Albacall
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: EHW GmbH; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 2 1 2

kėrko: Kėrkimi zgjati 0.01 Sekonda.

 1. Kerkohet Shites/e ne Dyqanet "EHW"

  https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/11223903_882122685168849_4340562120623097140_n.jpg?oh=39168bf72f4cbb77f70468d6f98315c8&oe=5AA32C81


  Shitės/e pėr dyqane EHW (TIRANE DHE DURRES)
  ...
 2. Tirane, ofroj vend pune Punetor i specializuar per makine mbushese sallami

  Kompania "EHW GmbH" kerkon kandidate per:


  Punetor i specializuar per makinė grirėse
  Punetore (makiniste) tė specializuar pėr makinė mbushėse sallami  Kerkesa per kandidatet:
  - ...
 3. Tirane, ofroj vend pune Magazinier prodhimi ose shites ne magazinen qendrore

  https://scontent.fskg1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/11223903_882122685168849_4340562120623097140_n.jpg?oh=39168bf72f4cbb77f70468d6f98315c8&oe=5AA32C81

  Tirane, ofroj vend pune MAGAZINIER PRODHIMI OSE...
 4. Tirane, ofroj vend pune Punetor Magazine

  Ofroj vende pune Punetor Magazine
  Kompania "EHW GmbH" kerkon kandidate per:

  Detyra dhe pergjegjesite:
  - Pergatitje e mallit ne magazine per nisje tek klientet

  Kerkesa per kandidatet:
  - Arsim...
 5. Kompania EHW kerkon te punesoje punetore pastrimi per sherbimin e pastrimit

  KOMPANIA EHW

  KERKON TE PUNESOJE NJE PUNONJESE PER SHERBIMIN E PASTRIMIT NE AMBIENTET E ZYRAVE DHE SHERBIME TE TJERA.


  Kualifikime tė kandidatit:
  - Mosha deri ne 40 vjeē.
  - Eksperienca...
 6. Kompania EHW kerkon Agjent shitje

  Kompania EHW shpk, prodhues dhe distributor i produkteve te mishit dhe sallamit,

  Kandidate per pozicionin e hapur pershkruar me poshte:
  Agjent shitjesh

  Detyrat dhe pergjegjesite:

  • ...
 7. Tirane, ofroj vend pune Kuzhiniere

  Kerkohet Kuzhiniere

  Kompania EHW kėrkon kandidatė pėr pozicionin kuzhniere pėr mencėn e kompanisė.

  Kandidatėt duhet tė plotėsojnė kėto kėrkesa:
  - Jo me shume se 35 vjec
  - Preferohet me...
 8. Tirane, ofroj vend pune FINANCIERE

  Kompania "EHW"shpk ofron vend pune: Financiere
  Pėrshkrimi i punės
 9. Tirane, ofroj vend pune SPECIALIST IT

  Tirane, ofroj vend pune SPECIALIST IT

  Kompania "EHW" shpk, lider ne sektorin ushqimor ne Shqiperi qe nga viti 1992 kerkon te punesoje:
  SPECIALIST IT
 10. Tirane, ofroj vend pune Menaxher Rajonal Shitjesh

  Kompania "EHW shpk", lider ne sektorin ushqimor ne Shqiperi nga viti 1992, kerkon kandidat per pozicionin e meposhtem:

  Pozicioni i punes: Menaxher Shitjesh

  Kerkesa baze per kandidatet:

  ...
 11. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Elektrik / Mekanik ose Elektricist / Mekanik i specializuar

  Kompania "EHW" shpk, lider ne sektorin ushqimor ne Shqiperi qe nga viti 1992 kerkon te punesoje:  Inxhinier Elektrik ose Elektriēist i specializuar  Inxhinier Mekanik ose Mekanik i...
 12. Tirane, ofroj vend pune Sanitare per dyqanet EHW

  Kerkohet: Sanitare per dyqanet "EHW"

  Kerkesa per aplikanten:
  - Mosha deri ne 40 vjec
  - Te kete perfunduar arsimin e mesem
  - Te kete eksperienca te ngjashme nga punet me pare

  Te interesuarit...
 13. Tirane, kerkohet: Sanitare per Rezidence

  Kerkohet: Sanitare per rezidence

  Kerkesa per aplikanten:
  -Mosha deri ne 40 vjec
  -Te kete perfunduar arsimin e mesem
  -Pagesa shume e kenaqshme

  Te interesuarit te sjellin CV me foto (Mosha,...
 14. Tirane, ofroj vend pune Menaxher

  Menaxher Shitjesh Rajonal
  ________________________________________
  NJOFTIM PUNESIMI

  Kompania 'EHW GmbH' lider ne sektorin ushqimor ne Shqiperi nga viti 1992, kerkon kandidate per pozicionin e...
 15. Tirane, ofroj vend pune SHOFER-SHITES

  EHW GmbH

  Ofron vend pune : Pozicioni : SHOFER-SHITES

  Kerkesa per kandidatet:
  1) Te kete perfunduar shkollen e mesme
  2) Te kete eksperienca te meparshme te ngjashme
  3) Preferohet mosha 20...
 16. Tirane, ofroj vend pune Specialist ne Zyren Tregtare

