Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: Rezi; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 7 1 2 3 4

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.00 Sekonda.

  1. ! Aplikimet per pune - shfryhu Gento!

    paranteze:
    Genti punon part time edhe si Headhunter per disa kliente…
    se fundmi kishte publikuar tek www.njoftime.com nje pozicion per menaxher/e marketingu
    Beni nga njoftime.com njihet prej...
  2. ! Aplikimi online

    http://www.njoftime.com/images/misc/oferta_pune_premium.jpg    Letra Motivuese + CV Muster
    Aplikimet per pune - shfryhu Gento!
    Para-pergatitja (Inventari i vetvetes)
  3. ! Letra Motivuese + CV Muster

    Per tju pergjigjur nje oferte pune ju duhen gjithmone:    CV (Curriculum Vitae, Résumé apo rezyme sic emertohet zakonisht)
    Letra motivuese / e interesit apo shoqeruese (shoqeron email-in e...
  4. prezantoni faqen tuaj! + Shkembime Banner + Projekti rrjeta

    Jepni njė pėrshkrim tė shkurtėr mbi pėrmbajtjen e faqes tuaj.

    Mos harroni tė jepni linkun e faqes, me qėllim qė lexuesi vetėm ta klikoj atė
    p.sh:

    www.njoftime.com

    ju mund te vendosni...
  5. Camping Peshku - Oher, Pogradec

    Camping Peshku - Oher, Pogradec

    http://www.njoftime.com/images/turizmi/camping_peshku.jpg

    Vendndodhja:

    afro 12 km ne Veri te Pogradecit buze liqenit te Ohrit.

    N 40°58“03““
    E...
  6. Kampingu Jal

    Kampingu ndodhet nė qendėr tė Jal-it, 150 m afėr plazhit. AKOMODIMI bėhet nėpėr tenda tė pajisura me setet e fjetjes.

    • kinema verore,
    • karaoke, trecking,
    • zhytje me bombula,
    • kanoa
    •...
  7. Happy Camp - Jal

    Happy Camp ne plazhin e Jales:    3 vakte ushqim te perfshira
    cadra nen hijen e ullinjve

    Cmimi 1500 Lek per Person
    dhe 1200 Lek oferte per grupe.
  8. Gjermani, Mynih - Unterschleißheim, Mbremje muzikore live shqip me grupin "DETI"

    Lloji i aktivitetit: muzikor-argėtues
    Shteti: Gjermani
    Qyteti: Mynih
    Rruga & Nr.: Discoland Rathaus Platz 9 85761 Unterschleißheim
    Organizuesi-t: Grupi "DETI"
    Personi kontaktues: Adi ...
  9. Mynih, mbremje muzikore live shqip me Grupin "DETI"

    http://www.njoftime.com/aktivitet/misc/detiparty_20090228.jpghttp://www.njoftime.com/images/aktivitet/detiparty_20090228.jpg    Grupi muzikor "DETI" organizon me daten 28.02 mbremjen e radhes me...
  10. Kerkojme Partnere/distributore ne fushen e marketingut

    Ne jemi duke futur ne treg nje pakete sherbimesh

    ne fushen e marketingut, promovimit dhe reklames kryesisht per:

    tregun e makinave
    tregun e punes
    tregun elektronik
    tregun e shtepive...
  11. Mynih, mbremje muzikore live shqip me Grupin "DETI"

    http://www.njoftime.com/images/aktivitet/deti_pasta_basta.jpg


    "DETI PARTY"

    Kur: Te shtunen 27.12.2008 ora 21:00 - Open End
    Ku: Lokali Pasta & Basta , Amalienstr.87 München U3...
  12. Turneu Eurobiker me Motora per Shqiperi - Kosovė - Bullgari

    http://www.eurobiker.de/images/eurobiker_logo.gif

    Turneu-Miqesor i 6. Nderkombetar i EUROBIKER, EURO TOUR 2008 do te mbaje Moton:
    „Per tete Dite neper 8 Shtete permes tete Kufijve dhe 4...
  13. Stuttgart, Manifestim i Pavarėsisė se Kosovės

    Lloji i aktivitetit: festiv
    Shteti: Gjermani
    Qyteti: Stuttgart
    Rruga & Nr.: "Turn und Versammlungshalle Zuffenhausen"
    Organizuesi-t: Qendra Islame Shqiptare
    Tel.: 07116048010 Fax. 0711 856...
  14. Mynih, E Shtuna magjike shqiptare ne: "Georg Elser Hallen"

    Lloji i aktivitetit: muzikor-argėtues
    Shteti: Gjermani
    Qyteti: Mynih
    Rruga & Nr.: Rosenheimer Str. 143
    Organizuesi-t: SH. K. A. ILIRIA Mynih
    Personi kontaktues: Eduart Bajrami & N.Basha ...
  15. Gjermani, organizim Mynih - Mbremje muzikore shqip me Grupin DETI

    http://www.njoftime.com/images/aktivitet/party_toske_gege_mynih.jpg


    per me shume Info:
    www.myspace.com/gdeti


    Me U-Bahn U5 stacioni Quiddestrasse, Heinrich Wieland Str. 102
    "Zum...
  16. Mynih - Manifestimi i Pavaresise se Kosoves ne Marienplatz

