Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: "GUDISI"; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Kavaje, jap me qera Vile ne plazh 1+1 Kati 2, 50 m² 25 Euro (GOLEM)

  Zona/Rruga : GOLEM

  PRANE PISHAVE JAPIM DHOMA ME QERA PER PERIUDHEN E PLAZHIT...ME TE GJITHA KUSHTET E DUHURA ,TE KONDICIONUARA TV.FRIGO.AMBIENT GATIMI UJE 24 ORE.WI-FI,PARKIM MAKINASH.PER ME...
 2. Kavaje, jap me qera KATI I PARE I NJE VILE 2 KATESHE 240 m² (Golem)

  Zona/Rruga : Golem

  PRANE STACIONIT TRENIT GOLEM DURRES,DHE PRANE PISHAVE TE MREKULLUESHME JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE 2 KATESHE
  ME SIP.240 MT2 ME GUZHINE, E 2 BANJO ( E PA KOMPLETUAR)
  ...
Trego rezultatin 1 deri 2 nga 2