krko:

Type: Posts; User: "INFOEXPRESS"; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 18 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.00 Sekonda.

 1. Tirane, jap me qera Vile 3+1+A+BLK Kati 0, 240 m 1.200 Euro (Farke)

  Zona/Rruga : Farke

  Jepet me qera vile 2 kateshe ndodhet ne Frake prane Tegut.
  Eshte e organizuar ne 2 kate.
  Kati i pare i organizuar ne 3 dhoma gjumi , soxhorno , kuzhine me vete , 2 tualete....
 2. Tirane, shes Vile 2+1+A+BLK Kati 0, 116 m 235.000 Euro (Sheshi Avni Rustemi)

  Zona/Rruga : Sheshi Avni Rustemi

  Shitet vile 2 kateshe.
  Vila ka nje siperfaqe trualli prej 116.20m2 dhe siperfaqe totale e ndertimit te dy kateve 125.1m2 dhe me siperfaqe oborri te jashtem...
 3. Tirane, shes Vile Kati 0, 670 m 850.000 Euro

  Shitet vile me siperfaqe totale ndertimi 670 m2 ,Ndodhet brenda pyllit orbital te Tiranes.
  Ka garazh qe parkohen 6 makina +qilar per vera + 2 kate banim.
  E ndare ne dy vileta me vete me sip banim...
 4. Tirane, jap me qera Vile 700 m 2.000 Euro (Brryl)

  Zona/Rruga : Brryl

  Jepet vile me qera tek Brryli
  Vila eshte 4 kate
  Cdo kat ka nga 2 tualete
  Eshte e rrethuar me mure
  Ka ne total 15 dhoma dhe 8 tualete
  Ka siperfaqe ndertimi 700m2
  Truall te...
 5. Tirane, shes bar restorant 1.600 m 700.000 Euro (Berzhite)

  Zona/Rruga : Berzhite

  Shitet bar restorant ne Berzhite
  Ka nje siperfaqe prej 1600 m2 truall
  Eshte objekt me 3 kate me siperfaqe 1250 m2
  Ambient plotesuese per lokalin si: parking...
 6. Tirane, shes Vile 454 m (senatorium)

  Zona/Rruga : senatorium

  Shitet vile 2 kate + papafingo ndodhet ne senatorium , prane dusharit
  Ka nje siperfaqe trualli prej 454 m2
  2 kate me siperfaqe prej 220 m2
  Kati i pare eshte i...
 7. Tirane, shes apartament 3+1 Kati 2, 160 m, 1300 Euro/2 (Rruga e Kavajes)

  Shitet apartament 3+1 ne rrugen e kavajes , Te Policia Bashkiake
  Ka nje siperfaqe prej 160 m2
  Ndodhet ne katin e dyte , i pari banim
  Eshte me certifikate pronesie
  Ka orientim Lindje-perendim...
 8. Tirane, jap me qera apartament 1+1 Kati 2, 60 m 40 Euro (Bllok)

  Zona/Rruga : Bllok

  Jepet apartament 1+1 swite me qera brenda ambienteve te nje hoteli me siperfaqe 60 m2.
  Ndodhet ne katin e dyte te hotelit ne qender te bllokut.
  Jepet me qera per afate te...
 9. Tirane, shes apartament 2+1 Kati 2, 101 m 75.000 Euro (Karl Gega)

  Zona/Rruga : Karl Gega  Shitet apartament 2+1 ndodhet ne rrugen Karl Gega, prane Stacionit te trenit.
  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe dhe me kolona betoni....
 10. Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 1, 101 m 75.000 Euro (Karl Gega)

  Zona/Rruga : Karl Gega

  Shitet apartament 2+1 ndodhet ne rrugen Karl Gega, prane Stacionit te trenit.
  Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe dhe me kolona betoni.
  Ka...
 11. Tirane, shes lokal Kati 0, 17 m 20.000 Euro (Kamez)

  Zona/Rruga : Kamez

  Shitet dyqan ndodhet ne qender te Kamzes.
  Ka nje siperfaqe prej 17 m2.
  Ka dhe verande 8 m2
  Eshte me hipoteke
  Aktualisht eshte i dhene me qera 15000 leke / muaj dhe...
 12. Tirane, shes Vile 4+1+A+BLK Kati 0, 278 m 170.000 Euro (Kamez)

  Zona/Rruga : Kamez

  Shitet vile 3 kateshe ndodhet ne Kamez.
  Ka nje siperfaqe 278 m2 ndertim dhe 700 m2 toke.
  Eshte me leje ndertimi dhe certifikate pronesie.
  Eshte i organizuar ne tre kate te...
 13. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 70 m

  Jepet me qera dyqan ndodhet ne Bulevardin Barjam Curri
  Ka nje siperfaqe prej 70 m2
  Ndodhet buze rruge kryesore
  Ka Akses te plot nga rruga kryesore por dhe hyrje nga pas
  Mbrapa dyqanit sigurohet...
 14. Tirane, shes Vile 390 m 220.000 Euro (Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Mihal Grameno


  Shitet vile 3 kateshe ne rrugen Mihal grameno , prane depos se Ujit.
  Ka nje siperfaqe ndertimi prej 390 m2,(+ garazhin 450m2) ndertuar ne nje truall me siperfaqe ...
 15. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0,50 m 700 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Zona/Rruga : Bulevardi Gjergj Fishta

  Jepet me qera dyqan ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta prane gjykates se rrethit
  Ka nje siperfaqe prej 50 m2
  Ndodhet buze rruge kryesore
  Me fasade...
 16. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 109 m 100.000 Euro (Tregu elektrike)