    Kosovė - me fat Pavarėsia!
    9 Mars 2008 - ora 15.00 - Marienplatz


    http://www.njoftime.com/images/aktivitet/kosova_festa_mynih.jpg    Njoftim
  17. Gjermani - Mynih, mbremje muzikore per "Shen Valentinin" me grupin "Deti"

    http://www.njoftime.com/images/aktivitet/shen_valentin_mynih.jpg


    Bella Theranda

    Restoranti ka nje Salle (Turnhalle) te madhe me kapacitet deri ne 300 veta, ku festohen Festa familjare dhe...
  18. Gjermani - Mynih, koncert muzikor me Suad Mehmetin "Trilogjija e merakut"

    Trilogie der Lust - Trilogjija e merakut
    Suad Mehmeti & Band
    Mbremje muzikore me kenegetarin dhe muzikantin Suad Mehmeti

    Date: 10 Shkurt 2008
    Ora: 19.00
    Hyrja: 11,-€
    Vendi: Wirtshaus zum...
  19. Raport i udhetimit te Eurobikerave nga Ballhupe - Wolfgang Schmitz

    http://njoftime.com/images/attach/pdf.gif Raporti i udhetimit Eurotour 2007 - Wolfganf Schmitz
  20. Gjermani, Mynih - organizim Mbrėmje muzikore argetuese

    Mbrėmje familjare, argetuese me rastin e:
    "Kurban Bajramit" dhe "Krishtlindjeve"

    Ju argeton : Grupi "Deti"

    ofrojme:
    · 100% muzike shqip
    · atmosfere te ngrohte festive
    · argetim per...
  21. "Sport e Politikė", Berisha financon garėn e motorėve

    (marre nga Gazeta-Shqip)

    http://www.gazeta-shqip.com/artikull.php?id=18137


    Pas "Gumball 3000", Kryeministri shpreson tė sjellė Merkelin


    Shqipėria ėshtė kthyer nė "parajsėn" e...
  22. Lutje per ndihme >> Transport i ndihmave per Shqiperi

    http://www.eurobiker.de/images/Hermann_06.jpg

    Te dashur Eurobiker dhe miq,

    koha po kalon, pergatitja e Eurotour-it tone te 5. po ecen me shpejtesi. Broshura jone eshte gati, printimi i saj po...
  23. (Marre nga gazetastart.com) ...

    (Marre nga gazetastart.com)

    http://gazetastart.com/index.php?faqe=shfaqpopup&id=10973


    Pas gares se mirenjohur te makinave lluksoze Rally Gumball 3000, Shqiperise i ofrohet nje tjeter gare...
  24. Patronazhi dhe Perkrahja e Turneut per ne Shqiperi 2007

    http://www.eurobiker.de/images/dr_angela_merkel.jpg

    Dr. Angela Merkel
    Deutsche Bundeskanzlerin
    Presidente e Keshillit-EU 2007
    Patrone dhe Perkrahese e Turneut
    per ne Shqiperi 2007
    Letra...
  25. AL, Turneu europian i Eurobiker me Motorcikleta per Shqiperi 26 Maj - 2 Qershor

    http://www.eurobiker.de/images/eurobiker_logo.gif

    Turneu-Miqesor i 5. Nderkombetar i EUROBIKER, EURO TOUR 2007 do te mbaje Moton:
    „Per shtate Dite neper 7 Shtete permes shtate Kufijve(..)“
    ...
  26. GB, njoftim Albanian Student Association mbledhje ne 25 Shtator

    lloji i njoftimit. : njoftim

    Shteti............: GB,

    Zonja dhe zoterinje!

    Per te gjithe ata qe ishin te pranishem ne mbledhjen e fundit te Albanian Student Association deshem te...
  27. GB, organizim Aktivitet kulturor i ESTistiKO nė Londėr

    lloji i njoftimit. : organizim

    Shteti............: GB,

    ESTistiKO Organizon!    Tė dashur ESTetisTA,
  28. AL, Durrės, jap me qera dhoma nė plazh tek "Hekurudha" ---

    JAP DHOMA ME QERA PER SEZONIN E VERES NE PLAZHIN E DURRESIT NE ZONEN E QUAJTUR "HEKURUDHA".

    DHOMAT JANE ME 2-3-4 E ME 5 SHTRETER,
    TE PAISURA SECILA ME WC, DUSH DHE FRIGORIFER.

    PER TE...
Trego rezultatin 1 deri 28 nga 194
Faqja 1 nga 7 1 2 3 4