Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: Ed.Ga; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, shes Karroce per femije 4.000 Leke

  Shes karroce per femije. Cmimi 4000 lek i diskutueshem. TEL 0694736455

  598977598978

  Cel. : 0694736455
 2. Tirane, shes biciklete Mountainbike Ideal 19.500 Leke

  Ngjyra.....: e bardhe

  Shes Biciklete IDEAL 7005. Ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur.
  Cel. : 0698369272
  Cmimi 19500 Lek

  598976
 3. Tirane, shes frigorifer Frigorifer 5.000 Leke

  Shes Frigorifer banak ngrires dhe ftohes. jo ne gjendje pune. cmimi 5000 leke te reja TEL: 0698369272

  598975

  Cel. : 0698369272
 4. Tirane, shes Zgare Qymyri 7.000 Leke

  Shitet zgare hekuri me qymyr. cmimi 10.000 leke te reja

  TEL: 0698369272
  583686583685583687

  Cel. : 0698369272
Trego rezultatin 1 deri 4 nga 4