  Zona/Rruga : Tregu elektrike

  Shitet apartament 2+1 tek "Grand 1" tek tregu elektrik
  Ka nje siperfaqe prej 109 m2
  Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri
  Eshte i pajisur me hipoteke
  Eshte...
 17. Tirane, shes dyqan Kati 0, 25 m 2.000 Euro/m2 (21 dhjetori)

  Zona/Rruga : 21 dhjetori

  Shitet dyqan ndodhet tek 21 Dhjetori , prane Hotel Mondial .
  Ka nje siperfaqe 25m2 .
  Eshte i larte 4,5 m.
  Eshte nga Brenda kompleksit
  Me hipoteke njesi
  Ka fasade...
 18. Tirane, jap me qera dyqan Kati 0, 40 m 35.000 Leke (Vasil Shanto)

  Zona/Rruga : Vasil Shanto

  Jepet me qera dyqan ndodhet ne Vasil Shanto
  Ka nje siperfaqe 40 m2
  Ka verande , siperfaqe te shfrytezueshme 20 m2
  Ka aspirim , kondicionim
  Eshte shume i...
 19. Tirane, shes dyqan Kati 0, 40 m 70.000 Euro (Vasil Shanto)

  Zona/Rruga : Vasil Shanto

  Shitet dyqan ndodhet ne Vasil Shanto
  Ka nje siperfaqe 40 m2
  Ka verande , siperfaqe te shfrytezueshme 20 m2
  Ka aspirim , kondicionim
  Eshte shume i pershtatshem per...
 20. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 162 m 1.200 Euro (Myslym shyri)

  Ambjent me qera ne Myslym Shyri.
  Ndodhet prane rruges kryesore .
  Ka nje siperfaqe prej 162 m2 te organizuar ne 2 kate:
  Kati i 1-re me siperfaqe 80 m2 dhe bodrum 82 m2.
  Ambjenti ka lartesi mbi 3...
 21. Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 10, 100 m 350 Euro (Dritan Hoxha)

  Zona/Rruga : Dritan Hoxha

  Jepet me qera apartament 2+1 ndodhet ne Zog te Zi.
  Ka nje siperfaqe prej 100 m2
  Apartamenti ndodhet ne katin e 10.
  Ka nje verande te shfrytezueshme prej 18 m2....
 22. Tirane, shes apartament (Brryli, Tirane)

  Zona/Rruga : Brryli, Tirane


  Shitet apartament 1+1 ndodhet te bryli ,
  Ka nje siperfaqe prej 54 m2 me hipoteke
  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
  E kap dielli gjithe kohes.
  Ka mundesi...
 23. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 4, 140 m 700 Euro (Kopshti Botanik)

  Zona/Rruga : Kopshti Botanik

  Jepet me qera apartament 3+1 prane Kopshtit Botanik.
  Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor.
  Siperfaqja e baneses eshte 140 m2.
  Eshte e...
 24. Tirane, Shitet biznesi i nje ekspozitori mobilerie 140 m 15.000 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

  Shitet biznesi i nje ekspozitori mobilerie , ndodhet ne bulevardin Gjergj Fishta.
  Ka nje siperfaqe prej 140 m2
  Ndodhet buze rruge kryesore, me fasade xhami 12.5 m
  I investuar totalisht.
  Cmimi i...
 25. Tirane, jap me qera Hotel

  Jepet me qera hotel ndodhet ne nje pozicion shum te mire ne qender te tiranes.
  Eshte godine ne vete me 3 kate.
  Ka total 16 dhoma, ashensor,
  Eshte i organizuar ne recepsion, Restorant, bar.
  Ka 7...
 26. Tirane, jap me qera Vile 1+1+A+BLK Kati 0, 126 m 20 Euro/Nata (Tefta Tashko)

  Zona/Rruga : Tefta Tashko

  Jepen me qera mujore dy apartamente vec e vec ne nje Vile 2 kateshe e cila ndodhet shume prane sheshit Avni Rustemi, ne rrugen Tefta Tashko
  Apartamentet jane te...
 27. Tirane, jap me qera Vile 123.6 m 900 Euro

  Jepet me qera Rezidenc dubleks tip vilete ndodhet Tek Rezidenca e Kodres se Diellit!
  Ka nje siperfaqe prej 123.6 m2
  Eshte vile 2 kateshe , kati i pare eshte i organizuar ne soxhorno te madhe...
 28. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 140 m 260.000 Euro (Stadiumi Qemal Stafa)

  Zona/Rruga : Stadiumi Qemal Stafa

  Shitet Apartament 2+1 ne prane Stadiumit Qemal Stafa.
  Ndodhet ne katin e pare banim, i dyti mbi dyqane, ne nje pallat te ri me ashensor.
  Ka nje siperfaqe prej...
 29. Tirane, shes Vile Kati 0, 263 m 270.000 Euro (Kodra e priftit)

  Zona/Rruga : Kodra e priftit  Shitet vile 2 kateshe ndodhet te Kodra e Priftit.
  Ka nje siperfaqe trualli 285 m2
  Ka siperfaqe ndertimi 263 m2
  Eshte me hipoteke
  Kati i pare eshte eshte i...
 30. Tirane, jap me qera apartament 3+1+A+BLK Kati 3, 190 m 1.000 Euro

  Jepet me qera apartament 3+1 ndodhet ne zonen e Saukut , ne nje kompleks rezidencial.
  Ne rruge kryesore
  Ka nje siperfaqe prej 190 m2
  Ndodhet ne katin e 3 te nje Kompleksi te ri banimi me...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 528
Faqja 1 nga 18 1 2 3 4