Albacall
kliko
kliko

krko:

Type: Posts; User: FUTURE HOME Ali Demi; Fjala/-t kye:

Faqja 1 nga 18 1 2 3 4

krko: Krkimi zgjati 0.02 Sekonda.

 1. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 107 m 95.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Apartamenti sht i pozicionuar afr Rrugs s Elbasanit, 500 m mbi Fakultetin Ekonomik. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 banim Siprfaqja e apartamentit :...
 2. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 71 m 58.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartamenti sht i pozicionuar n zonn e Ali Demit, te rruga "Zonja Curre", pran shkolls 1 Maji. Informacion mbi apartamentin: Kati 5 Siprfaqja e apartamentit : 70.6...
 3. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 105 m 85.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartamenti sht i pozicionuar n zonn e Ali Demit, te rruga "Idriz Dollaku". Informacion mbi apartamentin: Kati 5 banim Siprfaqja e apartamentit : 105 m2 Orientimi...
 4. Tirane, jap me qera apartament duplex 2+1+BLK 140 m 500 Euro (Pazari i Ri)

  Zona/Rruga : Pazari i Ri

  Duplexi sht i pozicionuar n zonn e Pazarit t Ri, te rruga "Tefta Tashko Koo". Informacion mbi apartamentin: Kati 1 dhe 2 Siprfaqja e apartamentit : 140 m2 ...
 5. Tirane, shes apartament duplex 2+1+BLK 140 m 154.000 Euro (Pazari i Ri)

  Zona/Rruga : Pazari i Ri

  Duplexi sht i pozicionuar n zonn e Pazarit t Ri, te rruga "Tefta Tashko Koo". Informacion mbi apartamentin: Kati 1 dhe 2 Siprfaqja e apartamentit : 140 m2 ...
 6. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 148 m 89.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartamenti sht i pozicionuar n zonn e Ali Demit, ngjitur me fushn e sportit. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 Siprfaqja e apartamentit : 148 m2 ...
 7. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 76 m 82.000 Euro (Shkolla e Baletit)

  Zona/Rruga : Shkolla e Baletit

  Apartamenti sht i pozicionuar te Shkolla e Baletit, te Minibashkia Nr1 dhe 2. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 banim Siprfaqja e apartamentit : 76 m2 ...
 8. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 170 m 2.000 Euro (Stacioni i Trenit)

  Zona/Rruga : Stacioni i Trenit

  Ambjenti sht i pozicionuar pran Stacionit t Trenit, n afrsi t Burgut 313. Informacion mbi ambjentin : Kati 0 prdhes Siprfaqja e ambjentit: 170 m2 ...
 9. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 88 m 102.000 Euro (Shkolla e Baletit)

  Zona/Rruga : Shkolla e Baletit

  Apartamenti sht i pozicionuar te Shkolla e Baletit, te Minibashkia Nr1. Informacion mbi apartamentin: Kati 6 banim Siprfaqja e apartamentit : 88 m2 ...
 10. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 97 m 95.000 Euro (Shkolla e Baletit)

  Zona/Rruga : Shkolla e Baletit

  Apartamenti sht i pozicionuar te Shkolla e Baletit, pran erdhes. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 banim Siprfaqja e apartamentit : 97 m2 Orientimi :...
 11. Tirane, shes apartament 1+1 Kati 3, 92 m 109.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Apartamenti sht i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 banim Siprfaqja e apartamentit neto/bruto : 81.5/92 m2 Orientimi...
 12. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 1, 58 m 26.000 Euro (Qytet Studenti)

  Zona/Rruga : Qytet Studenti

  Ambjenti sht i pozicionuar n zonn e Qytet Studentit, te Kompleksi Ana. Informacion mbi ambjentin : Kati 1 Siprfaqja e ambjentit: 58 m2 Dokumentacioni : Me...
 13. Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe 420 m 450 Euro (Vilat Gjermane)

  Zona/Rruga : Vilat Gjermane

  Vila sht e pozicionuar te Vilat Gjermane. Informacion mbi viln : 3-katshe Siprfaqja e secilit kat : 140 m2. Vila sht bosh dhe secili kat disponon: ...
 14. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 89 m 107.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Apartamenti sht i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, pran shkolls "Asim Vokshi". Informacion mbi apartamentin: Kati 3 Siprfaqja e apartamentit : 88.52 m2 ...
 15. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 183 m 302.000 Euro (Tregu Elektrik)

