Albacall

kėrko:

Type: Posts; User: r.s.; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 3 1 2 3

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, Kurs per Kujdestare per femije, per te moshuar, punetore shtepie

  Nė datat 3-7 qershor, ora 10.00-15.00, QKShK organizon kurs falas pėr:
  -Kujdestare pėr fėmijė, pėr tė moshuar.
  -Punėtore shtėpie.
  Adresa: Tiranė, Rruga Isa Boletini, pallati Planet X, kati i dytė...
 2. Tirane, ofroj vend pune mjek ose infermiere pėr terapi alternative

  Kėrkohet mjek ose infermiere me eksperiencė nė trajtimin e kancerit, tumoreve,
  pėr tė punuar me kohė tė pjesshme nė njė klinikė private, pėr tė ofruar kėshillim
  ndaj klientėve mbi terapitė...
 3. Si cerca un fisioterapista, o nutricionista, o infermiera italiana

  Il Centro Nazionale dei Servizzi Communitari, una NGO albanese in Tirana
  cerca un fisioterapista, o nutricionista, o infermiera italiana/o
  per lavorare in Tirana per un anno in un progetto EU...
 4. Tirane, ofroj vend pune babysitter, kujdestare pėr tė moshuar, punėtore shtėpie

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare nga data 25 mars deri mė 29 mars 2019, nė orarin 10.00-15.00, organizon kurs trajnimi falas pėr:


  -Kujdestare pėr fėmijė.
  -Kujdestare pėr tė moshuar....
 5. Tirane, ofroj vend pune kujdestare per te moshuar

  Kėrkojmė njė kujdestare pėr shėrbim 24 orė, pėr burrė tė moshuar.

  Gratė e interesuara ftohen gjithashtu tė marrin pjesė nė trajnimin falas pėr:

  -Kujdestare pėr fėmijė.
  -Kujdestare pėr tė...
 6. Tirane, ofrojme trajnime Ofrojmė kurse falas pėr bebisiter, kujdestare pėr tė moshuar

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare organizon trajnim falas pėr:

  -Kujdestare pėr fėmijė.
  -Kujdestare pėr tė moshuar.
  -Punėtore shtėpie.

  Trajnimi zgjat nga data 25 shkurt deri mė 1 mars...
 7. Tirane, ofroj trajnim falas per bebisiter, punetore shtepie, kujdestare per te moshuar

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare organizon trajnim falas pėr:

  -Kujdestare pėr tė moshuar.
  -Kujdestare pėr fėmijė.
  -Punėtore shtėpie.

  Trajnimi zgjat nga data 21 janar deri mė 25 janar...
 8. Tirane, ftese per oferte USHQIME,TIPI BUFE

  Nga: Qėndra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare
  Adresa: Kryqėzimi e Selvisė, Rruga “Isa Boletini”, Pallati “Planet – X”, Tiranė
  Tel: 042273247 E-mail : nccs.albania@gmail.com...
 9. Tirane, Trajnim falas per Kujdestari

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare organizon trajnim falas pėr:

  -Kujdestare pėr fėmijė.
  -Kujdestare pėr tė moshuar.
  -Punėtore shtėpie.

  Trajnimi zgjat nga data 7 janar deri mė 11 janar...
 10. Tirane, ofroj vend pune kujdestare pėr tė moshuar grua

  Kėrkohet njė grua pėr tu kujdesur 24 orė/ditė pėr tė moshuar grua 92 vjece, me demencė, nė Tiranė. 1 ditė nė javė ėshtė pushim. Pagesa e kėnaqshme.

  Gratė e interesuara tė kontaktojnė nė nr. tel:...
 11. Tirane, trajnim falas per bebisiter, kujdestare per te moshuar, punetore shtepie dhe ndermjetesim per punesim

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare organizon trajnim falas pėr:

  -Kujdestare pėr fėmijė.
  -Kujdestare pėr tė moshuar.
  -Punėtore shtėpie.

  Trajnimi zgjat nga data 17 dhjetor deri mė 21...
 12. Tirane, kėrkohet dado

  Kėrkohet njė dado pėr fėmi tė porsalindur, 6 ditė nė javė, nga ora 17 deri nė orėn 21. Pagesa ėshtė e kėnaqshme. Puna ėshtė nė Rolling Hills dhe transporti duhet siguruar nga dadoja. Shpenzimet e...
 13. Tirane, trajnime falas per bebisiter, kujdestare per te moshuar, punetore shtepie dhe ndermjetesim per punesim

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare organizon trajnim falas pėr:

  -Kujdestare pėr tė moshuar.
  -Kujdestare pėr fėmijė.
  -Punėtore shtėpie.

