kėrko:

Type: Posts; User: njoftime24; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, ofroj vend pune Kamarier

  New Bridge kerkon kamarier.
  Paga e kenaqshme.
  Ambjenti Super.

  Adresa : Ish stacioni fundit i tiranes se re

  Cel : 0695804789
 2. Freelancer Marketing Online

  Freelancer Marketing Online


  Ofroj sherbime si psh:


  -Publikime dhe rifreskime njoftimesh ne portale te ndryshme
  si portali njoftime.com etj dhe ne rrjete sociale facebook, instagram, etj...
 3. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 5, 117 m² 800 Euro/m2 (Astir)

  Zona/Rruga : Astir

  Shes Apartament 2+1 kati 5, 117 m2 ne Astir, 50 metra nga bar artisti.
  Apartament eshte i arreduar.

  Cmimi : 800 Euro/m2

  Cel : 0682123144
 4. Social Media Management / Mirembajte rrjetesh sociale

  Keni nje biznes dhe nuk jeni akoma online?Koha e reklamave ne televizor dhe tabelave ne dyqane ka ikur.Nje profil ne rrjetet sociale eshte i domosdoshem, pasi njihni klientin me biznesin tuaj, e...
 5. Tirane, kerkohet Punetor Lavazhi

  Kerkohet punetor lavazhi.

  Adresa : Ish stacioni fundit i tiranes se re

  Cel : 0699930020
 6. Freelancer Marketing Online

  Freelancer Marketing Online


  Ofroj sherbime si psh:

  -Publikime dhe rifreskime njoftimesh ne portale te ndryshme
  si portali njoftime.com etj dhe ne rrjete sociale facebook, instagram, etj
  ...
 7. Tirane, kerkoj te punesohem Freelancer per Marketing Online

  Kerkoj te punesohem Freelancer per Marketing Online


  Ofroj sherbime si psh:


  -Publikime dhe rifreskime njoftimesh ne portale te ndryshme
  si portali njoftime.com etj dhe ne rrjete sociale...
 8. Tirane, shes Lavatrice 7.000 Leke

  Shes Lavatrice ne gjendje te mire

  Cmimi : 7000 Leke

  Cel : 0699425372


  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=563794&d=1546107588
 9. Tirane, shes Frigorifer 7.000 Leke

  Shes Frigorifer ne gjendje te mire

  Cmimi : 7000 Leke

  Cel : 0699425372  http://www.njoftime.com/attachment.php?attachmentid=563788&d=1546107422
 10. Tirane, shes Fustan Nuserie, 500 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 500 Euro

  Cel : 0685035709
 11. Tirane, shes Fustan Nuserie, 380 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 380 Euro

  Cel : 0685035709
 12. Tirane, shes Fustan Nuserie, 750 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 750 Euro

  Cel : 0685035709
 13. Tirane, shes Fustan Nuserie, 250 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 250 Euro

  Cel : 0685035709
 14. Tirane, shes Fustan Nuserie, 450 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 450 Euro

  Cel : 0685035709
 15. Tirane, shes Fustan Nuserie, 350 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 350 Euro

  Cel : 0685035709
 16. Tirane, shes Fustan Nuserie, 400 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 400 Euro

  Cel : 0685035709
 17. Tirane, shes Fustan Nuserie, 350 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 350 Euro

  Cel : 0685035709
 18. Tirane, shes Fustan Nuserie, 800 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 800 Euro

  Cel : 0685035709
 19. Tirane, shes Fustan Nuserie, 380 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 380 Euro

  Cel : 0685035709
 20. Tirane, shes Fustan Nuserie, 450 Euro

  Shes Fustan Nuserie i ardhur nga Parisi,
  Fustani eshte i ri

  Cmimi : 450 Euro

  Cel : 0685035709
 21. Tirane, kerkoj vend pune Freelancer Webdesign, Web Developer me projekte

  Njohurite e mia ne fushen Webdesign + Web Developer:

  • Wordpress

  • Joomla

  • HTML

  • CSS
Trego rezultatin 1 deri 21 nga 23