Albacall
kliko
kliko

kėrko:

Type: Posts; User: TELEPERFORMANCE ALBANIA; Fjala/-ėt kyēe:

Faqja 1 nga 5 1 2 3 4

kėrko: kerkimi zgjati0.00 Sekonda; gjeneruar para 51 Minutash.

 1. Tirane, ofroj vend pune Operator Servizio Clienti

  Tiranė - Operator Servizio Clienti

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a Tirana ed...
 2. Durres, ofroj vend pune Operator

  Durres, ofroj vend pune -Operator Telefonik

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a...
 3. Tirane, ofroj vend pune Operator

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a Tirana ed a Durazzo, sta cercando giovani...
 4. Durres, ofroj vend pune Operator

  Durres, ofroj vend pune -Operator Telefonik

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a...
 5. Durres, ofroj vend pune Operator

  Durres, ofroj vend pune -Operator Telefonik  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue...
 6. Tirane, ofroj vend pune Operator

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a Tirana ed a Durazzo, sta cercando giovani...
 7. Durres, ofroj vend pune Operator Telefonik

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a Tirana ed a Durazzo, sta cercando giovani...
 8. Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a Tirana ed a Durazzo, sta cercando giovani...
 9. Shqiperi, ofroj vend pune perkthyes ne gjuhen norvegjeze, finlandeze ose daneze

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE ALBANIA worldwide leader in the contact center services, positioned even in Albania, is looking for a translator in...
 10. Durres, ofroj vend pune -Operator Telefonik

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a Tirana ed a Durazzo, sta cercando giovani...
 11. Tirane, ofroj vend pune Servizio Clienti

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a Tirana ed a Durazzo, sta cercando giovani...
 12. Durres, ofroj vend pune Operator Telefonik

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 81 paesi del mondo, con le sue sedi a Tirana ed a Durazzo, sta cercando giovani...
 13. Durres, ofroj vend pune operatore telefonike ne gjuhen Italiane

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE, lider boteror ne sektorin e Sherbimit te Klientit, prezente ne Shqiperi me filiale ne Tirane dhe Durres, kerkon te...
 14. Tirane, ofroj vend pune WFM Analyst (Work Force Management)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE, the global leader in the contact center services is placed in ALBANIA with sites, in Tirana and Durres.

  For...
 15. Tirane, ofroj vend pune operatore telefonike ne gjuhen Bullgare

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg


  TELEPERFORMANCE, worldwide leader in the contact center services, positioned even in Albania, is looking for dynamic and...
 16. Tirane, ofroj vend pune 1 Petty Cash and Administration

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE Albania worldwide leader in the contact center services is looking for:


  1 Petty Cash and Administration

  ...
 17. Tirane, ofroj vend pune operator/e te gjuhes HOLLANDEZE

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg


  TELEPERFORMANCE ALBANIA worldwide leader in the contact center services, positioned even in Albania, is looking for dynamic and...
 18. Tirane, ofroj vend pune 2 Accounting Senior

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE ALBANIA worldwide leader in the contact center services is looking for:

  2 Accounting Senior

  Main duties:
  ...
 19. Kerkojme operatore telefonike ne gjuhen GREKE dhe ANGLEZE (Gjirokaster - Sarande)

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE, lider boteror ne sektorin e Sherbimit ndaj Klientit, prezente ne Shqiperi me 3 filiale ne Tirane dhe ne Durres, ...
 20. Tirane, ofroj vend pune operator/e telefonike qe zoterojne gjuhen angleze

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE ALBANIA worldwide leader in the contact center services, positioned even in Albania, is looking for dynamic and...
 21. Ofroj vend pune Sherbim Klienti ne gjuhen italiane dhe angleze

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg


  TELEPERFORMANCE ALBANIA lider boteror ne sektorin e Sherbimit te Klientit, prezente ne Shqiperi me filiale ne Tirane dhe Durres,...
 22. Tirane, ofroj vend pune operatore telefonike ne gjuhen Portugeze

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE ALBANIA worldwide leader in the contact center services, positioned even in Albania, is looking for dynamic and...
 23. Tirane, ofroj vend pune Sherbim Klienti ne gjuhen gjermane

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg


  Teleperformance Albania, pjesė e Korporatės mė tė madhe leader botėror nė fushėn e Shėrbimit ndaj klientit, e pranishme nė 80...
 24. Tirane / Durres ofroj vend pune operatore telefonike qe zoterojne gjuhen italiane

  ​http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della pił grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 80 paesi del...
 25. Tirane, ofroj vend pune operatore telefonike ne gjuhen Rumune

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE ALBANIA worldwide leader in the contact center services, positioned even in Albania, is looking for dynamic and...
 26. Tirane, ofroj vend pune operator/e te gjuhes POLAKE

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg


  TELEPERFORMANCE, worldwide leader in the contact center services, positioned even in Albania, is looking for dynamic and...
 27. Tirane, ofroj vend pune operatore telefonike ne gjuhen Kineze

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE ALBANIA worldwide leader in the contact center services, positioned even in Albania, is looking for dynamic and...
 28. Tirane, ofroj vend pune SHERBIM KLIENTI ne gjuhen greke

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE ALBANIA lider boteror ne sektorin e Sherbimit te Klientit, prezente ne Shqiperi me 2 filiale ne Tirane dhe Durres,...
 29. Tirane, ofroj vend pune Hungarian Language Agent

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg

  TELEPERFORMANCE ALBANIA worldwide leader in the contact center services, positioned even in Albania, is looking for dynamic and...
 30. Tirane, ofroj vend pune Sherbim Klienti ne gjuhen SERBO - KROATE

  http://www.njoftime.com/images/biznesi/teleperformance_cover.jpg


  TELEPERFORMANCE ALBANIA lider boteror ne sektorin e Sherbimit te Klientit, prezente ne Shqiperi me 2 filiale ne Tirane dhe...
Trego rezultatin 1 deri 30 nga 131
Faqja 1 nga 5 1 2 3 4