  Trajnimi zgjat nga data 3 dhjetor deri mė 7...
 14. Tirane, ofroj vend pune dado (bebisiter)

  Kėrkohet njė dado pėr fėmi tė porsalindur, 6 ditė nė javė, nga ora 17 deri nė orėn 21. Pagesa ėshtė e kėnaqshme. Puna ėshtė nė Rolling Hills dhe transporti duhet siguruar nga dadoja.
  Gratė e...
 15. Itali, ofroj vend pune Babysitter

  Kėrkojme njė dado pėr nė Itali, Padova pėr tu kujdesur pėr dy fėmijė binjakė. Mosha e fėmijėve 5 muajsh.Dadoja duhet tė ketė eksperiencė pune dhe mundėsisht referencė punėsimi. Pagesa e mirė....
 16. Tirane, ofroj vend pune Koordinator punėsimi pėr gratė e margjinalizuara

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad, kėrkon tė punėsojė: Koordinator...
 17. Tirane, ofroj vend pune trajnues

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad, kėrkon tė punėsojė: Trajner.
  ...
 18. Tirane, ofroj vend pune Intervistues

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad, kėrkon tė punėsojė: Intervistues...
 19. Tirane, ofroj vend pune "Fasilitues trajnimesh"

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”,
  nė kuadėr tė programit ReLoad, kėrkon tė punėsojė: Fasilitues...
 20. Tirane, ofroj vend pune "Koordinator"

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad, kėrkon tė punėsojė: Koordinator
  ...
 21. Trajnime falas per bebisiter, kujdestare per te moshuar, punetore shtepie

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad,
  organizon trajnim falas pėr:
  ...
 22. Tirane, ofroj vend pune bebisiter, kujdestare pėr tė moshuar, punėtore shtėpie

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare (NCCS) ndėrmjetėson pėr punėsimin e grave nė shėrbime nė familje, si bebisiter, kujdestare pėr tė moshuar, punėtore shtėpie.
  Gratė e interesuara mund tė...
 23. Tirane, ofroj vend pune intervistues, koordinator punesimi per grate e margjinalizuara

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad, kėrkon tė punėsojė: intervistues,...
 24. Tirane, ftese per oferte Ambient me qira ditore

  FTESĖ PĖR OFERTĖ

  Emri : Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare
  Adresa : Tiranė, Rruga “Isa Boletini”, Pallati “Planet – X”, kati 2-tė
  Tel : 4 2273247
  E-mail: ...
 25. Tirane, ftese per oferte Kancelari

  FTESĖ PĖR OFERTĖ

  Nga: Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare
  Adresa: Kryqėzimi I Selvisė, Pallati “Planet – X”, Tiranė
  Tel: 042273247 E-mail: nccs.albania@gmail.com...
 26. Tirane, ftese per oferte kafe dhe pije freskuese

  FTESĖ PĖR OFERTĖ

  Nga: Qėndra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare
  Adresa: Kryqėzimi e Selvisė, Rruga “Isa Boletini”, Pallati “Planet – X”, Tiranė
  Tel: 042273247 E-mail : ...
 27. Ofrohet trajnim falas pėr bebisiter, kujdestare pėr tė moshuar, punėtore shtėpie

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare, nė bazė tė projektit “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, nė kuadėr tė programit ReLoad,
  organizon trajnim falas pėr:
  ...
 28. Tirane, ofroj vend pune part time Fasilitues trainimesh, Trainer per pregatitje material trainimi

  Qendra Kombėtare pėr Shėrbime Komunitare eshte duke zbatuar projektin “Sė bashku pėr fuqizimin ekonomik tė qėndrueshėm tė grave nė nevojė”, ne kuader te “Programit Rajonal mbi Demokracinė Vendore nė...
 29. Tirane, ofroj vend pune part time diplomė nė shėndetin publik

  Kėrkohet njė person me master nė shėndetin publik pėr tė edukuar klientė tė sėmurė ose jo, mbi jetesėn e shėndetshme.

  Adresa e punės: Ish-Fusha e Aviacionit, mbrapa Ana Market.

  Paga do tė...
 30. Tirane, ofroj vend pune part time Psikolog

  Qendra "Edukimi dhe promovimi shėndetėsor" kėrkon njė psikolog(e) pėr tė punuar me klientė.

  Psikologu duhet tė plotėsojė kėto kritere:

  -Tė jetė diplomuar pėr psikologji klinike ose psikologji...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 66
Faqja 1 nga 3 1 2 3