Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: ttbb; Fjala/-ėt kyēe:

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 80 m² 599 Euro (Margarita Tutulani afer rruges Kosovareve tek Stadiumi Dinamo afer kompleksit)

  Zona/Rruga : Margarita Tutulani afer rruges Kosovareve

  Jap me qera apartamen 2+1+a+b ne katin e dyte te nje pallati ekzistues 5 katesh,ne rrugen Margarita Tutulani afer ruges Kosovarene tek...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+A Kati 2, 71 m² 1700 Euro/m2 (St Dinamo Rr,Margarita Tutulani afer rr Kosovare

  Zona/Rruga : St Dinamo Rr,Margarita Tutulani afer Rr Kosovareve

  Shes Apartament 2+1 kati 2 ne Rr. Margarita Tutulani afer rruges se Kosovareve tek st Dinamo.Apartamenti pallat ekziztues i vitit...
 3. Tirane, shes Mercedes-Benz c class esprite selection sw Viti 1999, 2999 Euro

  Karburanti: Naft
  Ngjyra.....: blu e errėt
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner

  Shitet benc cdi 220 c class esprite selection sw portobagazh,180000 km,kambio automatike ku punon...
 4. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 87 m² 95.000 Euro (Kopshti Botanik)

  Zona/Rruga : Kopshti Botanik

  Shes ke kopshti botanik perball market Pam ,1+1 e mobiluar ,kati 4,pallat i ri 5 katesh,punime shume cilesore. Eshte me hipoteke dhe i rivleresuar.
  Shitet per arsye...
 5. Tirane, shes Gjenerator Kasama 7 kw diesel 45.000 Leke

  Shes gjenerator Kasama 7.0 kw me diesel 1 fazor,pothuajse i ri ne gjendje perfekte,me bateri per ndezje me celes.

  Cmimi:45000 leke te reja

  Cel. : 0676323423
 6. Tirane, shes Netbook model Hp 110 mini 8500 leke

  Shes Hp 110 mini 2 gb ram,procesor intel duo nga 1.66ghz window 7 Hdd 230Gb bashke me karikuesin.
  Dhe bateri ne gjendje pune.  Kontakt:tipsnow2204@yahoo.com
  cmimi 8500 lek dhe mund te...
 7. Tirane, shes makine Mercedes-Benz cdi 220 c Class Viti 2001, 4.000 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: gri metalizato
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  KM..........: 211000

  Shitet Benc 220 cdi me motor te thjeshte jo evo.Makina nuk ka bere as 5...
Trego rezultatin 1 deri 7 nga 7