  Kompania "EHW GmbH" ofron vend pune: Specialist ne zyren tregtare

  Kandidati duhet te plotesoje keto kritere:
  1. Te kete perfunduar studimet e larta per shkenca ekonomike ne
  ...
 17. Tirane, ofroj vend pune SHOFER SHITES

  EHW GmbH

  Ofron vend pune : Pozicioni : SHOFER-SHITES

  Kerkesa per kandidatet:
  1) Te kete perfunduar shkollen e mesme
  2) Te kete eksperienca te meparshme te ngjashme
  3) Preferohet mosha 20...
 18. Tirane, ofroj vend pune Pergjegjes Magazine

  Kompania e prodhimit dhe tregtimit te ujit mineral "QAFSHTAMA", pjese e grupit "EHW GmbH", kerkon kandidate per pozicionin:

  Pergjegje Magazine

  Kerkesa per kandidatin:
  1. Arsim i larte (profili...
 19. Tirane, ofroj vend pune SHOFER

  EHW GmbH

  Ofron vend pune : Pozicioni : SHOFER

  Kerkesa per kandidatet:
  1) Te kete perfunduar shkollen e mesme
  2) Te kete eksperienca te meparshme te ngjashme
  3) Preferohet mosha 20...
 20. Tirane, ofroj vend pune Inxhinier Elektrik

  Kompania "Qafshtama", pjese e grupit "EHW GmbH", ofron vend pune per fabriken e ujit "Qafshtame" :

  Pozicioni: Teknik ose Inxhinier Elektrik

  Kerkesa per kandidatin:
  1 - Te kete eksperience ne...
 21. Tirane, ofroj vend pune Punetor Transporti

  Ofroj vend pune PUNETOR TRANSPORTI
  Kompania "EHW GmbH", kėrkon kandidate pėr:

  Pozicionin - Punetor Transporti

  Kėrkesa pėr kandidatėt:

  - Arsim 8-vjeēar ose i mesėm
  - Preference moshe jo...
 22. Elbasan, ofroj vend pune AGJENT SHITJESH

  Kompania Qafshtama, pjese e Grupit EHW, prodhues dhe distributor i ujit natyral mineral Qafshtama kerkon: Kandidate per pozicionin e hapur pershkruar me poshte:
  Agjent shitjesh per Rrethin e...
 23. Tirane, ofroj vend pune MAGAZINIER

  Standart Tirane, ofroj vend pune MAGAZINIER
  Kompania "EHW GmbH", kėrkon kandidate pėr:

  Pozicionin - Magazinier

  Kėrkesa pėr kandidatėt:

  - Arsim i mesėm si kualifikim minimal (preferohet...
 24. Tirane, ofroj vend pune MAGAZINIER

  Kompania "EHW GmbH", kėrkon kandidate pėr:

  Pozicionin - Magazinier

  Kėrkesa pėr kandidatėt:

  - Arsim i mesėm si kualifikim minimal (preferohet arsim i mesėm i pėrgjithshėm-gjimnaz) ose i...
 25. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Kompania "EHW GmbH", kėrkon kandidate pėr:

  Pozicionin - Magazinier

  Kėrkesa pėr kandidatėt:

  - Arsim i mesėm si kualifikim minimal (preferohet arsim i mesėm i pėrgjithshėm-gjimnaz) ose i...
 26. Preseller per grupin e HORECA-ve ne Rrethin e Durresit

  Pozicioni: Preseller per grupin e HORECA-ve ne Rrethin e Durresit

  Detyrat dhe pergjegjesite:
  • Pergjegjes per promovimin e produkteve tek klientėt dhe menaxhimi i shitjeve ne kategorine e...
 27. Tirane, ofroj vend pune Magazinier

  Kompania "EHW GmbH", kėrkon kandidate pėr:

  Pozicionin - Magazinier

  Kėrkesa pėr kandidatėt:

  - Arsim i mesėm si kualifikim minimal (preferohet arsim i mesėm i pėrgjithshėm-gjimnaz) ose i...
 28. Tirane, ofroj vend pune Financiere

  PUNONJES I DEPARTAMENTIT KONTABEL FINANCIAR

  Posti i punes:

  Kontabilist ne Zyren e Finances per nje periudhe te kufizuar kohore,nga 3
  deri ne 6 muaj.

  Kerkesa per kandidatet:
  - Te kete...
 29. Tirane, ofroj vend pune Agjent shitje pėr HOREKA

  Agjent shitje pėr HOREKA

  Kompania EHW kėrkon kandidatė pėr pozicionin Agjent Shitje pėr HOREKA ( hoteleri, restorante, katering).

  Kandidati duhet tė plotėsojė kėto kėrkesa:

  - Tė ketė formim...
 30. Tirane, ofroj vend pune Elektricist

  Kompania "Dilo Shpk" kėrkon:
  Elektricist pėr Fabrikėn e Ujit Qafshtama, Qafshtamė, Krujė.

  Kėrkesat per vėndin e punės:

  - Eksperiencė pune dhe njohuri elektronike tė makinave industriale pėr...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 47
Faqja 1 nga 2 1 2