kėrko:

Type: Posts; User: NEXT GROUP; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune kamarier/e

  Piki Bar & Snacks kerkon te punesoje kamarier/e

  Kandidati duhet te plotesoje keto kritere:

  Mosha 18-35 vjec/e
  Te kete pasur eksperienca te meparshme pune
  Te jete energjik/e dhe e...
 2. Tirane, ofroj vend pune banakier/e

  Piki Bar & Snacks kerkon te punesoje banakier/e

  Te kete pasur eksperienca te meparshme pune
  Te jete energjik dhe bashkepunues me stafin

  Pagese e kenaqshme

  Te interesuarit te kontaktojne ne...
 3. Tirane, ofroj vend pune Sanitare

  Luarasi Resto Bar kerkon te punesoje sanitare,
  nga e hena ne te premte.  Pagese e kanaqshme  Te interesuarit te kontaktojne ne kete numer cel. 0676045536
 4. Tirane, ofroj vend pune Agjent marketingu

  NEXT SHA , una societa con anni di esperienza ricerca agenti di marketing con esperienza

  Se avete esperienza di lavoro in Call Center , siete nel posto giusto.

  Se si vuole fare carriera e...
 5. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  Luarasi Resto Bar kerkon te punesoje kamarier.

  Kriteret qe duhet te plotesoje:
  Te jete energjik.
  Te jete bashkepunues me stafin.
  Te jete i sjellshem dhe komunikues me klientet.

  Pagesa e...
 6. Tirane, ofroj vend pune Ndihmes kuzhiniere

  Luarasi Resto Bar kerkon te punesoje ndihmes kuzhiniere nga e hena ne te premte:


  Kandidatja duhet te plotesoje kriteret e meposhteme

  Te kete njohuri ne gatimet tradicionale
  Te jete...
 7. Tirane, ofroj vend pune Rekrutues

  Next Sha kerkon te punesoje rekrutuese te jashtme te burimeve njerezore

  Kandidatja duhet te plotesoje kriteret e meposhteme:

  -Eksperience te meparshme ne fushen e rekrutimit (minimalisht 1 vit)...
 8. Se busca - GERENTE DE CUENTA

  Ofrece:
  Pago Fijo hasta 500 € al mes y bonificación en los niveles mįs altos del mercado hasta 100 €.
  Pagos seguros segun las leyes de la republica albanesa;
  Las mejores plataformas de trading....
 9. ! Tirane - ricerca di agenti (Account Manager)

  NEXT SHA , una societą leader con piu' di 3 anni di esperienza nel settore del marketing

  Sta cercando dei nuovi agenti con esperienza (Account Manager) o anche senza.

  Se hai esperienza di...
 10. Tirane, ofroj vend pune Vajza Promocioni

  Minus 417 kerkon vajza per promocion per produkte kozmetike.

  Kriteret qe vajzat duhet te plotesojne:

  Mosha 18-25 vjece
  Aftesi shume te mira komunikimi


  Pagesa e kenaqshme.
 11. Siamo alla ricerca di Consulenti

  NEXT SHA , una societą di marketing con anni di esperienza

  Siamo alla ricerca di CONSULENTI.

  Fisso mensile fino a 500 euro e bonus di produzione ai massimi livelli di mercato 5% - 10% bonus al...
 12. Tirane, kerkohen Agenti Aperture

  Si offre:
  Fisso mensile e bonus di produzione ai massimi livelli di mercato
  Pagamenti sicuri e precisi ogni mese;
  Contratto di Lavoro conforme alle leggi Albanesi;
  Lavoro in un ambiente...
 13. Next sha eshte ne kerkim te consulent/spanjisht

  OFROHET:

  Pagese e kenaqshme + BONUSE
  Pagesa e sigurte dhe precise cdo muaj ,
  Kontrate pune konfort legjislacionit shqiptar,
  Punesim ne nje ambjent dinamik, rinor.
  Vleresim ne baze te...
Trego rezultatin 1 deri 13 nga 24