Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: PrestigeCenter; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kurse tė gjuhės gjermane!

  KURS I GJUHĖS GJERMANE
  Prestige Center njofton se kanė filluar regjistrimet pėr Kursin e Gjuhės Gjermane niveli fillestar A1.1, nė njė ambient komod me staf akademik tė specializuar me eksperiencė...
 2. Prestige center - kurse pėr art & design

  PRESTIGE CENTER - KURSE PĖR ART & DESIGN

  Qendra e Kurseve Prestige Center ofron Kurse pėr Graphic Design, me pedagog me eksperiencė 10 vjeēare brenda dhe jashtė Shqipėrisė nė fushėn e grafikės dhe...
 3. ! KURSE TĖ GJUHĖS GJERMANE (me Schritte International Neu)

  MĖSO GJERMANISHT ME MĖ TĖ MIRĖT!

  Prestige Center qendra lider nė mėsimdhėnien e gjuhės gjermane ju ofron kushtet mė bashkėkohore dhe metodėn mė tė re SCHRITTE INTERNATIONAL NEU.

  Me grupe tė...
 4. Ofrohet vend pune pėr Mėsuese tė Gjuhės Angleze

  Prestige Center, qendra prestigjoze e kurseve tė gjuhėve tė huaja dhe profesionale kėrkon tė punėsojė mėsuese tė gjuhės Angleze (part time).

  Kriteret qė kėrkohen:
  1. Tė ketė pėrfunduar shkollėn...
 5. Tirane, ofroj vend pune part time Mesuese e Gjuhes Gjermane

  Prestige Center, qendra prestigjoze e kurseve te gjuheve te huaja dhe profesionale kerkon te punesoje mesues/e te gjuhes Gjermane.

  Kriteret: Te kete perfunduar shkollen e larte per Gjuhen...
Trego rezultatin 1 deri 5 nga 5