Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Agikons; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 8 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Arkitekt CG Visualizer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 2. Njoftimi: Menaxher Projekti

  nga Agikons

  Menaxher Projekti

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 3. Inxhinier Ndėrtimi/Supervizim

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 4. Njoftimi: Magazinier

  nga Agikons

  Magazinier

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 5. Drejtues Teknik -Inxhinieri Elektrike

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 6. Njoftimi: Financier/e

  nga Agikons

  Financier/e

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 7. Njoftimi: Mozaiēist

  nga Agikons

  Mozaiēist

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 8. Inxhinier/e Ndėrtimi

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 9. Marangoz - Met Engeneering

  ''Met Engeneering'' kėrkon tė punėsojė pėr Repartin e Drurit:


  Marangoz
  Detyrat dhe Pėrgjegjėsitė:


  • Kandidatėt duhet tė kenė...
 10. Inxhinier i specializuar ne impiante HVAC

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 11. Specialiste e Burimeve Njerėzore

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 12. Njoftimi: Drejtor Shitjesh

  nga Agikons

  Drejtor Shitjesh

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Agikons_Cover.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 13. Njoftimi: Arkitekt/e

  nga Agikons

  Arkitekt/e

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/Agikons_Cover.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 14. Njoftimi: Graphic Designer

  nga Agikons

  Graphic Designer

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 15. Punetor Duralumini dhe Plastike

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 16. Intership-Inxhinier Ndėrtimi

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 17. Drejtor i Auditit tė Brendshėm

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 18. Ekonomist/E-Part time

  Restorant ''Kodra e Diellit'' kėrkon:


  EKONOMIST/E-Part Time


  Pėrshkrimi i Pėrgjithshėm

  Ekonomisti/ja do tė duhet tė marrė pėrsipėr pėrgjegjėsitė pėr mbarėvajtjen e marrėdhėnieve me...
 19. Njoftimi: Inxhinier Mekanik

  nga Agikons

  Inxhinier Mekanik

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 20. Njoftimi: Punėtor Ndėrtimi

  nga Agikons

  Punėtor Ndėrtimi

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 21. Njoftimi: Elektriēist

  nga Agikons

  Elektriēist

  AGIKONS Sh.p.k., njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit, e angazhuar pėr pėrsosmėri dhe cilėsi tė lartė, nė kuadėr tė zhvillimit tė saj kėrkon tė punėsojė:


  Elektriēist


  Detyrat...
 22. Njoftimi: Hidraulik

  nga Agikons

  Hidraulik

  AGIKONS Sh.p.k., njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit, e angazhuar pėr pėrsosmėri dhe cilėsi tė lartė, nė kuadėr tė zhvillimit tė saj kėrkon tė punėsojė:


  Hidraulik


  Detyrat...
 23. Saldator - Met Engeneering

  Met Engeneering nė kuadėr tė zhvillimit tė saj fton individė tė kualifikuar ti bashkohen kompanisė nė pozicionin:


  Saldator


  Profili i Kandidatit:
 24. Inxhinier Termoteknik

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 25. Njoftimi: Shef/e Finance

  nga Agikons

  Shef/e Finance

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 26. Njoftimi: Shofer Betonjereje

  nga Agikons

  Shofer Betonjereje

  http://njoftime.com/images/biznesi/cover_agikons.jpg

  AGIKONS Sh.p.k., njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit, e angazhuar pėr pėrsosmėri dhe cilėsi tė lartė,nė kuadėr tė zvillimit tė saj...
 27. Inxhinier Pėrpunimit Druri

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 28. Njoftimi: Inxhinier Mekanik

  nga Agikons

  Inxhinier Mekanik

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg
  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 29. Kosove - Brezovice ofroj vend pune Inxhinier Zbatimi

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
 30. Njoftimi: Manovrator

  nga Agikons

  Manovrator

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/AgikonsCover1.jpg

  AGIKONS sh.p.k ėshtė njė nga kompanitė lider nė fushėn e ndėrtimit nė Shqipėri, e cila dallohet pėr standardet dhe cilėsinė e punimeve me...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 227
Faqja 1 nga 8 1 2 3 4