hekur betoni fi=22 mm

  Shes hekur betoni fi=22 mm, me gjatesi l=380 cm, sasia rreth 200 cope. Perdoren ne fushen e ndertimit, kollona ,trare, solete etj..... Vendodhja ne Laprake, perball doganes.
  Cmimi 400 euro/ton.
  ...
 23. Tirane, shes PC Lg 6.000 Leke

  Shes PC (Kompjuter pa monitor)
  Vendndodhja "Sheshi Shqiponja", Laprake, Tirane.

  Cel. : 067 22 24 158
 24. Lushnje, shes ambjent biznesi 1.500 m 80.000 Euro (krutje,Zhym)

  Zona/Rruga : krutje,Zhym

  Vile tre kate, pjeserishte e mobiluar, me siperfaqe trualli 1520 m2, ndodhet prane rruges kryesore , prane pazarit ne zhym, e pershtateshme per shtepi+bisnese. Projekti...
 25. Tirane, shes Elektromotor 5.000 Leke

  Shes elektromotor , i pa perdorur me keto karakteristika:
  Tipi R37DT...
  Kw 0.25/S1
  r/min 1380/43.0
  Freqyenca 50 Hz
  Prodhimi: Made in Germany
  Perdoret kryesisht per vibrime ne fushen e...
 26. Tirane, shes truall 700 m 110.000 Euro (Qelqi Kombinat)

  Zona/Rruga : Qelqi Kombinat

  Shes truall 700 m2 + shtepi private , me hipoteke.Objekti eshte ne nje koder te vogel me orientim nga Jugu. Ndodhet prapa ish Fabrikes se Qelqit ne Kombinat, ne nje...
 27. Tirane, jap me qera ambjent biznesi + dy vila 1600 Euro (Vangjel Noti, Perball Doganes)

  Zona/Rruga :Laprake, Vangjel Noti, Perball Doganes

  Ambjent per Bisnes + dy vila brenda nje teritori prej 1000 m2 dhe ka :
  Ambjent ( Vile private tre kat) per zyra ose per banim ( mobiluar)...
Trego rezultatin 1 deri 27 nga 27