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Ambjenti sht i pozicionuar te Tregu Elektrik. Informacion mbi ambjentin: Kati 0 prdhes Siprfaqja e ambjentit: 183.3 m2 Orientimi : Jug-Lindje ...
 16. Tirane, shes ambjent biznesi Kati -1, 430 m 230.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Ambjenti sht i pozicionuar n zonn e Ali Demit, te Markata e Vjetr. Informacion mbi ambjentin: Kati -1 Siprfaqja e ambjentit : 430 m2. Ambjenti disponon: Pozicion...
 17. Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe 160 m 450 Euro (Rruga Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Rruga Mihal Grameno

  Vila sht e pozicionuar te Rruga Mihal Grameno. Informacion mbi viln: 2-katshe Siprfaqja : 160 m2 Orientimi Lindje-Perndim. Vila sht totalisht e...
 18. Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 5, 123 m 550 Euro (Tregu Elektrik)

  Zona/Rruga : Tregu Elektrik

  Apartamenti sht i pozicionuar n nj zon mjaft t qet dhe t preferuar pr banim. Ndodhet n rrugn Petro Nini Luarasi prball me Muzeun e Shkencave, pozicion q...
 19. Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 126 m 600 Euro (Shkolla e Baletit)

  Zona/Rruga : Shkolla e Baletit

  Apartamenti sht i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 banim Siprfaqja e apartamentit : 126 m2 Orientimi : Jug-Perndim ...
 20. Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 225 m 190.000 Euro (Qytet Studenti)

  Zona/Rruga : Qytet Studenti

  Ambjenti sht i pozicionuar n zonn e Qytet Studentit, te rruga "Pjetr Budi". Informacion mbi ambjentin : Kati 0 prdhes Siprfaqja e ambjentit: 225 m2 ...
 21. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 109 m 103.500 Euro (Brryli)

  Zona/Rruga : Brryli

  Apartamenti sht i pozicionuar n zonn e Brrylit, n afrsi t Maternitetit t Ri. Informacion mbi apartamentin: Kati 6 banim Siprfaqja e apartamentit : 109 m2 ...
 22. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 117 m 155.000 Euro (Petro Nini)

  Zona/Rruga : Petro Nini

  Apartamenti sht i pozicionuar te Petro Nini. Informacion mbi apartamentin: Kati 7 banim Siprfaqja e apartamentit : 117 m2 Orientim Veri-Perndim Dokumentacioni :...
 23. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 95 m 66.000 Euro (Porcelan)

  Zona/Rruga : Porcelan

  Apartamenti sht i pozicionuar te Porcelani, te Kompleksi Xhura. Informacion mbi apartamentin: Kati 3 banim Siprfaqja e apartamentit : 95 m2 Orientimi Jug-Lindje ...
 24. Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 105 m 550 Euro (Selvia)

  Zona/Rruga : Selvia

  Ambjenti sht i pozicionuar n zonn e Selvis. Informacion mbi ambjentin: Kati 0 prdhes Siprfaqja e ambjentit : 105 m2 Dokumentacioni: Me Hipotek. Ambjenti sht...
 25. Tirane, shes apartament 4+1+BLK Kati 5, 110 m 80.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartamenti sht i pozicionuar n zonn e Ali Demit, te rruga "Idriz Dollaku". Informacion mbi apartamentin: Kati 5 Siprfaqja e apartamentit : 110 m2 Orientimi...
 26. Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 67 m 73.500 Euro (Bulevardi Zhan D'Ark)

  Apartamenti sht i pozicionuar te Bulevardi zhan D'Ark, te Atsh. Informacion mbi apartamentin: Kati 4 Siprfaqja e apartamentit : 67 m2 Orientimi Jug-Perndim Dokumentacioni : Me Hipotek....
 27. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 103 m 105.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

  Zona/Rruga : Rruga e Elbasanit

  Apartamenti sht i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, pran shkolls "Asim Vokshi". Informacion mbi apartamentin: Kati 9 Siprfaqja e apartamentit : 102.8 m2 ...
 28. Tirane, shes shtepi 2+1+BLK Kati 9, 128 m 113.000 Euro (Shkolla e Baletit)

  Zona/Rruga : Shkolla e Baletit

  Apartamenti sht i pozicionuar te Shkolla e Baletit. Informacion mbi apartamentin: Kati 9 banim Siprfaqja e apartamentit : 128 m2 Orientimi Veri-Perndim ...
 29. Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 87 m 72.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Apartamenti sht i pozicionuar n zonn e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi i Liris". Informacion mbi apartamentin: Kati 3 Siprfaqja e apartamentit : 87 m2 Orientimi...
 30. Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 101 m 67.000 Euro (Rruga Mihal Grameno)

  Zona/Rruga : Rruga Mihal Grameno

  Apartamenti sht i pozicionuar ne fund te rruges "Mihal Grameno", te rruga "Ali Visha". Informacion mbi apartamentin: Kati 7 banim Siprfaqja e apartamentit :...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 516
Faqja 1 nga 18 1 2 3 4